המלצה ללוח אם סוקט 1155 שני סלוטים PCI-E16 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אם סוקט 1155 שני סלוטים PCI-E16

roferh

Recommended Posts

אני צריך המלצה ללוח אם עם סוקט 1155 למעבד i5, אבל בנוסף צריך שני סלוטים של PCI-E16 לא צמודים כמו שיש במרבית הדגמים כיוון שאני צריך להתקין שני כרטיסים עליהם, ואם יהיו צמודים מדי זה יפגע בקירור של כרטיס המסך.

הסבר: קניתי כרטיס קול שמתאים ל - PCI-E, וכיוון שיש כבר את כרטיס המסך שמותקן על סלוט אחד הטכנאי אמר שאם הוא יתקין גם את כרטיס הקול הם יהיו צמודים מדי אחד לשני, והדבר יפגע בקירור של כרטיס המסך. מה שהוא כן עשה זה להחליף את המיקום של כרטיס המסך - התקין אותו בסלוט השני, ששם יש יותר מרווח בין הסלוט למארז, ואת הכרטיס החדש התקין בסלוט הראשון.

אבל, כיוון שהסלוט הראשון הוא PCI-E16 והשני PCI-E8, כרטיס המסך עובד עכשיו עם הרבה פחות כח(כרגע לא מורגש אבל אי אפשר לדעת). לכן אני צריך 2 סלוטים של PCI-E16.

מישהו יודע?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כרטיס? איזה מארז?

מה הלוח?, לא נראה שיש סיבה להחליף, יכול להיות שעוד מאוורר יפצה

המארז הוא מארז "מזוודה", עם ידית למעלה לנשיאה קלה, סטנדרטי לפי מה שאני יכול להגיד...

איזה כרטיס אתה מתכוון?

לוח אם של גיגהבייט - H67M-D2-B3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך, יש מקום למאוורר בצד?

תמדוד טמפ' במאמץ עכשיו, תחליף בכרטיסים ותמדוד, בזוג אחד מעל השני אם האוורור תקין אז אין בעיה אצלך המצב עדיף כי כרטיס כל לא פולט הרבה חום, תאורטית הבחור צודק אבל אפשר למדוד בכמה ואם זה משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך, יש מקום למאוורר בצד?

תמדוד טמפ' במאמץ עכשיו, תחליף בכרטיסים ותמדוד, בזוג כרטיסי מסך אחד מעל השני אם האוורור תקין אז אין בעיה אצלך המצב עדיף כי כרטיס כל לא פולט הרבה חום, תאורטית הבחור צודק אבל אפשר למדוד בכמה ואם זה משמעותי

כרטיס מסך - ATI HD 4850

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...