מתלבט האם לקנות צורב DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט האם לקנות צורב DVD

gshhar

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות צורב של פלקסטור אבל אני כל הזמן שומע שכדאי לחכות לטכנולוגיה החדשה שאמורה לצאת.

מהי בדיוק הטכנולוגיה הזאת ומה היא תתן וגם במהירות הקיימת היום כמה זמן לוקח לצרוב סרט וגם מה ההבדל בין DVD+R לבין -R?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כדאי לחכות,אם כתבי החדשות כאן היו מפרסמים את מה שאני שולח להם,אז מזמן (טוב נו,לפני כמה ימים) היית יודע ש:

ביוני יוצא צורב דיוידי שהוא dual layer (פי 2 מקום מצורב דיוידי רגיל),לפי מיטב הבנתי כרגע כל הצורבים האלו עובדים על מהירות 8X אבל 16X כבר מדרך (הם ידלגו על 12X)...הצורב הוא של וכמובן כל החברות הגדולות יעקבו אחריהם.

בקשר למהירויות ממש אין לי מושג כי אני (בניגוד לאלו שלא יכלו להתאפק או אלו שיש להם כסף צומח בגינה) לא קניתי צורב דיוידי בגלל שידעתי שאמורה לצאת חדשה.(אני מחכה ל bluray אבל לפי איך שזה נשמע הצורב והמדיות הריקות יהיו ממש יקרים וזה יקח הרבה זמן עד שזה ייכנס לשוק הבייתי במחירים סבירים).

DVD+R ו -R הם פשוט שתי פורמטים כמו שיש VCD ו SVCD...בעיקרון הם אותו הדבר אבל DVD+R נתמך בפחות צורבים בייתים (לא אלו שבסלון ::))

אם ממש אבל ממש יש לך סבלנות אז תחכה לסוף השנה או תחילת שנה הבאה,אמורה להיכנס לשוק טכנולוגיית ה bluray או ה HDDVD

(bluray יכול לאחסן עד 50GB על dual layer ו HDDVD משהו כמו 40GB).

מי ינצח אני לא יודע,עדיין החברה שם למעלה (יצרנים) מנסים לגבש דעה מה יהיה הפורמט הבא מבין השניים (אישית אני מקווה שה bluray משום שניתן לאחסן עליו יותר).

עידכון: כנראה ש היא הראשונה להוציא צורבי DL+R(לא יודע לגבי -) באפריל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...