פרוייקט חדש בחיתולים - עמוד 12 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש בחיתולים

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 513
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלוקים - כולם טובים. הייתי הולך עם קו אחיד מבחינת הבלוקים ושאר הציוד של המים במערכת. אם ניקל? כולם ניקל וכו'. פלקסי או אצטל - לבחירתך.

יש לא מעט גרסאות מעניינות. אל תשכח גם פלטה אחורית.

בנוגע לספק: יש את הסיסוניק בפלונטר גם במבצע, יש עליו לא מעט אחריות (די והותר לדעתי). אני באמת לא רואה סיבה שלא ללכת עליו.

אם אתה רוצה ללכת על כמה ספקים - זה משהו אחר. קח בחשבון שזה יסרבל לך את המערכת. (ניסיתי זאת בעבר עם צמד ספקי 750 ולאחר מכן 1000).

כרגע? אני לא חושב שספק יחיד וחזק לא יתמודד עם כל מערכת שתפיל עליו.

אתן לך דוגמה - במערכת הישנה שלי (זאת שבחתימה), הקורסאייר 1200 שלי סחב 2 לא חסכוניים בכלל תחת OC מכובד, יחד עם 3 כרטיסי GTX580 , ועוד 10 קשיחים ועוד כל מיני שטויות מסביב כמו מאווררים וכו'.

צריך באמת מערכת כבדה כדי לסחוט את המיץ מהספקים הגדולים באמת.

עדיין מוטרד? חפש לך אחד מספקי ה1500, עדיין עדיף לדעתי על צמד ספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף למה ש arkadur אמר על הבלוקים , תנסה להסתכל על ערכת הצבעים הכללית של החומרה שלך כולל מאווררים וכו' לפעמים בלוקים מנחושת מתאימים ויוצרים ניגודיות יפה ולפעמים אצטל או ניקל או פלקסי . תעשה את השילוב שהכי יפה בעיניך וללא ספק אחידות של כל הבלוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול? אין בעיה. (הרי, גם אם תשתמש בבלוקים עם ציפוי ניקל, זה לא אומר שתמצא רדיאטור כזה, כן?).

כמובן, שלא יזיק להעיף מבט מידי פעם, ולהחליף את נוזל הקירור כל כמה חודשים (תחזוקה מונעת).

בתחום הזה, ישנם כמה שילובים בעייתיים (נניח, נחושת עם ברזל / פלדה / מתכות בציפוי באיבוק), וישנם כמה שילובים אסורים (נחושת ואלומיניום).

אתה באזור הבטוח.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה, אזמין 2.

האם כדאי להשתמש במחבר שלהם או לחבר בין הכרטיסים עם צינורות בעצמי?

אני מניח שהמחבר שלהם חוסך קצת כאב ראש, ובטח גם כסף אם צריך לחבר 4 כרטיסים וצריך fittings לכולם. אבל אני לא סגור על מספר הכרטיסים שיהיו בסוף, כרגע יש שניים...

בקשר לספק, איך ה-1600 של LEPA? אני כרגע מוביל באיזו מכירה ב- במחיר מצחיק של 51$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאשקיע בפלטות אחוריות... זה עוד 25-30 דולר לכרטיס ולא נותן הרבה... כמובן שאם הטוסיק החשוף של הכרטיס יציק לי מידי בעין, אשנה את דעתי :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

הופה! as we speak הגיע המשלוח מפלונטר עם שני 290 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...