הוט מובייל - המלצה לאיזו חבילה לי להצטרף - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט מובייל - המלצה לאיזו חבילה לי להצטרף

Boris_yo

איזו חבילה לקחת?  

2 הצבעות

1. 1. איזו חבילה לקחת?

Recommended Posts

@So כבר שילמתי עבור סים ~50 ש''ח... אם הייתי לוקח מהתחלה, הייתי מקבל סים כלול במחיר. אתה חושב שאני יכול לשריין של 49 ש''ח לחדוש הבאה בהצטרפות עכשיו?

פעם אני זוכר ש-1 מגה היה מספיק לגלישות של 3-5 עמודים אבל היום אתרים אפכו ליותר מורכבים ומשוכללים. גלשתי בעמוד 1 היום שלקח לי 1 מגה שלם ולא מדובר באתר מורכב דווקא.

חשבתי יספיק לי לאפליקצייה MOOVIT של לו''ז עם מפות אבל צפייה בקו אוטובוס 1 לקחה לי חצי מגה כי השתמתשי במפות לאיתור מיקום אוטובוס גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כבר שילמתי עבור סים ~50 ש''ח...

רואה OR2OOO אמרתי לך שזה 50...

^ היום סים כבר לא עולה כסף בהוט מובייל.

את זה היית יודע אם הייתה (פותח הדיון) טורח להתקשר לנציג/ה ולברר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבילה של 10MB בחודש זאת לא "חבילה", זה מינימום יציאה ידי חובה בשביל להגיד שיש משהו "מראש". מספיק שמותקנת לך האפליקציה של ורק מהאימיילים אתה כבר עלול לחרוג ממנה.

גלישה באפליקציה של פייסבוק/אינסטגרם או כל אחרת שכוללת - תוך 5 דקות כבר תחסל לך את ה"חבילה" בלי למצמץ.

10MB זה לא משהו שמיועד לשום שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוונה התחלתית שלי היתה שימוש באפליקציה Moovit בזמנים שאין באפשרותי לתפוס אלחוטית כשאני ממש חייב לדעת על מיקום אוטובוס בזמן אמת. לפחות חוויתי בחבילה נוכחית עכשיו ויודע שאני אצטרך משהו יותר רציני. יתרון נוסף כמובן הוא גיבוי של סלולארית בכל עת.

לדוגמה: כשאין בבית או בכל מקום שאני יכול להיות כמעט.

לדעתי יכולתי לנצל שיטה שנותנת לי הכל ב-50 ש''ח כולל סים ובחודש שני יכולתי לשנות חבילה לפשוטה אם היה צורך.

לא שיערתי מידת שימוש שלי נכון ובדרך כלל אני לא אוהב לשלם עבור משהו שלא מימשתי עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...