מינידיסקים: המלצות בירורים שאלות... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מינידיסקים: המלצות בירורים שאלות...

itaysk

Recommended Posts

אין שום חיסרון בעובדה שאפשר לערוך הכל רק דרך המחשב מאחר ואתה מחליף אותו בדיסקמן שבלי מחשב גם ככה אין מה לעשות איתו...

אני הלכתי עליו ולא הצטערתי...

להעבוד דרך המחשב זה בידיוק מה שאני צריך.. זה יתרון לא חסרון בשבילי

אפשר לדבר איתך באייסיקיו עליו? שתגיד לי איך הוא וזה? האייסי שלי : 40037251

ולכל השאר שאמרו לחסוך ואמרו ללכת על HD:

HD הייתה הבחירה הראשונה שלי אבל בגלל המחירים המוגזמים וחוסר המבחר שלו בארץ הוא ירד מהפרק.

זה לא שאלה של תקציב.. יש לי מספיק כסף כדי לקנות כמה כאלה אבל אני לא מוכן להוציא יותר 1000 ומשהו על נגן HD או יותר מ 600-700 גג על MD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה להוסיף עוד נגד המינידיסק.

אם אתה כזה שמקליט הופעות חיות או כל דבר אחר דרך המינידיסק, אתה לא יכול אחר כך להעביר את מהמכשיר למחשב.

(לא דרך הUSB לפחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז תענו לי רק על השאלה הזאת:

אמרתם שב MZ-NE410 אי אפשר להקליט באיכות של SP

ב MZ-N510 אפשר?

כי הוא עוד איכשהו נכנס לי בתקציב

אם כן אני יקנה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I don't consider myself as an audiofill, I use generic PC speakers, high quality generic speakers, but still generic non the less and I can clearly say that there's a hugh difference between LP2 and LP4 (SP is CD quality, LP2 is around 160-192Kbps quality and LP4 is around 96Kbps quality).

I recommend you save a bit untill those 1Gb Data MD comes along. if you can't wait I argee you not to waste you're money on anything other than MZ-N707 about 1000-1300 NIS. the low price MD have very cheap constation, their paint is sprayed on and tends to peal off after a year showing the plasic's color which is some cases different from the original paint (this is why I also recommend a dark color MD).

another thing only NetMD MiniDisks, and remember not every MiniDisk is a NetMD MiniDisk and I highly recommend one that comes with an LCD remote (like the MZ-N10 (1500-1800))

just if you're wondering I own an MZ-N505 Color: Gold (and the plasic is yellow =\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ההיתי במקומך חוסך קצת וקונה iRiver imp550 (נגן CD) שלא רק יתן איכות יותר טובה אלה גם לא יאלץ להיתעסק בכל מיני שטויות של מיני דיסק (הדרך של העברת מידע עליו).

הנגן עצמו דק ומעוצב יפה ובא עם שלט LCD של 3 שורות, מאנשים אחרים הבנתי שהוא נוח לשימוש.

מידע נוסף באתר הרשמי של החברה: http://www.iriveramerica.com/products/iMP-550.asp

הסיבה היחידה לא לקנות נגן CD זה רק אם עיניין הגודל הוא קריטי(והIMP550 למשל הוא ממש דק וקטן יחסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףףףףף אני כבר לא יודע מה לעשות!

טוב תראו ככה.. אני יציג את המצב שלי ואתם פשוט תגידו לי מה הכי כדאי לי לקנות:

אין לי תקציב מוגבל .. אבל! ..

אני לא מוכן להוציא על מינידיסק יותר מ 700 שקל..מה שמצמצם את הבחירות ל MZ-N510 או MZ-NE410 אז השאלה אם שווה להשקיע עוד 200 שקל על 510 ונראה לי שלא..?

אני מוכן להוציא בסביבות 1000 שקל על מבוסס HD אבל בארץ זה לא שווה.. אם אתם יודעים אחרת אז תגידו

אני לא מוכן לדיסקמן! חרא של דבר!

בסוף נראה לי אני יקנה את ה 410 לאיזה חצי שנה עד שיהיו בארץ מחירים נורמליים.. ובכלל אני לא מבין מה רע בו כ"כ..!?

