האם טלויזית LED מתאימה למחשב גימיינג? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם טלויזית LED מתאימה למחשב גימיינג?

udist

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות מחשב גימיינג חדש והמסך בו אני הולך להשתמש הוא טלויזיה (איכותית?) samsung es6200 ארבעים אינץ'.

אשחק בעיקר FPS למיניהם ואני רוצה לדעת אם היא מתאימה והאם יש דברים שצריך לקחת בחשבון בהרכבת המפרט החדש?

מבחינת רזולוציה, כמות זיכרון לכרטיס, חיבורים (זו טלויזית תלת מימד) וכו'... אפתח ת'רד אחר בפורום מפרטי מחשב אחרי התשובות לשאלות פה.

מאפייני הטלויזיה:

http://www.samsung.com/nz/consumer/tv-audio-video/television/led-tv/UA40ES6200MXRD-spec

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמה העקרונית אין שום הבדל בין מסך LCD למסך מחשב LCD (לד זה רק סוג התאורה).

קח בחשבון שמסך בגודל כזה וברזולוציה נמוכה ("רק" FHD) לא מתאים לקריאת טקסטים. למשחקים וסרטים זה כמובן נהדר.

שים לב שכדאי מאוד לבטל את כל מעבדי התמונה למיניהם בשביל לשמור על input lag סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמה העקרונית אין שום הבדל בין מסך LCD למסך מחשב LCD (לד זה רק סוג התאורה).

קח בחשבון שמסך בגודל כזה וברזולוציה נמוכה ("רק" FHD) לא מתאים לקריאת טקסטים. למשחקים וסרטים זה כמובן נהדר.

שים לב שכדאי מאוד לבטל את כל מעבדי התמונה למיניהם בשביל לשמור על input lag סביר.

ההבדל בין לד לLCD מוכר לי, תודה :)

על מה מעבדי התמונה יכולים להשפיע? יש אפשרות בטלוזיות לבטל אותם?

וכמו כן אשמח לדעת מה לקחת בחשבון בהרכבת המפרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי התמונה מנסים לשפר את התמונה שאתה מקבל מהממיר למשל. במשחקי מחשב בכלל ומשחקי FPS בפרט, ה-lag הקטן שנוצר עשוי להיות משמעותי.

אפשר לבטל את מעבדי התמונה.

לגבי מפרט מחשב, יש לך כאן פורום מתאים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי התמונה מנסים לשפר את התמונה שאתה מקבל מהממיר למשל. במשחקי מחשב בכלל ומשחקי FPS בפרט, ה-lag הקטן שנוצר עשוי להיות משמעותי.

אפשר לבטל את מעבדי התמונה.

לגבי מפרט מחשב, יש לך כאן פורום מתאים :)

וחפירה אחרונה-

קצב הרענון של המסך לא משנה? ומה לגבי הפאנל שלו? (לגבי קצב הריענון קראתי פה הרבה והבנתי שזה כן משמעותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב הריענון הוא לרוב 60HZ, לפעמים יותר. 60HZ זה סטנדרטי בכל מסך מחשב, אם יש יותר, מה טוב.

הפאנלים של טלוויזיות הם באופן גורף או VA.

ואלו הם פאנלים מועדפים/פחות מועדפים לגיימינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בין הפאנלים הם לא תלויי מטרה.

היתרונות הגדולים של פאנלים מבוססי (וקצת פחות VA) הם זוויות צפייה רחבות יותר מאשר פאנל TN.

זאת הסיבה שבמסכי לא תמצא פאנלים מסוג TN - אנשים לא תמיד יושבים בדיוק מול המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...