brick בנתב tl-wr1043nd כנראה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

brick בנתב tl-wr1043nd כנראה

Sven

Recommended Posts

איך שזה נראה, סביר להניח שדפקתי את הנתב.

רציתי להפוך אותו למן "כרטיס רשת" והבנתי שהאפשרות הזו קיימת רק בקושחה צד שלישי, נכנסתי לאתר של dd-wrt והורדתי משם את הקושחה הכי עדכנית, היא מ- 2013 והנחתי שזה ידע להתמודד עם הקושחה של היצרן מאפריל אשתקד.

עשיתי "עדכון קושחה" דרך הממשק של TP-LINK, ההתקנה לכאורה עברה בהצלחה אך הנתב לא הביא אותי להמשך של ההתקנה אלא פחות או יותר הפסיק להגיב.

ניסיתי לגשת אליו ב- 192.168.1.1 והעמוד לא מגיב, ניסיתי לעשות פינג לכתובת הזו ואני מקבל "destination net unreachable" גם כאשר אני מקבע את הכתובת של המחשב ל- 192.168.1.10

קראתי קצת בפורומים של DD-WRT ו- OPENWRT ונראה שצריך ציוד מסוים כדי לנסות ולהחזיר את הנתב לעבודה.

למעשה המצב שלי הוא כמו שמתואר כאן.

אני חייב לפתוח את הנתב ולהשתמש בכבל ייעודי? יש אפשרות לגשת לנתב בדרך אחרת?

יש סיכוי שיש מישהו באזור רחובות או באר שבע עם נסיון בעניין והציוד המתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו עשיתי את מה שעשית. התוצאה הייתה שהנתב שינה האייפי שלו למשהו מוזר לכן גם כניסה לכתובת 192.168.1.1 הביאה לדף שקיבלת.

בעזרת תוכנה שאין לי אפשרות לזכור מה שמה, הצלחתי לאתר את האייפי של הנתב וכך להתחבר אליו ולשנות לכתובת נרגילה.

תבדוק את הכיוון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על התגובות,

נראה ש- Aviv943 צדק, עשיתי סריקה בעזרת התוכנה ש- Ivan קישור אליה ומצאתי שה- IP של הנתב היה 192.168.11.1, הצלחתי לגשת אליו ואני מסיים את ההתקנה של dd-wrt עכשיו.

ירח , באמת הייתי צריך לשים לב איזה IP המחשב מקבל ולנסות לעבוד עם זה, אזכור להבא.

גרסאת החומרה של הנתב היא 1.9

שוב, תודה לכולכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...