אהה בסדר אמרתם שאי לו SP רק LP2 אבל אמרתם ש LP2 זה איכות של אז מה הקטע.. גם ככה אני מקליט רק מ MP3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות משהו זמני עד שהמינידיסקים החדשים יצאו (hi-md)

מישהו יודע מאיפה אני יכול לקנות מינידיסק יד שניה (שיהיה netmd)

או איזה דיסקמן טוב בזול (לא יותר מ250 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב למצוא מינידיסקים משומשים בפחות מ500 שקל

400 שקל אם יש לך מזל

המאוד ישנים בדרך כלל נמכרים בכלל במחירים גבוהיים כי הם קלאסיים. לפעמים תמצא מישהו שבמקרה מוכר בזול, וגם זה שוב - לא ראיתי בפחות מ400 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףףףףף אני כבר לא יודע מה לעשות!

טוב תראו ככה.. אני יציג את המצב שלי ואתם פשוט תגידו לי מה הכי כדאי לי לקנות:

אין לי תקציב מוגבל .. אבל! ..

אני לא מוכן להוציא על מינידיסק יותר מ 700 שקל..מה שמצמצם את הבחירות ל MZ-N510 או MZ-NE410 אז השאלה אם שווה להשקיע עוד 200 שקל על 510 ונראה לי שלא..?

אני מוכן להוציא בסביבות 1000 שקל על מבוסס HD אבל בארץ זה לא שווה.. אם אתם יודעים אחרת אז תגידו

אני לא מוכן לדיסקמן! חרא של דבר!

בסוף נראה לי אני יקנה את ה 410 לאיזה חצי שנה עד שיהיו בארץ מחירים נורמליים.. ובכלל אני לא מבין מה רע בו כ"כ..!?

אהה בסדר אמרתם שאי לו SP רק LP2 אבל אמרתם ש LP2 זה איכות של אז מה הקטע.. גם ככה אני מקליט רק מ MP3

תקשיב אחי, אתה לא קונה דירה ולא אוטו

באת כדי לשאול אנשים שאתה מאמין שיודעים על מה הם מדברים

אני אומר לך שלא כדאי לך ללכת על ה410. קיבלת פירוט למה. אם הדברים לא מפריעים לך, תקנה.

אני אמרתי לך שעדיף 510 על 410 ללא ספק.

אם אתה מחפש עוד דעות, כי סה"כ רק תדע יותר, תלך לפורומים ידועים לזה. הכי טוב http://www.minidisct.com/forum/index.php

אל תשאל מחדש כי זה נושא מאוד ישן ולעוס והמכשירים שאתה מדבר עליהם ישנים גם כן.

תחפש בהודעות קיימות ותיראה שהרוב חושבים כמוני - אם כי בסוף זה החלטה שלך. חבר שלי קנה 410 והוא מבסוט אבל הוא מחפש דברים כמה שיותר פשוטים וזולים ולא אכפת לו.

אם אתה מרגיש צורך לשאול שם שוב כדי לקבל חיזוק, תשאל ותיראה מה קורה.

בכל מקרה, בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה מיקי.. ומצטער על זה שניגסתי לך

רק תענו לי על שאלה אחרונה וניתן לדיון הזה לשקוע

חוץ מהכניסות של הLINE IN , POWER , REMOTE

יש הבדל בין 410 ל 510?

כאילו באיכות? אמינות או משו? כי את הפיצ'רם האלה אני לא צריך ממש אז אם אין הבדל אחר אני יקנה 410

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה410 הוא בסיס בכל הדבר , החל מהשליטה עד לשלט שאין לו בכלל .

כאחד שיש לו את ה510 , לדעתי הוא הבחירה הכי טובה לתקציב שלך , תוכל להשיג אותו ב750-900 ש"ח באינטרנט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח 750-900?!

מצאתי אותו החל מ 670 .. בכמה חנויות

טוב אני קונה אותו תודה על העזרה..

תגידו הוא לא תומך בשמות שירים נכון?

ותגידו הHI MD שיצא באפריל נראה לכם יעלה בסביבות 1000 שקל? כי אם אן אז אני יחכה לו

(נאי יודע שאמרתי שניתן לדיון לשקוע אבל צצות לי שאלות:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מייבא מפ3ים לתוך התוכנה, היא משתמשת בשם קובץ או בTAG אם קיים.

בכל מקרה, אתה יכול לשנות את השמות לטראקים לפני שאתה מעביר או אחרי שהם כבר על הדיסק הישר מהמחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...