האם כדאי לי להתחיל לכרות עם המחשב הנוכחי? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי להתחיל לכרות עם המחשב הנוכחי?

AlphaRomeo

Recommended Posts

הרווחת כסף אמיתי, או שהרווחת כסף בתיאוריה?

כן. מכרתי חלק כדי לכסות את עלות הכרייה לכמה חודשים קדימה ואת כל השאר שמרתי כדי להרוויח בעתיד מעליות אפשריות.

כרגע יש לי כ-10 סוגי מטבעות ששמורים עבור השקעה עתידית. חלק מהם לא יהיו רלוונטים, אבל אני מקווה שחלק כן ישתלמו בגדול.

במצב הנוכחי, המטבעות רושמים עליה קבועה במחירף ואני אופטימי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

---מה זה בכלל DODGE? הם לא מייצרים מכוניות?

אתה כבר לוקח את רמת השרירותיות של זה כמה צעדים קדימה, ומדבר על כריה של מטבע אחד (שאף אחד בחיים לא שמע עליו בכלל) מתוך מטרה להמיר אותו למטבע אחר, מתוך מטרה להמיר את המטבע המומר לכסף אמיתי... וכל זה בשוק שבו ערכי המטבעות האלה משתנה בכל רגע בקיצוניות, ומתבסס על גורמים שלישיים שאין לך שום שליטה עליהם (קראת את שני העמודים האחרונים בדיון הראשי על הביטקוין עם הבורסות שפשוט "נחסמו"?) ---

.

כנראה שלא הבנת את העניין אם יש בין שני אנשים הסכמה על משהו והם משתמשים נניח בדף כדי לכתוב את מה שיש לאיש א' ומה שיש לאיש ב' ומסכימים שמה שכתוב בדף הוא אמיתי ובאמת משקף את מה שיש לכול אחד מהם(או סתם מסכימים על משהו) וכי כול שינוי בתוכן המכתב יהיה חייב לעבור ווידוא וחתימה אצל כול צד וכול צד מקבל העתק של ההסכם ככה שאם אחד מנסה לעשות שינוי בלי ההסכמה של השני זה לא ישנה כלום כי השינוי שנכתב חייב להיות חתום ע'י שני הצדדים ואף צד לא יכול לזייף חתימה של הצד השני.

מה שזה אומר בעצם שהפרוטוקול של ביטקוין מאפשר לך לעשות את זה! פשוט דרך האינטרנט, אחד השימושים הבולטים כרגע בפרוטוקול הזה יצירת כסף דיגיטלי אבל יש בזה הרבה מעבר(כמו שחשבו שפעם יכול לשמש רק להעברת מידע בין אנשים דרך מיילים וכו...מה שהתברר כלא נכון בכלל כי תראה איפה אנחנו היום עם האינטרנט ומה השימושים שלו....)אותו דבר עם הפרוטוקול של תחשוב שאפשר להעביר רכוש ככה להצביע ככה ועוד הרבה דברים שאנשים יכולים לפתח

---אז שילמת 100 שקל בכסף אמיתי עבור החשמל - וקיבלת לצורך העניין 120$ (נכון להיום) בכסף וירטואלי. אתה רק שוכח שעד לפני חודשים בודדים הערך של אותו כסף וירטואלי שאתה מדבר עליו היה בערך 12$ ולא 120$...

כלומר אם היינו מקיימים את הדיון הזה לפני חודשיים, אתה היית משלם 100 שקל בכסף אמיתי בשביל לקבל קצת פחות מ-50 במטבע וירטואלי. נפלא! זה היה קצת הורס לך את הדוגמה לדעתי :) ---

אם היינו מקיימים את הדיון הזה לפני חודשים וגם עד לפני חצי שנה הוא עדיין היה ברווחים(ומי שהתחיל עם זה עוד לפני זה בכלל היה ברווחים :) ....) יש חישובים מאוד מאוד מאוד פשוטים לדעת אם אתה תהיה ברווח או בהפסד ואם זה מעניין אותך אז תחפש קצת באינטרנט ותראה כמה הם פשוטים ואפשר להגיע אליהם אפילו לבד

---הנקודה היא שהדוגמה שלך מאוד שרירותית.

היום אתה מדבר על 120$, מחר זה יכול להיות 20$. כן,התנודתיות עד כדי כך קיצונית. וזה לא שאנחנו מדברים פה על סכנות תיאורתיות, התנודתיות הזאת כבר קרתה בפועל!

