בחירת אל פסק למחשב גיימינג - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת אל פסק למחשב גיימינג

naki

Recommended Posts

יש לי בעיה עם המחשב החדש שלי הרבה זמן. הוא יצא מטיפול ב tms, עשו עליו עבודה מעולה.. והוא רץ שם חלק.. אצלי בבית הוא מעלה מסכים כחולים. חשבתי שאולי אל פסק עם מייצב מתח יכול לפתור לי את הבעיה. שאלתי היא: אם אני קונה אל פסק, והם עובדים איתו במעבדה.. כשאחבר את המערכת שלי בבית עם האל פסק האם מבחינת החשמל זה יעבוד בדיוק אותו דבר בגלל שהאל פסק מייצב מתח? אם הספק שלי הוא 760w איזה אל פסק אני צריך? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים חדשים, רוב הפעמים מסכים כחולים נעלמים כליל אחרי התקנת

inte chipset inf

intel ME

intel RST

ודרייבר כרטיס מסך\קול\כרטיס wifi. וכמובן עדכון , להרבה מלוחות סדרת 8 של אינטל יש תאימות מצומצמת שהתרחבה בBIOSים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שילמת כדי שיסדרו לך את המחשב ולא סידרו אתה צריך לחזור ולדרוש מהם שיעשו את העבודה ושיגידו לך מה לא בסדר.

חוץ מזה לא אמרת מה רשום במסכים הכחולים - זה די חשוב כדי לדעת מה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב לא נקנה בtms. אחרי שבמעבדה שנקנה לא הצליחו לטפל שוב ושוב ושוב החלטתי ללכת לנתניה. המחשב יצא משם תקין.. בtms אמרו לי להחליף דגם של .. ארבע סטיקים של בליסטיקס.. שזה דגם בעייתי. הספק של חברת cougar 760 w בtms ניתחו את המסכים הכחולים ואמרו שזה לא תמיד אותו גורם, שזה כנראה רק הזכרונות. העניין הוא שהמחשב יותר תמיד תקין ממעבדה, ומעלה מסכים כחולים בבית. מכאן המחשבה שאולי אל פסק יעזור

- - - תגובה אוחדה: - - -

ניסיתי כמה פעמים להעלות את הקבצי dmp לפורום.. זה לא נותן לי! כותב שאין הרשאה, אין אפשרות או משהו כזה.. יש לי קבצי dmp בשפע לצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל פסק לא קשור ולא יפתור שום דבר. אתה יכול לבדוק אם הבעיה בזכרונות עם תוכנת MEMTEST86.

פשוט תצלם עם הפלאפון או המצלמה את המסך הכחול תעלה את התמונה לאיזשהו אתר ותשים פה קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא תמיד אותו גורם" יכול להיות הרבה דברים

זיכרון

נתונים בזיכרון נהרסים במקומות אקראיים, אם באותו רגע המקום הזה היה תפוס על ידיי חלק של מערכת ההפעלה תקבל מסך כחול על החלק הזה, והוא יכול להיות שונה בכל מקרה

זכרונות יכולים להיות לא תקינים אבל לא צריך ישר לקפוץ על זה. יש אפשרות נוספת שיכולה לגרום לבעיה בזיכרון : אם אתה משתמש בזכרונות high end ומנסה לעשות להם , תבטל אותו. יכול להיות שהוא הבעיה (גם אם רכיב "מיועד לאוברקלוק" כביכול, הוא בהגדרה הפעלה של הרכיב במהירויות גבוהות יותר מאלה שבהן היצרן מתחייב לעבודה תקינה. יכול להיות שהאחד שאצלך לא מצליח להתמודד אם קלוק גבוה כמו ששמת לו)

לוח וספק

הספק וממירי מתח בלוח נותנים מתח לרכיבים שונים, כאלה שנמצאים על הלוח עצמו או חומרה אחרת במחשב. אם הם מוציאים מתחים לא תקינים שגורמים לתקלות בעבודה של רכיבים כלשהם, אתה תקבל מסכים כחולים בהתאמה לרכיב שבו היתה התקלה גם אם היא לא בגלל בעיה ברכיב הזה עצמו

כמו שעידן כבר שאל, איזה ספק יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק cougar 760w הלוח באמת z87a המחשבה שזה בעיה בחשמל נובעת מזה שהמחשב עבד יפה בשתי מעבדות שונות, וכשמגיע אלי הבייתה מקבל מסכים כחולים, כמה דקות אחרי הדלקה, בלי שום מאמץ.. זה קרה גם עשהיה ספק אחר, וגם כשהלוח היה סדרה h.. ארבעה סטיקים תמיד היו... תנו לי את כל הדברים שזה יכול להיות.. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בודקים מספיק זמן

לא בודקים באותו מאמץ

כ מסך, סטיק וכו' לא יוצרים מגע אמין בסלוט. המגע משתנה כשאתה מעביר את המחשב ממקום למקום ויצא שהוא פחות טוב כשהוא אצלך בבית. תפתח את המחשב ותנסה לשחק אם כל החומרה (יד שניה על המתכת של המארז לאדמה), אם יש מסך כחול איך שאתה קצת נוגע בסטיק או בכ מסך - כנראה שהם הבעיה

מוליכים שבורים בלוח (נפוץ מתחת לסוקט של המעבד בגלל מעבד שלוחץ יותר מידי את הלוח) או בכ מסך. כנל הזזה של המחשב ממקום למקום ובמיוחד הפעלה שלו במצבים שונים (אצלך הוא עומד, במעבדה יכול להיות שהוא שוכב על הצד) יולים להביא לזה שיש מגע / אין מגע באותה נקודה

רזולוציית מסך אצלך שונה ממה שיש במעבדה. במעבדה המחשב מחובר בדרך כלל ברזולוציה נמוכה דרך KVM, מה שמאמץ פחות את הכ מסך

צורת חיבור המסך אצלך ב DVI/HDMI ובמעבדה ב VGA (גם מתאם מ DVI ל VGA זה עדיין VGA) + בעיה בכ מסך או בדרייבר שלו

יש לך בעיית אדמה כלשהיא בבית. זה לא בעיה של יציבות מתח אלא של חיבור אדמה, לכן UPS ומייצב מתח לא יעזרו (חוצמזה שהם בכל מקרה לא מגיבים לקפיצות מתח קטנות אלא רק לדברים יותר משמעותיים, דברים שהיית רואה בעצמך בשינוי בהירות של התאורה בבית למשל). תוודא שמוליך האדמה שלם בכבלי חשמל של המסך והמחשב ושהם מחוברים למפצל משותף, תנתק כל כבל שיוצא מהמחשב ויכול להביא אדמה מרחוק (כמו כבל ethernet), ותבדוק אם הבעיה ממשיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא הבנתי מזה בעיית אדמה

לפני כן גם היה לי מחשב גיימינג.. הכל היה בסדר. במחשב הזה המתח קצת יותר גבוה.. זה מה שעושה את כל הבלאגן?

וגם אם הם לא הריצו אותו בלחץ.. אצלי יש מסכים כחולים לא בלחץ.. מיד אחרי ההדלקה יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...