חוות דעת בין 3 כרטיסי הקול הבאים ! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת בין 3 כרטיסי הקול הבאים !

Naor_S

Recommended Posts

ASUS Xonar Essence STX Virtual 7.1 Channels 24-bit 192KHz PCI Express x1 Interface 124 dB SNR / Headphone AMP Card

small_box.jpg

• PCI Express x1 7.1 Channels
  • 124dB SNR Rating
  • Built in Headphone Amp
  • 3.5mm and 6.3mm Headphone Compatibility

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HT | OMEGA Claro XT PCI Interface Sound Card w/ a built-in HI-FI Headphone Amplifier

29-271-005-02.jpg

• 24-bit 192KHz
  • PCI Interface
  • Up to 7.1ch analog outputs

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ASUS Xonar Phoebus Gaming Soundcard Set Sound Cards

515oYPDjUZL._SX466_.jpg

• ROG Command Technology effectively reduces up to 50% of environmental noise
  • Embrace exceptional sound quality for the win with 118dB SNR clarity and headphone amplifier
  • Control box within easy reach for instant volume tuning and headset connections
  • Enjoy effortless adjustment with new Xonar Audio Center
  • Realistic surround and enhanced sound thanks to Dolby Home Theater V4 and the GX3.0 game audio engine

אז מה אתם אומרים ?!

אני רק עכשיו לאט לאט נכנס לעניינים ומנסה ללמוד דברים על חומרת המחשב

ממאמרים שקראתי וכתבות, שמתי לב ששלושת הכרטיסים הבאים הם הכי טובים בשוק היום !

תקנו אותי אם אני טועה, או שיש לכם משהו להוסיף או כל דבר.

אני אישית גם רוצה לרכוש את הכרטיס הכי טוב שקיים היום !

אז תרגישו חופשי לתת פה כל הערה/דעה/ביקורת/עצה שיש. !

לילה טוב ושבוע טוב (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את ליאור - אם אין לך מערכת איכותית, אתה לא תרגיש הבדל בין הכרטיס המובנה לכרטיס החיצוני היקר ביותר. אני למשל (סונר DX) מרגיש הבדל אך ורק עם האוזניות כי אין רעש סטטי ברקע, וגם זו הייתה אחת הבעיות בכרטיס הקול המובנה שבגללה רכשתי אחד חיצוני. בנוסף, אתה לא בוחר כרטיס קול על סמך נתונים טכניים יבשים, אלא יותר על תמיכות בפועל, פיצ'רים, נוחות הדרייבר/תוכנה וכמובן ביקורות ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול קונים טוב קונים רק אם יש מערכת סטיראו איכותית או

אחרת זה בזבוז כסף לא תשים לב לשום הבדל בין המובנה שבלוח אם .

אם אתה מרבה בהקלטות יהיה עדיף שתקנה כרטיס קול חצי מקצועי כמו M-AUDIO AUDIOPHILE 24\96 או 192 או ESI JULI@

לגבי ה STX הוא קיבל פה בפורום הרבה תגובות חיוביות ומה שטוב אצלו שיש לו מגבר סביר .

היה לי אותו כמה חודשים ומכרתי אותו בגלל שהיה לו לטעמי יבש משעמם וחסר כל רגש

יש עליו עוד כמה חוות דעת של משתמשים שהביעו עליו אכזבה גדולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...