Logitech + good soundcard Vs. ATP3 +O\B Soundcar! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech + good soundcard Vs. ATP3 +O\B Soundcar!

The UnKnown

Recommended Posts

שלום רב יש לי מתוצרת קראייטיב 4.1 4400 אבל אני שואל כי כרגע אני שומע רק ב2.1 אז מה עדיף את האינפייר או אלטק?, אני שוקל למכור אותם ולקנות ATP3 עכשיו אני רוצה לדעת עד כמה גדול הפרש האיכות ביניהם, האם שווה להחליף?אני מבקש לא לפסול ישר את הקראייטיב כי הם די איכותיים.

תודה רבה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הATP3 לא רואים אותם ממטר!!! יש לי את הCREATIVE 2400 אצל אבא שלי... שהם אותם כמו שלך רק 2.

פה בבית שלי יש ADA880.. אני פשוט ניגעלתי מהCREATIVE, קנה את הATP3 אתה לא תתחרט עליהם... כנס לPCARENA

יש שם על הATP ביקורת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם השימושים הם הרוב אז עדיף את הATP3?

ואם אני מעדיף ומשחקים (תומכים 5.1 או 4.1) אז עדיף את הקראייטיב?

אגב, הATP3 לא ישמשו אותי טוב לסרטים , משחקים ...??

דרך אגב מישהו יכול לתת לי חוות דעת על הלוג'יטק Z-640??

במקרה שאני פונה למערכות ה5.1 מי עדיף איספייר 5.1 5200 או לוג'יטק Z-640??

המון תודה, מצטער על השיגוע פשוט אני רוצה להיות בטוח כדי לקנות משהו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הלוג'יטק Z640.

הם ממש טובים!

אני שומע בהם בסראונד מעולה וחזק!

הבנתי שהם יותר טובים מהקריאייטיב 5200...

זה מה שאני בחרתי, ונכון להיום, לא התחרטתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש לי את ה ATP3 והם ממש טובים ואני לא היתי מחליף אותם בחיים ל CREATIVE4.1 (שמעתי את ה 2.1 וזה הספיק לי) רק בגלל שהם תומכים בסראונד, שגם ככה המשחקים והסרטים שתמוכים בזה בודדים(הסרטים של המחשב לא של ה DVD). בזמן האחרון אני צופה כמעט כל יום בסרט ואני פשוט מאוהב ברמקולים שלי הם ממש עושים את העבודה כמו שצריך. מקסימום אם אני ארצה סראונד אפשר להוסיף איזה שני מאחורה, אבל זה לא שווה כי אני כמעט ולא נתקל בסרטים כאלה (למחשב כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קח את הT5400 הם יותר טובים מהZ-640..אני גם הזמנתי אותם והם עולים בקצת יותר מה5200

ואני לא מבין איך אתם משווים בין סט של 2.1 לסט של 5.1\4.1 נכון שהATP3 הם טובים אבל הם לא יותר טובים מסט של 5.1 של .....גם את הADA880 קצת קשה להשיג כי הפסיקו למכור אותם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין.... אתה טוען שבגלל שבסט של 5.1 יש יותר מ2.1 אז הם יותר איכותיים?

אימרה טיפשית למדי.. :)

הקריאטיב מעפנים ליד האלטק

לפותח הת'ראד, אני אישית שמעתי כל אחת מהמערכות שאתה מדבר עליהם יותר מ30 פעם בחיים שלי

אם אתה מחפש משחקים ומוזיקה (ובעיקר מוזיקה) קח את הATP אם אתה רוצה שימוש קצת יותר מקצועי ותמיכה בדולבי דיגיטל אז קח את הADA880 שניראה לי בפנדה יש אותם.

הATP חיות רעות

ADA חיות רעות+ ל4.1

אני חייב לציין שאם אתה אוהב באסים אז הADA שלך

הבית שלי רועד שהבאס על עוצמה מלאה בווליום בינוני+, כל מה שעל השולחן שלי רועד וזז (!!!) ובדיוק היום נפלה קערה מלאה בCRUNCH מהשולחן בחדר של אח שלי כתוצאה מהבאסים. היה לי הרבה לנקות אבל, התענוג של הבאסים העוצמתיים עינג אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אומר זה שאי אפשר להשוות בין סט של 5.1 לסט של 2.1 כמה איכותי שיהיה....

דבר שני מה שאמרו פה צדקו אם אתה רוצה קח את הATP אם אתה רוצה משחקים קח סט של 5.1 אני לא מצאתי את הADA880 במחיר נורמאלי אז לקחתי את הT5400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הבנתי שATP3 תהיה הבחירה הנכונה.

עכשיו שאלתי היא מה בנוגע למעכרות 5.1? מה לקחת (בהנחה שאני ירצה 5.1) קראייטיב (5200 אינספייר) או לוג'יטק Z-640??

המון תודה אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...