הרחבת המשחק BF4 - SECOND ASSAULT - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרחבת המשחק BF4 - SECOND ASSAULT

Mon6ooSe

באיזו מידה הנכם מצפים לצאת ההרחבה -Second Assault?  

26 הצבעות

1. 1. באיזו מידה הנכם מצפים לצאת ההרחבה -Second Assault?

• לא יכול לחכות! שיצא כבר!
      7
    • מצפה לצאת ההרחבה מאוד.
      10
    • יצא כשיצא לא משנה לי כל כך.
      7
    • לא כל כך מצפה להרחבה הזאת.
      0
    • הרחבה?.... איזו הרחבה?
      2
    • אין לי פרימיום ואין לי את ההרחבה.
      11
    • לא מבזבז שקל על ההרחבה הזאת וגם לא את הזמן שלי!
      3

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניסיתי לעשות קומבינה מחקתי מההרחבה את הקובץ של המטרו ועבד לי לאיזה עשרים דקות ושוב קרס :\

אני ינסה להגביל את הFPS למרות שעם ההגדרות הכל על אולטרא לא נראה לי שאני יותר מדי מגיע ליותר מ60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול היה לי סיבוב הרואי, נכנסתי עם אחד החברים פה למטרו 1500 כרטיסים ועשינו אונס קבוצתי, זה התחיל כשמישהו זרק רימון עשן באיזור המדרגות, רצתי למעלה והתחלתי

עם 11-0, בסופו של דבר סיימתי מקום ראשון באיזה 85-35 או 85-45 אני לא בדיוק זוכר, ניסיתי לצלם מסך אך משום מה ללא הצלחה.

בקיצור מטרו לדעתי זה לרוץ קדימה ולהסתער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפני כמה ימים במפה של ZAVOD..INF ONLY דפקתי סיבוב לפנים..גם ניקוד דומה...סיימתי גם MVP..בכו שאני צ'יטר...ועוד שיחקתי עם נשקים שאני לא רגיל..(מנסה לפתוח ATTACHMENTS לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרשתי אותה כבר במצטבר 20 שעות משחק מממ אני חייב לומר שהיא מעולה, יותר טובה ממטרו 2012 שבה אין אפשרות לברוח ממסע העינויים שנקרא BASE RAPE מבחינת כל הקלאסים למעט אנגיניר כולם תקפים ומקבלים המון נקודות בשימוש כלל האמצעים שלהם.

במטרו החדשה דאגו לפתוח את חלקי המבנה העיקרי בו OBJ B נמצא ב CQ SMALL או DOM ודאגו לתת למשתמש חווי שונה יותר שבה יהיה ניתן לגשת לאזורים יותר אסטרטגיים.

אזורי הBASE RAPING

מדרגות B קבוצה שולטת - רוסים שולטים באזור המדרגות המערביות המשניות, באזור המעליות בשליטה על שתיהן מה PHOTOBOOTH ובשילטה על רמפת גישה מזרחית שמגיעה מהאזור התפעולי של פסי הרכבת התת קרקעית.

כזה קורה באמת קשה לעלות במדרגות משני הגרמים העיקריים אך הפתרון פה הוא פשוט:

פתרון לסוג רייפ B:

לוקחים הרבה עשן וזורקים דווקא למדרגות האחרויות הפונות לכיוון A ויוצאות משטח B שם אפשר להכניס שני SQUADS ולפרוץ באמצעות פלאשים ועשן הצורה הבטוחה ביותר להכניס כוחות ל A ולאגף את כל B מאחורה.

רייפ A קבוצה ביתרון- US:

כשזה קורה ממש מבאס להיות RU אבל לפי מה שראיתי בשרתים מאוד קשה לעשות BASE RAPE ממשי לקבוצה הרוסית לא קורה כבר עניין של ממש שאתה עושה ספון ומת אין כזה דבר, הבניינים באים הרוסים וחסרי יכולת התקמפרות בהם.

והצבא הרוסי מצליח להתפקד מהר על A ולא לאפשר לכוחות האמריקאים להתפרס.

במילים אחרות קל יותר להתנגד לרייפ מצד האמריקאים בצד הזה של המפה.

BASE RAPE צד C- קבוצה בייתרון - רוסים- הקבוצה בייתרון על האמריקאים מצליח להיכנס ל C רק אם הקבוצה השנייה לא הגיעה בזמן וויתרה על שני גרמי המדרגות\פירי המעליות ומעבר בטחוני ברמפת גישה מפסי הרכבת התחתית.

ואז מתחיל כיף גדול ובוז ענק לצד הרוסים, שפה אין לאן לברוח לא כמו בשינויים ב B כאן לא כיף שעושים RAPE לא כמו ב A, האובג'קטיב C נשאר כמו שהוא, חסר יכולת לצאת ממצב BASE RAPE חזק.

זה מה שאני ראיתי... מה אתם ראיתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...