פרוייקט חדש בחיתולים - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש בחיתולים

captaincaveman

Recommended Posts

כן.. זה מה שרשום, אבל בפועל החבילה כבר במחסן של דואר . אתה סופר 3-4 ימים מרגע המשלוח זה כבר פה. כלומר, USPS עומדים בהתחייבות שלהם לשלוח את החבילה תוך 10 ימים, שלמעשה הם עושים את זה בחצי הזמן. מי שדופק את כל העסק זה דואר המסורס.

ועוד שני דברים, שאתה מזמין PRIORITY או EMS. המס' מעקב אכן עובד בשתי המערכות גם בדואר מאיפה שזה נשלח וגם בארץ, בעמוד מעקב של דואר , יש פה באמת קטע שהרבה אנשים לא מודעים אליו ואז הם בודקים את המעקב רק ב USPS. מספרי מעקב של FIRST CLASS לא תופסים כי הם לא באמת מס' מעקב.

עכשיו אני רואה שהתעדכן לך פעם נוספת ש"הפריט נשלח מ". זה אומר שדברים התחילו לזוז במחסן של הדואר. השבוע תקבל את זה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 513
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

FEDEX וכאלה לא רלוונטי כי תמיד יתווספו לזה עמלות ומרעין בישין אחרים. עד שלא יהיה פה שינוי מעוטי בדואר, ייקח חודש לקבל את החבילות האלה. אגב, במיילים שהחלפתי עם מרינה מ PPCS, גיליתי שאפשר לשלוח חבילות (לא מעטפות) עד 1.2 קילו דרך FIRST CLASS ואז זה הרבה יותר זול. לצערי, הייתי צריך לריב איתם על זה כמה פעמים שהזמנתי השלמות שלא שקלו חצי קילו אפילו. חלאות אמיתיים. אין להם שום סימפטיה, גם לא ללקוחות שזרקו אצלם 2000$ והוכיחו אמינים. הטענה הכי מעצבנת שלהם זה שאנשים עושים "DISPUTE" בפייפל. זה הביא אותי למיילים די נזעמים כלפם וכלפי החוצפה שלהם להמשיך לגבות ממך 30$ על משלוח 'תעדוף' על משהו שעולה 10$ ושוקל 50 גרם. אני מקווה שיכנס שחקן חדש לשוק באיזשהו שלב למה באמת נמאס מ PPCS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SIDEWINDER גרי הזה אף פעם אין לו את מה שאני צריך..

פרוזן בדר"כ יותר יקרנים. ניסיתי הרבה חנויות, היחידים שבאמת אפשר לסגור אצלם הזמנה שכל הפריטים במלאי זה PPCS (לצערי הרב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיידווינדר אין כמעט מלאי, אבל המחירים טובים יותר מכולם.

פרוזן טובים, אבל יקרים יותר מכולם.

המשלוח הזול מפרוזן זה פלוס גדול, אני אעשה מהם השלמות.

קשה להתחרות בשילוב של המחירים והמלאי של ppcs

עריכה: עדי הקדים אותי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרוזן טובים להשלמות...השירות שלהם הרבה יותר טוב.

יש להם תהליך מסודר שעוברת כל הזמנה.

הזמנתי מהם כבר 5 פעמים בערך

http://hwzone.co.il/community/showthread.php?p=4858533

התמונה בסוף ההודעה - בעקרון אפשר להכניס לשם הרבה (הרבה) יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין כרגע בעיה שיקח זמן, אז לא מפריע לי להזמין מ-SIDEWINDER (בהנחה שבסופו של דבר הם מקבלים מלאי וההזמנה אכן יוצאת).

- - - תגובה אוחדה: - - -

הזמנתי קצת accessories ל-Aquaero 6:

Frontplate for aquaero 5 und 6 XT (only art. 53125 and 53146!) aluminum black

Passive heat sink for aquaero 6

waterblock for aquaero 5, G1/4

ברור לי שלא באמת צריך , בטח שלא מים, אבל הזהרתי בהתחלה שה-BUILD יהיה מוגזם ומיותר :)

הוזמן ישירות מ-Aqua Computer. יעודכן ברשימה בעמוד הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מזמין מגארי - SIDEWINDER, לפני ההזמנה תשלח לו מייל עם הרשימה שלך, ככה תחסוך זמן ועצבים.

בגדול, הוא אחלה בן אדם ויש לי ניסיון מעולה איתו במשך שנים.

בנוגע לAE6, אחלה בחירה. עד כמה שאני יודע, הבלוק של הAE5 לא מתאים ל6, אולי אני טועה. תבדוק את זה.

אין דבר כזה מוגזם ומיותר. אני קיררתי ואפילו בקר RAID עם מים :screwy:

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.sidewindercomputers.com/swexflmcdu121.html המשאבה כנראה... נראה לי שתספיק לכל מה שאני צריך ועוד קצת :)

עריכה:

איך לעזאזל אני אמור לדעת כמה FITTINGS אני צריך? ברור לי שלרדיאטור למשל צריך 2, אבל מה לגבי כל מיני מחברי 90 מעלות כדי לשנות כיוון של הצנרת וכו'?

יש איזה כלי שאפשר להשתמש בו כדי לתכנן את ה-LOOP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה, תקנה יותר ממה שאתה חושב שאתה צריך כדי שלא תתקע. עקרונית כל בלוק דורש 2 פיטינגס כלשהם. אתה יכול ללכת בשיטה של קריסטל טיובינג שבעצם חוסכת לך הרבה פיטינגס זווית יקרים, הפיטינג לקריסטל גם זולים. אתה מקבל שניים במחיר של קומפריישן אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...