בקשר לעמלות השקר שלקחים בארץ כאשר קונים באתרים מחול - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לעמלות השקר שלקחים בארץ כאשר קונים באתרים מחול

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשובה של ישראלי טיפוסי מה אני מצפה פה שהישראלים לא היי פריירים במיוחד שגובים מחרים מוגזמים על שרות שהיה אפשר להסתדר בלי ועוד שגורם למחיר של המוצר להיות יקר ב50% זה לא מקובל ולא הגיוני בעניי זה דרך לגנוב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתעלמו רגע מההתלהמות שלו - מדובר בבעיה אמיתית. בעקבות השירות הזה מוכרים רבים ששלחו ישירות לארץ החליטו לעבור אליו כדי לא לשבור את הראש ואנחנו סובלים מזה. כמו שצויין - מחירי משלוח גבוהים, עמלות שחרור ממכס הזויות לחלוטין וממילא מיסים גבוהים יותר בעקבותיהן. זו מכה לא קטנה.

אני הזמנתי מחוסר ברירה מסך לנייד באופן הזה (כי כל המוכרים עברו להשתמש בשירות הזה ולא שולחים ישירות) ושילמתי להערכתי כ150 ש"ח יותר בגלל השטות הזו. נתתי את הציון הנמוך ביותר האפשרי בסעיף עלויות המשלוח וגם כתבתי בפירוש בפידבק את הבעייתיות. אני ממליץ לכל מי שנאלץ להשתמש ב"שירות" הזה לעשות כמוני ואולי זה יגרום למוכרים לשקול שוב את השימוש בשירות הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני בתור צרכן ישראלי צריך לסבול את השגעונות שלהם למה רק אנחנו משלמים ואחרים במדינות אחרות לא משלמים

כי אתה גר בטיז-אנ-אמו (ישראל) באמצע המדבר במזרח התיכון,

במדינה שבה גודל השוק של מוצרים מ- (או בכלל, מוצרי צריכה מחו"ל) הוא קטן למדי ושעלויות השילוח/הובלה אליה הן גבוהות למדי - בין היתר (אך לא רק) בגלל חוסר היעילות בנמלים, ובגלל שאנחנו באמצע השממה וזה לא כלכלי לשלוח לפה כמויות גדולות של סחורה (בניגוד נניח לאירופה, שם אתה יכול להנחית מכולות ענק של לוחות אם, טוסטרים או מכוניות או מה שאתה רוצה - ואז לפזר אותם ברכבות משא או במטוסים או במה שבא לך לכל היבשת).

זה למה.

עכשיו יותר ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...