ושלא נדבר על זה שמדובר על מטבע לא רישמי שלא סביר שבכלל יוכר אי פעם כמטבע רישמי - לפחות לא בצורה הפיראטית הנוכחית שלו.---

שוב הגדרה של יוכר רשמית: כול עוד שני אנשים מסכימים על זה אז זה רישמי וקיים ולאף אחד אין זכות להגיד להם שההסכם בינהם הוא לא חוקי כי הם חיים לפי סט חוקים שלהם שלא מפריע לחוקים הקיימים(הוא כיביכול מפריע כי הבנקים מפחדים שסוף סוף מצאו דרך יעילה יותר להחליף סחורה/זכויות/רכוש)

התנודתיות נובעת בחלקה מזה שכרגע אין בסיס ענק של אנשים אלא בסיס קטן יחסית!! של אנשים שלפעמים תנועה שיש בשווקים(CHANGERS) משפיעה על ערך המטבע לדוגמא לא מזמן נפרץ אתר כמו SILKROAD וניגנבו ממנו בערך 2מיליון דולר בביטקוין והפורצים פשוט מכרו את המטבעות במחירי בריצפה וכתוצאה מזה הערך שלהם ירד גם בשאר השווקים מה שלא היה קורה אם היה בסיס משתמשים ענק כי אז ה2מיליון האלה היו חלק זעיר מנפח המסחר של המטבע

הא ועוד משהו לגבי MTGOX בדיוק כמו שמחר KSP/IVORY/כול חנות מחשבים לצורך הדוגמא יפשטו רגל ואתה בדיוק רציתי לממש אחריות להחליף מוצר/להחזיר מוצר וכבר אין לך איך כי הם פשטו רגל אז אותו דבר בMTGOX אם בחרת לסחור דרכם ולסמוך עלייהם עם הביטקוין שלך והם פשטו רגל/ברחו עם בכסף שלך אז בקצרה וקצת לא נעים לשמוע אבל זה מה יש וזה בעיה שלך... בפעם הבאה תלמד איך לשמור על הכסף ולא לסמוך על אף אחד גם אם הוא ניראה לך הכי רציני שיש...

ולגבי הבחור שרוצה להתחיל לכרות פשוט תוריד 0.4 GUIMINER SCRYPHT

http://guiminer.org/guiminer-scrypt.html

תלך לאתר: https://doge.nut2pools.com/index.php?page=gettingstarted

ומשם זה פשוט להירשם ליצור עובד ולהתחיל לחפור :) שים לב שאם אתה להישתמש במחשב בזמן הכרייה אז שים אינטסיביות על 13 ואם אתה לא משתמש אז שים על 20/19 ושים לב שהכרטיס מסך לא מתחמם למרות שהכרטיס שיש לך לא אמור להיתחמם יותר מידי...ואם כן אז תגדיר לו את המאוור על 70-80% ותראה שאתה לא עולה מעל 80 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו (כמה חברים מהעבודה) יש פול משלנו (שמחובר ל-p2pool) ואנחנו עושים אחלה כסף. ב-200 דולר בחודש כל אחד.

יש לנו מערכות לא מטורפות (בין 2 ל-4 כרטיסי מסך) וזה עדיין משתלם.

כורים לייטקויין.

מוכרים ב-BTC-E.

מעבירים לפייפל (ומשלמים 7 אחוז עמלה :angryfire:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה פייפל?? יש חברות בארץ שמפקידות ישר לחשבון או מזומן וכומבן לוקחים עמלה גם אבל נמוכה יותר מ7%.....

איזה חברות בדיוק ואיך בדיוק אתה מעביר אליהן כסף מ-BTC-E?

וכמה עלו לך 4 כרטיסי המסך האלה? וכמה חשמל הם לוקחים?

לי אישית יש 2 כרטיסי 280x, ביחד הם עלו 3000 ש"ח. חשמל בחודשיים יוצא בערך 300 (רק על הכרייה). יוצא שאני מרוויח בערך 400 ש"ח בחודש.

אבל, כמו שרונן אמר, אנחנו מקווים שערך המטבע יעלה. הרווח העכשווי הוא בטל בשישים.

אגב - המחשב הזה משמש אותי גם למשחקים, כך שאפשר להגיד שבעצם השקעתי רק בכרטיס אחד. כרטיס מסך אחד בכל מקרה הייתי קונה.

לפעמים זה לא משנה, כי ההורים משלמים את החשמל :silly: (לא בהכרח במקרה זה)

חחח האמת שזה רעיון טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בארץ ביטאוףגולד אבל למה להעביר מCHANGERS?? תמיד תשמור כסף בארנק אישי ומגובה....

ולביטסאוףגולד יש להם אתר שאתה מעביר להם כסף לחשבון מסוים והם לך לבנק

וגיל למה הוא לא מרוויח???? הוא עדיין עושה 400ש'ח בחודש ואם הוא יחליט הוא יכול להביא להורים שלו או להשיתמש בזה עצמו אבל איך שלא תקרא ותסתכל על זה הוא ברווח כרגע(וההשקעה תחזיר את עצמה אחרי זמן מסוים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי לקנות מחשב בנפרד שהוא יהיה שרת שיעשה רק את העבודה הזאת, עם כרטיס מסך שמיוחד לבצע חישובים כמו זה:

http://ksp.co.il/?uin=19497

כאמור סדרת לא מיועדת לגיימרים אלה לחישובים פיזיקאים כאלה ואחרים

אבל אם כל החומרה הזאת לא גורמת להאצה מטורפת בחישובים

שאמורה לכסות את ההוצאות אחרי אחרי 3-4 חודשים ואחרי זה באמת להתחיל להרוויח אז מה זה שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...