מניעת התרקחות או החזרת השיער לקדמותו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מניעת התרקחות או החזרת השיער לקדמותו

Born2Kill

Recommended Posts

היי חבר'ה,

כבר הגעתי לגיל 24 ומקידמת הראש מתחיל להיות לי שער דליל...

חשבתי מה אפשר לעשות כדי לשמר את המצב הקיים או אף להחזיר את המצב לקדמותו (במקרה הטוב).

ואז ראיתי את המרכז לטיפולים הזה:

http://www.haircenter.co.il/

אשמח לשמוע מאנשים בעלי ניסיון או שיודעים לא מעט בתחום השיער.

וגם כאלה שהיו במרכז הזה ויש להם רשמים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לרופא עור ובקשר מרשם לפרופסיה. זה יאט את ההתקרחות במקרה הרע או יעצור ואולי אפילו יעודד צמיחה במקרה הטוב. נכון להיום זו התרופה היחידה שהוכחה במחקרים קליניים. (יש גם איזה חומר שניתן למרוח על הקרקפת, אבל הוא רק מעודד צמיחה של מעין פלומה מוזרה...)

מעבר לכך יש אפשרות לניתוחים שונים, אבל כדאי לחכות כי הייתה פריצת דרך בנושא לפני מספר חודשים וכנראה שיהיה אפשרי לעשות משהו בעוד כשנה-שנתיים שלא ישאיר צלקות בניגוד לעכל הניתוחים המוצעים כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש, נו, מדובר על אחוז מגוחך...

"הפסקת נטילת הפרופסיה אולי לא תביא לשיפור באיכות הזרע הנדרשת להריון", סיכמו החוקרים, "אך היא בהחלט תביא לעלייה משמעותית בספירת הזרע כבר תוך שלושה חודשים"

אבל זה בהחלט נתון לשיקול דעתך. אולי לא שווה למהר לשני הדברים. ואולי, בשיא הרצינות, כדאי פשוט להתחיל בתהליך השלמה, לפחות עד שימצא פיתרון בדוק ונטול תופעות לוואי מצמררות.

אם אני לא טועה יש גם עוד משהו מכיוון של גנטיקה שצריך לעבור את האישור של ה-FDA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני בחיים לא הייתי נוטל תרופה בשביל להחזיר את השיער.

www.fullhair.co.il

הבלוג הכי מקיף בישראל בנושא התקרחות.

הבחור בבלוג פשוט "משתעבד" להתקרחות שלו. אני התחלתי להתקרח מגיל 19-20 ומאז אני פשוט עושה גלח על 0 כל שבועיים בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי להתקרח בערך מגיל 30 - ב-4 שנים אחרונות הפסקתי לעשות "הלוואה וחיסכון" ופשוט עובבר על הראש עם מספר 0

את האמת פחות התעסקות עם השיער יותר נחמד (איזה כיף שלא צריך להסתרק בבוקר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מקריח, שעשה השתלת שיער בגיל 25, שמשתמש בפרופסיה שנים והשתמשתי במינוקסי חמש במשך שנים.

כדאי לך להתחיל כמה שיותר מוקדם.

חבל שלא התחלתי בגיל 10 !

הבעיה בארץ שאנשים מערבבים בין נשירה להקרחה !

נשירה היא טבעית ותמיד מתרחשת, גם כשלוקחים פרופסיה וכו'....אבל הקרחה - זה נשירה שהשיערה שצומחת במחזור הבא דקה יותר , ודקה יותר , עד שלא צומח כלום.

וברגע שאתה יודע שאתה מתחיל

להקריח - תתחיל לטפל , כי אחרי זה - יהיה מאוחר מדי !

וכן - זה השתעבדות ! במיוחד כלכלית.

אם הייתי מודע להתקרחות שלי בזמן...אז לא הייתי צריך לעשות השתלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקרח כמו גבר. זה מה יש.

+1

לא ממליץ לך להכנס לזה. אני ניסיתי 4-5 חודשים למרוח מינוקסידיל והתאכזבתי מתוצאות. (כמובן שזה אינדיבידואלי)

חבל על הכסף ועל המאמץ...

אני אישית בחיים לא היייתי לוקח פרופסיה בשביל משהו אסתטי, אלא אם כן היה לי צלקת גדולה ומכוערת על הראש, ואז כבר הייתי שוקל לעשות השתלה.

ה- RU58841 לא אושר ע"י ה- FDA אתה רוצה להיות שפן נסיונות של החומר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...