Titanfall - השרשור המלא - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Titanfall - השרשור המלא

guylederer0

Recommended Posts

season pass הוא חבילה של שלושת ה- DLC המתוכננים למשחק בהנחה סמלית (על פי המחירים הרשמיים 5$ זול יותר מאשר לקנות את ה- DLC בנפרד). אתה תקבל גישה אל ה- DLC ברגע שהם ישוחררו. כמובן אתה צריך שיהיה לך את המשחק בשביל לשחק בהם.

digital deluxe כפי שאני רואה כולל את המשחק וה- season pass בחבילה אחת

בתאוריה הדרישות לא נוראיות, אבל עם 780GTX ו- i5 2500S הוא לא רץ חלק ב- 1440p. יש דרופים לאזור ה-40 FPS.

עם הכרטיס הקודם, ה-7850 ב 1080p והגדרות בינוניות גם היו דרופים ל-20-30 FPS במפות מסויימות.

אני עם המפרט בצד מקבל 60 קבוע ב- 1080p עם הגדרות גבוהות (ללא AA, טקסטורות על very high ולא , השאר במקסימום). בעבר היו דרופים בחלק מהמפות לאזור ה- 50-40, אבל בזמן האחרון אני לא שם לב לדרופים... כנראה שטופל באחד הפאטצ'ים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על התשובות המפורטות, אני ראיתי שלקנות דרך החנות המקסיקנית הדלוקס יעלה 45 דולר שזה נראה לי מחיר סביר

אחרי משחק אחד הוא נראה טוב ורץ נפלא, מסתבר שאני חלוד כי הרגו אותי 6 פעמים :D

המשחקים הקצרים האלה טובים בשבילי במיוחד כי יש עיסוקים בבית חוץ מהמשחקים (ילדים וכו) אז פה ושם לגנוב משחק זה סבבה

מי שרוצה יכול להוסיף אותי לרשימת החברים שלו Mpro747

יש כבר גילד ישראלי? קבוצה בפייסבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ביומיים של שישי ושבת יש לך יותר מ- 48 שעות? :P

לפחות זה קצת יותר טוב מאיך שזה עובד בסטים, שם הוא באמת רק לסוף שבוע (הזמן מתקתק מהרגע ששחררו את המשחק בחינם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסטים כמו שכתבתי קודם, השעון מתחיל לתקתק 48 שעות מהרגע שמשחררים את המשחק בחינם (אתה יכול לראות את הטיימר ברשימה שלך בסטים) והוא מתקתק בין אם הורדת את המשחק ושיחקת ובין אם לא.

מה שעשו פה באוריגין, יש לך זמן להוריד ולהתקין את המשחק (אני מניח שגם 48 שעות), והשעון שלך של ה-48 שעות מתחיל לתקתק רק אחרי שהרצת את המשחק לפחות פעם אחת

מאיך שאני מבין את זה, זה אומר שאתה יכול להוריד עכשיו את המשחק ולהתחיל את ה-48 שעות בשבוע הבא כשיהיה לך נוח

**כמובן גם יכול להיות שיש מנגנון שלא מאפשר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...