בעייה עם הHD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם הHD

IG

Recommended Posts

לפני שבוע בערך בדקתי באיידה את ההגדרה של הHD שלי, בעיקבות האטה משמעותית בזמן הטעינה של משחקים והווינדוס וזה מה שגיליתי:

MAX. UDMA- UDMA 5 (ATA100(

CURENT UDMA- UDMA 0

אני לא זוכר איך זה הייה כתוב בדיוק, אבל זה ה"ערכים" של הUDMA (מה שזה לא אומר...) שהיו כתובים באיידה.

מה אני צריך לעשות כדי לשנות בחזרה את המהירות של ההרד דיסק שלי למקסימום- ATA100?

נתתי את המחשב לבדיקה במעבדה והתכנאי לא מצא שום בעייה (ביקשתי ממנו לא לחפש את הסיבה לתוצאה באיידה, בגלל שזה 100 ש"ח לשעת עבודה, ואני יודע שלהתחיל לחפש סיבות לתעיות כאלה, זה הרבה זמן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-device manager תעשה uninstall לבקר IDE (איפה שאתה רואה את המצב הנוכחי) ואחרי זה תעשה scan for new hardware. זה אמור לסדר את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאני עושה uninstall לבקר, אני לא צריך להתקין אותו מדיסק ההתקנות שקיבלתי עם הלוח? או שהווינדוס מוצא את הדריבר שלו באופן אוטומטי?

איפה שאתה רואה את המצב הנוכחי
אתה מתכוון שאני אמחק את כל השורות של הבקר או רק את השורה שמתיחסת להגדרת המהירות של הHD?

ועוד כמה שאלות: מה זה UDMA ומה זה בקר IDE.

תודה על התגובה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

control panel

system

hardware

device manager

IDE ATA Contorller

תעשה Properties על ה-Primary IDE ותראה שזה באמת לא נמצא על UDMA 5 (אין לי מושג איך בדקת קודם).

במידה וזה לא על 5 תעשה כזה דבר -

תעשה ב-device manager כפתור ימני על ה-Primary IDE ואז uninstall. אחרי זה ב-device manager תעשה למעלה action -> scan for new hardware וזה יזהה לך את זה מחדש בלי צורך להכניס דיסק של הלוח אם. תעשה ריסט, כנס שוב לאותו מקום ותבדוק שזה UDMA Mode 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UDMA (Ultra Direct Memory Access) A recent, high speed, extension to E-IDE storage devices which allows data transfer rates up to 33 Mbits per second

( top )

זה הפירוט הכי ארוך שמצאתי :-\ אבל לא נורא, זה מספיק...

תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...