פירמוט ווינדוס מקורי ללא דיסק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פירמוט ווינדוס מקורי ללא דיסק

orninyo

Recommended Posts

שלום,

רכשתי מחשב לפני חצי שנה ואני רוצה לפרמט, כמו שאתם יודעים הם לא מספקים דיסק.

אז מה עושים?

האם ניתן להוריד ואז להשתמש בסריאל של הווינדוס הנוכחי? איפה מוצאים אותו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTFM כבר ניסית?

disk format היא פעולה מאוד ספציפית על מערכת הקבצים וטבלת המחיצות. אין שום קשר למחשב שלך.

יש מחיצת שיחזור שניתן להפעיל. אתה פשוט דורס את המחיצה הקיימת עם image או התקנה חצי אוטומאטית (שימוש ב answer file).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTFM כבר ניסית?

disk format היא פעולה מאוד ספציפית על מערכת הקבצים וטבלת המחיצות. אין שום קשר למחשב שלך.

יש מחיצת שיחזור שניתן להפעיל. אתה פשוט דורס את המחיצה הקיימת עם image או התקנה חצי אוטומאטית (שימוש ב answer file).

תגובה לא מתנשאת בפורום תמיכה טכנית לגולשים שצריכים תמיכה והם בד"כ חסרי ידע בנושא שלגביו הם שואלים (אחרת הם לא היו באים), כבר ניסית? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להספים? אפילו לא רשמת על איזה דגם של נייד מדובר והאם באמת בדקת איזה מידע מספקים אודות הנושא.

כל מחשב מגיע עם דוקמנטציה עשירה שהתפקיד שלה זה לעזור לך, בין היתר, גם למבצע שיחזור למצב מפעל וגם מיגור של לאמצעי איחסון אחר.

עברו שלוש וחצי שעות מאז פתיחת הדיון. היית יכול בקלות כבר לגלות הכל לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

רכשתי מחשב לפני חצי שנה ואני רוצה לפרמט, כמו שאתם יודעים הם לא מספקים דיסק.

אז מה עושים?

האם ניתן להוריד ואז להשתמש בסריאל של הווינדוס הנוכחי? איפה מוצאים אותו?

תודה

אני מניח שמדובר בממחשב , אז אתה יכול לראות את הסריאל (ווינדוס 7?) מתחת למחשב.

בעיקרון אתה יכול להוריד גרסה תואמת לגרסה שיש לך רישיון בשבילה , ולהקליד את הסריאל במהלך ההתקנה.

רק תוודא ששתי המערכות לא פועלות במקביל , ואם תהיה לך בעיה באקטיבציה תוכל לפנות למיקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^זה לא משנה , אתה אמור להיות מסוגל להתקין את הווינדוס על אותו מחשב כמה פעמים שאתה רוצה , ובמקרה הגרוע תפנה למיקרוסופט והם יסדרו את זה (רק תוודא שהסריאל זהה לגרסה שאתה מוריד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...