BitFenix Prodigy - גרסא רגילה או M או בכלל קורסאייר 250D? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BitFenix Prodigy - גרסא רגילה או M או בכלל קורסאייר 250D?

J S Bach

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לשדרג את המערכת ולמזערה וכעת אני מתלבט איזו גרסא מבין השתיים עדיפה מבחינת קירור, שקט ונוחות הרכבה.

המפרט הולך להיות דומה לנוכחי מלבד שכרטיס המסך יוחלף ב-780TI, לוח האם באחד קטן יותר (ג'יגהבייט Z77N / או Z77E) והכוננים הקשיחים יוחלפו ב-SSHD 4TB של .

או אולי ה-250D של קורסאייר עדיף על שניהם?

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שכל המארזים שאתה מסתכל עליהם (כולל prodigy) רחוקים מלהיות קטנים? בדוק בנתונים שלהם, חשב נפח ותווכח.

העובדה שמארז מסוגל לאכלס רק לוחות micro או אפילו itx, לא מקישה שהוא בהכרח זעיר. הנפח שלהם לא קטן מSilverStone PS08, שנוח יותר לעבודה ומאפשר חריצי הרחבה נוספים. אם PS08 לא נראה לך (הסבר), הייתי מחפש מארזי ITX אמיתיים אצל CoolerMater\SilverStone\LianLi.

אתה עושה הרבה הקרבות כדי לעבור למערכת קטנה לפי מה שסיפרת, מוותר על ... אז אולי כבר עדיף מארז ללוחות Micro (שמאפשר הרבה יותר מרחב תמרון, של HDDs\RAM\Heatsinks\PCI).

רוב מארזי ITX רחבים מאוד (וארוכים), רק נמוכים יותר. בנפח אין כמעט הבדל (אם בכלל) בינם למארזי micro קטנים, וההקרבה עצומה...

היפוטטית אם הייתי עושה דבר כזה, cooermaster elite 120 בחירה הגיונית, כי הוא באמת 15% קטן בנפח מכל מארז micro אחר בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורסאייר קטן מהסילברסטון וכל הדגמים שהבאתי משמעותית אלגנטיים יותר (פרמטר ששכחתי להכניס, אבל חשוב עבורי). הפרודיג'י M שומר על המימדים של קודמו ומאפשר שימוש בלוחות מיקרו.

הקולרמאסטר נראה כמו אופציה מעניינת, אם כי שוב; איכות הבנייה נראית משמעותית פחות טובה מהקורסאייר, בביקורות ניתן לראות שהוא חם ורועש יותר, אין לו מסנני אבק בכל הכניסות ולכן מתלכלך יותר וראיתי שגם יש בעיה להכניס נורמלי למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה130 שמחליף את ה120 ראית?

אם תתפשר על ספקsfx וגוף , הsg05/6 של סילברסטון הם אופציה טובה.

בכולם אגב, ניתן לדחוף מערכת מים סגורה בקלות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

את ה130 שמחליף את ה120 ראית?

אם תתפשר על ספקsfx וגוף , הsg05/6 של סילברסטון הם אופציה טובה.

בכולם אגב, ניתן לדחוף מערכת מים סגורה בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את SILVERSTONE SG10 שמאוד קטן (ובכל זאת אפשר להכניס בו גם m-ATX), אפשר לקנות אותו בארץ

http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=392&area=en

אם אתה לא חושב על קירור מים הוא יהיה אפשרות ממש מצויינת, גופי קירור למעבד עד 165mm (בערך כל גוף קירור שאתה יכול לחשוב עליו), כרטיסי מסך עד 13.3" (גם בערך כל כרטיס שיש). יש מקום לזוג HDD ו 4 או 5 SSD, החיסרון הכי גדול הוא שאין כל כך מקום ל (יש רק ל SLIM slot loading, כאלה ששואבים את הדיסק). כמו כן הם כותבים שעדיף לא להשתמש ב HDD אבל כל מי שראיתי שיש לו את המארז האלה משתמשים בדיסק קשיח רגיל ואין לו בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי מוגזם וגדול מידי, די מאבד את המשמעות של ללכת בקטן.

כרצונך.

יש לא מעט בניות יפות מאוד בסילברסטונים / ELITE למיניהם, אפילו עם מים רציני למדי.

כל עוד אתה לא צריך את ה2X120, הייתי הולך על הקטנים באמת, אחרת - גם הפרוג'ידי וגם ה250D כבר נמצאים בקטגוריית גודל אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרודיג'י M שומר על המימדים של קודמו

לא, הוא שומר על העיצוב הויזואלי של קודמו. בדוק בspecs ותווכח שהוא יותר גדול

הקורסאייר קטן מהסילברסטון

עוד שטות גמורה, אתה מאמץ wishful thinking.

ממדי הקורסייר 250D

http://www.corsair.com/pc-cases/obsidian-series-pc-case/obsidian-series-250d-mini-itx-pc-case.html

הם 13.8 x 10.9 x 11.4 inches

שזה 35.2 ס"מ x 29 ס"מ x 27.8 ס"מ = 28,217 סמ"ק. כעת סתם להשוואה, נחשב את נפח silverstone ps08 הלא אלגנטי:

40 ס"מ על 35.5 ס"מ על 16.8 ס"מ = 23,856 סמ"ק. משמעותית קטן יותר

מה שעושים במארזי ITX שמאכלסים ספק רגיל (לא SFX שממילא לא יתאים לכרטיס מסך שלך), זו אשליה אופטית בגלל שהם נמוכים. אין חיסכון במקום (להפך), ואין אפשרויות שדרוג בשיט.

