הוט מובייל - המלצה לאיזו חבילה לי להצטרף - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט מובייל - המלצה לאיזו חבילה לי להצטרף

Boris_yo

איזו חבילה לקחת?  

2 הצבעות

1. 1. איזו חבילה לקחת?

Recommended Posts

אני משלם 10 ש''ח לאורנג' עבור תוכנית תעריפית חודשית בלבד ועל שיחות, SMS ואינטרנט במיוחד אני משלם ביוקר. אני כמעת לא מבצע שיחות, את SMS שולח 1-2 יחידות בחודש וגולש באינטרנט רק כשזה דחוף לי, הרי אין היום עוד פרייר שישלם 2 ש''ח עבור 1 מגה. נוסיף לזה 20 ש''ח מחיר על תשתית בהוטנט ומקבלים 30 ש''ח.

לאחרונה חשבתי לעבור להוט מובייל לאחת מתכניות הבאות:

Hot_mobileoffer.jpg

אני מעט שיחות, שולח מעט SMS וגולש כשדחוף לי וכשיש לי זמן כי לרוב, אני בונה על נקודות גישה חיצונות פתוחות לגלישה לא רצינית ולמטרות לקבל מידה שכולל טקסט, תמונות. שום יוטוב או וכדומה שלוקח נפח משמעותי.

אני מעוניין לקבל מכם עצה על איזו חבילה לי ללכת. אני חשבתי ללכת על ראשונה (משלמים עבור מה משתמשים) אבל חושש שיתחשבנו איתי לא נכון ולא אקבל מה שמובטח. אולי יש איזה גבול בתכנית זאת שחורגים ומתחילים לשלם מחירים רגילים? אולי פשוט לשלם 40 ש''ח יותר מעכשיו ולקבל מחיר קבוע כולל ספק ולהיות עם ראש שקט? הרי לא ידוע מתי מובייל יפסיקו .

דבר שני זה תהליך עליו רציתי לדעת. אני פנוי רק בסופ''ש החל מיום חמישי ורציתי לדעת כמה זמן לוקח תהליך ואיפה נמצאים מובייל. איך אני שומר מספר ישן שלי ואם כדי לי לא בגלל שנוח לי, אבל להיות בטוח שלא יווצרו בעיות חיוג עליי וכדומה.

דבר אחרון זה תשלום חודשי שעכשיו אני משלם להוטנט. האם אני אמור להתנתק מהם ולהתחבר להוט מובייל כדי לקבל ספק בחינם של הוטנט? לא רוצה את הסיפורים איפה אנשים מחייגים לשתי חברות וכל חברה מפנה לקוח לשנייה.

האם יש עוד משהו שכדאי לי לדעת ולא הזכרתי פה?

תודה שקראתם דיון זה ואודה לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ענית לעצמך. אם אתה לא מדבר, לא שולח SMSים ובקושי גולש, קח את "לא דיברת לא שילמת".

אני נמצא במסלול הזה (הישן, 10 אג') ואני מגיע לעיתים לחשבון חודשי חד ספרתי.

תודה על תגובה. יש בעיות ניתוק לא צפוי בהוט מובייל? המנוי זמין תמיד למתקשרים ואיך הקליטה בארץ? איך איכות הגלישה?

אתה יכול לספר על תאליך מעבר? כדאי לי להקפיא מנוי באורנג` או להתנתק כדי להמנע מהפתאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתקלתי בשום בעיות.

הקליטה טובה מאוד, מובייל משתמשים בתשתית של פלאפון ושלהם עצמם ככה שהקליטה צריכה להיות טובה לפחות כמו של פלאפון ואף יותר.

תהליך מעבר? הכנסת סים, ביצוע ניוד, תוך כשעתיים יש לך קו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו בכל חברה אחרת.

אין פה איזשהו "תהליך" שיש מה לפרט עליו. נרשם באתר, מחכה שהסים יגיע בדואר (או הולך לסניף של הוט), מפעיל את הסים ומחכה חצי שעה.

לרוב השאלות שלך (כמו איפה נמצאים מובייל) יש תשובה באתר שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בנוגע לטופס הצטרפות שנמצא כאן

אם יש טופס מקוון להצטרפות, מילוי פרטים של אמצעי תשלום, למה אני צריך טופס הנ''ל? צריך למלא אותו ולפקסס? אחרת מה זה יעזור לי שאני אדפיס אותו ואחתום שיהיה לי? הרי חוץ מחתימה שלי חייבת להיות שם חתימה של ספק שירות גם, לא?

עוד שאלה על ניוד. ברגע שמבוצע ניוד, הסים הישן לא יפעל יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לחדד לי הבאה?

HOT_Mobile.jpg

החבילה כוללת 10 מגה של . למה שיחסמו אותי? מה זה שירותי תוכן חד פעמים ומתמשחים? יש גם תרומות...

חבילה גם כוללת 10 דקות שיחות לחו''ל אבל למה אני צריך להוסיף עוד 10 ש''ח?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לספר על תאליך מעבר? כדאי לי להקפיא מנוי באורנג` או להתנתק כדי להמנע מהפתאות?

לא!!

אתה לא מקפיא ובטח שלא מתנתק מאורנג', זה יגרום לך לאבד את המספר!

כשאתה נרשם בהוטמובייל אתה צריך לבחור שם את האפשרות לניוד מספר קיים.

ככה המספר הקיים שלך יעבור מאורנג' להוטמובייל ואתה "תנותק" מהם אוטומטית.

אם תתנתק מהם ידנית (תתקשר לשירות לקוחות ותבקש להתנתק) הם יבטלו לך את המספר ולא תוכל לקבל אותו מחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!!

כשאתה נרשם בהוטמובייל אתה צריך לבחור שם את האפשרות לניוד מספר קיים.

ככה המספר הקיים שלך יעבור מאורנג' להוטמובייל ואתה "תנותק" מהם אוטומטית.

תודה! אבל אני משלם עבור תכנית תעריפים חודשית גם אם לא עשיתי שימוש בכלל. אם אני אעשה רק ניוד כפי שאתה המלצת לי ו"אתנתק" אני לא אמשיך לשלם עבור תכנית תעריפים חודשית? תשלום יתבטל אוטומטית ואפסיק לקבל חשבוניות חודשיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסלול "לא דיברת לא שילמת" משלמים על המשלוח של הסים? (בגולן זה איזה 50 ש"ח אם אני לא טועה) ואיך הוא מגיע? שליח עד הבית? זה עם התחייבות? יש להם אפשרות לשנות מחירים כשיתחשק להם?

סליחה על החפירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...