מחפש לרכוש מולטימטר FLUKE וקצת הולך לאיבוד - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לרכוש מולטימטר FLUKE וקצת הולך לאיבוד

signed.incognito

Recommended Posts

שוב שלום :-) אתה בהחלט מעורב, אני מאוד שמח שנתת לי את הכיוון של 15B. השימוש שלי במכשיר היה די קצר, הוא אצלי בערך שבוע. המכשיר מרגיש מאוד איכותי בידיים, אפשר לראות את זה בסרטון שבדיוק עלה.

בהשוואה ל-115 הוא בהחלט מרגיש Fluke, לא נראה שהם חסכו משהו באיכות בניה. כל המדידות שעשיתי בינתיים מדויקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציע לך להזמין גם פיוזים מתאימים (בדרך כלל בספר של המכשיר מופיעים ערכי הפיוזים וסוג הפיוז). פיוזים כאלה לא ניתן להשיג בארץ במחיר נוח אם בכלל.

אתה יכול למצוא באיביי פיוזים שווה ערך למקורים של פלוק תוצרת חברת Bussmann או LITTELFUSE .

למכשיר שלך כנראה לא קיימת הגנה בצורת צפצוף אזהרה במידה והפרובים נמצאים בשקעים של מדידת זרם ואתה בטעות בודק מתח. טעות כזו שורפת מידית את פיוז ההגנה.

מניסיון זה יקרה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הטיפ, בהחלט אזמין. האמת מעניין שאתה מעלה את הנקודה. באמת בטעות מדדתי זרם בשקע, צפצוף לא היה והיה ניצוץ חשמלי בשקע. המפסק הביתי לא קפץ המכשיר תקין, פתחתי אותו ובדקתי את הפיוזים ולא ראיתי שהם נשרפו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שהפרובים נמצאים בשקעים של מדידת זרם ואתה בטעות מודד מתח (כאשר הבורר על מצב מדידת מתח).

אם הפיוז שרוף בדרך כלל ניתן להמשיך לבדוק מתח/התנגדות ורק האפשרות של בדיקת זרם לא תעבוד.

בדרך כלל במכשירים של פלוק יש מצב בדיקה של הפיוזים מבלי לפרק ולבדוק פיזית אם הפיוז שרוף. בדוק בספר המכשיר את ההנחיות לגבי המכשיר שברשותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...