בסופו של דבר, אתה מספר שמעל הכל חשוב לך שיהיה אלגנטי (ומשכנע את עצמך שזה גם יותר קטן בסתירה לעובדות קרות). אז תעשה את הבחירה בעצמך, אתה לא צריך אותנו להכנס לאתר silverstone\coolermaster וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, בדיוק היום קיבלתי את הפנום, שזה מארז די זהה לפרודיג'י. מארז קטן זה לא. :)

מאיפה התכוונת לקנות? או שאתה לא גר בארץ? כי BF לא מיובאים כרגע לפה ומשלוח USPS מארה"ב לפה זה 90$. תוסיף את זה למחיר המארז שנע בין 50 ל 70 דולר ויוצא לך סכום דמיוני !

אני פועל להשיג יבואן למותג הזה, נקווה שזה יצליח ובקרוב נוכל לקנות את המארזים שלהם בארץ הקודש, במחיר הוגן לכל נפש. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר תלוי מה אתה רוצה מהמארז. אם אתה רוצה ניהול כבלים טוב, הרבה מקום לכרטיס מסך רציני ואופציה לקירור מים אז הביט פניקס זה בשבילך.. אם לא, אז יש בארץ מספיק אופציות טובות במחירים סבירים.

עם משלוח ימי זה נראה לי עדיין יוצא יקר + יזמברו אותך מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "נראה לי", זה קל מאוד לחישוב מראש (ממדי ומשקל האריזה כתובים, באמזון למשל)

מי שרוצה סידור כבלים נורמלי קונה מארז micro atx.. כמו silverstone ps08 שמימדיו קטנים מפרודיג'י. חוץ מחזות אלגנטית פדיג'י מארז מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות גאון הדור, ברור שאפשר להכניס למחשבון ולחשב. אבל! הרבה פעמים לוקחים את המוצר שקנית ושמים אותו באריזה נוספת. כלומר הם לא מסתמכים על האריזה המקורית של המוצר. כמובן שזה אוטומטית מייקר את המשלוח כי האריזה יותר גדולה, וגם שוקלת כמה קילו יותר בגלל הקרטון הנוסף. אתה מגלה את זה מתי שהחבילה מגיעה למחסן של BUY2. בקיצור, יש פה מקום להפתעות לא נעימות, שלא נדבר על המיסים שצריך לשלם או אקסטרה ל BUY2 כדי שיארזו מחדש.

לגבי הדבר השני שציינת, ה PS08 של סילברטון זה מארז עלוב ביותר שמלבד השם סילברסטון, לא מציע כלום. בטח שלא ניהול כבלים (ראה תמונה). הפרודיג'י ממש לא מארז מיותר, כי הוא עונה על צורך ויש לו ים של פיצ'רים שלא קיימים במארז שציינת.

איפה אתה רואה פה ניהול כבלים בדיוק? :cwm40:

ps08_07_large.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי, איך אתה משווה אפילו?

http://images.anandtech.com/doci/5867/Small%20(7%20of%2010).jpg

המצב בps08 טוב בהרבה, ולמרות נפחו הקטן משמעותית (יותר מ-15%) מסוגל אף לאכלס גם micro atx (למה להשלים עם 2 חריצי ואפס חריצי הרחבה, אם הנפח של פרודיג'י גדול יותר?).

אני מסכים שאין cable management מהטובים, אבל יש בסיסי ובפרודיג'י אין בכלל.

* לגבי משקל יש shipping dimensions ששונים מitem's dimensions, זה מפורסם במוצרים מסוימים.. מי שממש רוצה פונה לseller (שלא חייב להיות מחסן אמזון), ובודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהכניס את הסילברטון להשוואה זה אתה. :)

הדוגמא שנתת לא מוצלחת כי הבנאדם בכלל לא ניהל את הכבלים דרך החריצים שמיועדים לכך (ויש לא מעט). שים לב גם שהוא לא הוא עשה בשכל, כי הכלובי כוננים ריקים, אם לא משתמשים בגדול, אפשר להוציא אותו ואז יש לך המון המון מקום לכבלים. בנוסף לזה, אתה משווה מארז של MATX לגרסה של הפרודיג'י שהיא ITX. תשווה לפרודיג'י\פנום MATX אם אתה כבר משווה. הפנום והפרודיג'י, שניהם מגיעים בגרסת MITX ו MATX. בגרסת MATX יש לך חריצי הרחבה נוספים כמובן. ניהול כבלים אפשר לעשות עקרונית, בכל מארז אבל במארזים קטנים מהסוג שאנחנו דנים בו זה מצריך טיפה יצירתיות ומחשבה. ושוב לגבי יבוא אישי של , זה לא ריאלי בכלל, אלא אם לא אכפת לך לשלם סכומים אסטרונומים ובמקרה הזה כבר הייתי משקיע את הכסף ב CASE LAB וגומר עניין. הם גם שולחים לך את המארז מפורק אז ייתכן שזה חוסך נפח רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...