החרמת סדרת הפרימיום של Battlefield 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרמת סדרת הפרימיום של Battlefield 4

Born2Kill

Recommended Posts

שלום לכולם,

החלטתי שאני מחרים את סדרת הפרימיום של באטלפילד, כלומר, לא רוכש חבילת פרימיום של BF4 כסוג של עונש על זה שב-DICE לא משכילים להוציא משחק שפויי.

גם לאחר מס' חודשים אחרי שהמשחק יצא עדיין אני חווה מס' ניתוקים/נפילות בשרתים, חוסר יכולת להצטרפות לשרתים ועוד לא מעט בעיות.

לי כבר נמאס לשלם מלא כסף על משחק מקרטע.

ובאמת חבל שהסדרה הזאת נמצאת בידיים הלא נכונות...

כמו שכתבתי, החלטתי לא לרכוש את הפרימיום של BF4, למרות שאני מעריץ הכי הרבה את המשחק הזה מכל שאר המשחקים.

גם ככה ככל שיוצאים חבילות חדשות המפות פחות מושקעות... (ראו חבילת China Rising).

את הכסף של הפרימיום עדיף שנשקיע במשחק שנקבל בו את התמורה המלאה ולא רבע תמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך טובה יותר לומר את זה חוץ מ... מה זה משנה? תחרים אותה או לא, זה באמת יעניין את EA? מה שתעשה כאן לא יגרום ליותר מעשה (במקרה הטוב) לא לקנות...

מה קיבלת? אתה מוותר על חלק מהמשחק שאתה כל כך אוהב, אז אתה פוגע בעצמך בדרך "עקיפה"... רעיון גאוני כל הכבוד. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך טובה יותר לומר את זה חוץ מ... מה זה משנה? תחרים אותה או לא, זה באמת יעניין את EA? מה שתעשה כאן לא יגרום ליותר מעשה (במקרה הטוב) לא לקנות...

מה קיבלת? אתה מוותר על חלק מהמשחק שאתה כל כך אוהב, אז אתה פוגע בעצמך בדרך "עקיפה"... רעיון גאוני כל הכבוד. :screwy:

כמדיניות ברורה, תעשו משחק שפויי - נקנה, תעשו משחק מקרטע - לא נקנה.

כל אחד צריך לאמץ את המדיניות הזאת כדי שהם יפסיקו להתעלל במשתמשים.

הכסף כאן מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדיניות ברורה, תעשו משחק שפויי - נקנה, תעשו משחק מקרטע - לא נקנה.

כל אחד צריך לאמץ את המדיניות הזאת כדי שהם יפסיקו להתעלל במשתמשים.

הכסף כאן מדבר.

אבל יש קצת סתירה בעמדה שאתה מייצג.

המשחק כל כך גרוע וכזה שבור שבכל זאת שרפת עליו (בנתיים) 112 שעות?

אין מה לעשות, זאת עובדה...את המשחק הבא או חבילת ההרחבה הבאה רובנו המכריע יקנה, למה.....

כי אנחנו עדיין אופטימים ובטוחים שבסוף המשחק יתוקן ע"י המפתחים ויעבוד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את הפרימיום בהנחה. סבלתי נפילות, תקיעות, סרברים שלא ניתן להתחבר עליהם ואפילו קריסה של המחשב שלי תוך כדי משחק. האכזבה שלי מ dice/ea כל כך גדולה שאהי לא יודע מאיפה להתחיל. אולם תזכור שהשוק הישראלי ללא מזיז לאף אחד היות ואנחנו כוח קניה זעום. בהצלחה בחרמות... לי נשאר לקלל אותם מדי יום ביומו....אגב בזמן האחרון לי המשחק רץ תקין ללא בעיות. אני יודע שלאחרים יש בעיות רבות עם המשחק וליבי איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונה את BF4 פשוט כי זה לא עומד בסטנדרטים שלי לגבי כמות ואופי הבאגים שאני מצפה או לא מצפה לראות במשחק לאחר אינספור עדכונים.

במשחק יריות , הירי ורישום הירי והפגיעה חייבים להיות במרכז ללא שום פשרות , בגלל שזה לא תוקן ואולי לעולם לא יתוקן אני לא אבזבז את הזמן שלי על המשחק הזה .

מבחינתי זמן שווה יותר מכסף במקרה הזה וגם אם מישהו נותן לי את הACCOUNT שלו בחינם אני לא אשחק במשחק הזה עד שלא יעמוד בסטנדרטים המינימלים שלי. (fix the net-code dice bitch's argument)

בנוסף גם אם כל אוכלוסיית כדור הארץ תשחק את המשחק אני לא אשחק אותו.(לחץ חברתי זה לילדים או לילדים מגודלים).

לגבי חרם של 2 אנשים מול עשרות מליוני רכישות זה או כשל לוגי או שיגעון גדלות לכן אני בטוח שפותח הדיון פשוט רצה להגיד שהמלך הוא עירום למרות שכולנו יודעים שהמלך עירום פשוט חלק מהאנשים זורמים איתו וחלק אומרים לו את זה בפנים, עם זאת אף אחד לא אומר שהמלך של משחקי FPS הוא לא המלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה שאתם מפספסים היא שאם כאן מדברים על לעשות שינוי, ולא לקנות משחק עמוס באגים, שמבוסס על נטקוד והיט רג גרוע, זה המצב גם ברחבי העולם.

צריך להפיץ את "הבשורה" ולשנות את המציאות הזו. זה מתחיל בדיונים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהמשחק שבור אני נהנה מכל רגע למרות ששילמתי 370₪ על משחק כולל פרימיום.

לא מצליח להבין איך אנשים ממשיכים לשחק ב-BF3 כי כשאני נכנס ורואה את הבדלי הגרפיקה אני בורח מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...