שאלה לבעלי note3- גודל שמיש? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי note3- גודל שמיש?

stojakovic

Recommended Posts

אהלן,

קיבלתי במתנה את הנוט 3.

המכשיר פשוט ע-נ-ק.

אני כרגע עם 2 והשינוי בגודל הוא דיי קיצוני.

השאלה שלי היא כזאת- לאנשים שיש אותו- האם הגודל זה משהו שמתרגלים אליו? אפשר להסתדר איתו בשימוש יומיומי?

(הכוונה היא- לשים אותו בכיס, לרכב על אופניים בזמן שהוא בכיס, לענות לשיחות ביד אחת וכו')

הכיוון שלי כרגע הוא דיי להחליף איתו- אבל השאלה למה?

יש את הG2 אבל הוא גם ענק- ההבדל ביניהם מצדיק להחליף את הנוט?

יש משהו אחר כדאי? הנקסוס 5 לא בא בחשבון כי אין אותו בחנות...

בכללי-המגמה היא להמשיך להגדיל את המסכים כי זה כבר נהיה ממש מגוחך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משער שאם אתה לא מדבר בטלפון יותר מדי ,אז אתה תתרגל לגודל בסך הכל ..

אתה אומר את זה מניסיון?

העניין הוא שאני לא רוצה להתרגל אליו כי זה מה שיש, כי יש לי עדיין אופציה להחליף...

אני ידוע שאם יהיה לי אותו, עם הזמן אני אלמד להסתדר- השאלה אם זה יהיה זורם וכיפי או אם זה יהיה כמו עול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תתרגל.

אין בעיה לדבר איתו עם יד אחת , הוא נכנס לכיס של גינס , ואם אתה מתכוון לנסיעה ספורטיבית באופניים אז כדאי להשתמש בנרתיק לזרוע.

זה יכול להיות נחמד מסך כזה גדול , אבל זה תלוי במה אתה עושה עם המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לחבר שלי יש את הנוט 3, חשוב לציין שחבר שלי הוא שחקן כדורסל לשעבר בנבחרת הצעירה, הוא איזה 1.93 מטר, ואתה יכול לתאר לעצמך שיש לו ידיים גדולות אז הנוט יושב לו טוב, אני גם החזקתי אותו והשתמשתי בו קצת, הוא סביר לגמרי לשימוש ואני 1.80 מטר ויש לי ידיים קצת גדולות, ביד אחרת אפשר לתפעל את המכשיר אבל יש מצבים שהייתי צריך להזחיק עם 2 ידיים ועם יד אחת אני לא ממש מגיע לצד השני של המסך, אבל אם יש לך נוט 2 אתה תתרגל בלי בעיה, לך על הנוט 3 מכשיר מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הנוט 2, מתרגלים מהר מאוד, המכשיר מתפקד כמחשב כיס לכל דבר, ובנסיעות ארוכות אפשר לצפות בסרטים, לקרוא ספרים...הכל מאוד נוח לא קטן.

איכות שיחה מעולה, מכשיר מאוד מהיר, עשרות רצות בו זמנית זה לא מזיז לפלאפון, ניתן לדבר בו ביד אחת וגם לחייג, ניתן גם לכתוב בו ביד אחת-אבל עדיף ב2 למהירות כתיבה גדולה יותר.

נכנס לכיס כמו שצריך עם כיסוי כבר commuter otterbox , חשוב להגן עליו כי בנפילות הוא לא מי יודע מה לכן תשקיע בכיסוי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...