המלצה לקניית מסך (8 מסכים עבור עובדים) שמיועד לתיכנות - טקסט קריא חד וברור - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקניית מסך (8 מסכים עבור עובדים) שמיועד לתיכנות - טקסט קריא חד וברור

Nirinet

Recommended Posts

שלום לכם,

אני מעוניין להזמין עבור העובדים המתכנתים 8 מסכי מחשב.

חשובה לי מאוד מאוד רמת האיכות והחדות, שהטקסטים הנקראים והנכתבים יהיו ברורים וקריאים ברמה שלא תעייף את העיניים או כמה שפחות.

לגבי גודל חשבתי על 23 אינצ' אבל אשמח לדעות של המנוסים מכם.

מחיר- עד 1000 למסך.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים המומלצים של יתאימו לך.

U2312HM או P2414H או בחריגה מסוימת U2412M (אם יש אפשרות הייתי ממליץ לחרוג לU2412M), כי מקבלים רזולוציה גבוהה יותר (1920X1200 לעומת 1920X1080), כלומר יותר שורות קוד נכנסות במסך.

אם ה1000 שקלים הם ללא מע"מ (כלומר אתה מקבל החזר), אז הU2412M נכנס אפילו בלי חריגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, בכל מקרה כמה דברים על עייפות ועבודה נכונה :

- תמונה חדה היא לא בהכרח תמונה טובה. רצוי להמליץ לעובדים לשחק ולשנות את צבע הרקע והכתב בתוכנה לפי מה שנוח להם באותו רגע, הרבה פעמים מתברר שמה שנוח ביותר ונשארים איתו אלה דברים כמו אפור כהה על אפור בהיר או שילובים אחרים שהחדות בהם דווקא נמוכה

- המסך אמור לעמוד על רקע שלא יוצר ניגודיות גבוהה ולעולם לא על רקע דברים שבהירים יותר ממנו (כמו חלון), כמו כן, מאחורי העובד לא אמורים להיות דברים בהירים משמעותיים שישתקפו במסך

- תאורה בחדר העבודה צריכה להיות כזאת שלא תגרום לעייפות. בהרבה משרדים יש מצב חמור של תאורת יתר, ניתן לפרק את המנורות מ 1/2 ויותר מגופי התאורה שיש בחדר ולקבל תאורה פחות מעייפת. הסביבה של המחשב לא צריכה להיות בהירה, היא צריכה להיות פחות בהירה במידה מסויימת מהמסך עצמו אבל לא משמעותית פחות. ממליץ על תאורת אור שמש לא ישיר (אם אפשר) ביום, פלורסצנט (ולא לד) בלילה כתאורה של החדר

- שולחן העבודה והמסכים אמורים להיות בגובה הנכון כדיי שהעובדים יעבדו עליהם בתנוחה נכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...