תקשיבו אני פשוט גרוע במשחק הזה... צריך עזרה =) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקשיבו אני פשוט גרוע במשחק הזה... צריך עזרה =)

Gal&Gal

Recommended Posts

אבל אני לא מבין למה כל כך קשה להרוג שם , זה נדמה כאילו אני מת תוך רגע ולהרוג אחרים אני צריך לרוקן מחסנית.

אפשר לדעת מה הסוד שלכם? אפשר טיפים?

כל כך קשה לעלות שם בדרגות... אני סה"כ דרגה 2 ועם הנשקים והתוספות הבסיסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאו היה לי משחק עכשיו עם 20 הריגות

חח שיא שלי

ולא הבנתי מי ומה מארגן את השרתים האלה, כלומר , איך זה עובד? יש איזה שרת שעשה לי באן כי הרגתי מישהו כי הם החליטו שכל המשחק זה רק לתפוס תדגלים, בלי להרוג

WTF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק עצה אחת לקחת ואני נושא אותה איתי כשאני משחק BF4\CSGO\COD (וכן, אני משחק את שלושת אלה ברשת באופן קבוע) - היה סבלני. סבלנות היא המפתח להצלחה במשחקים הללו ו-BF4 לא שונה מהם.

אתה רק בהתחלה אז אין לך מה לדאוג. אתה תחטוף הרבה עד שתכנס לעניינים כמו כולם. תמצא לך את השילוב נשקים ותוספות שהכי נח לך לשחק איתם בינתיים ובהמשך תנסה קצת לגוון עם תפקידים אחרים.

לגבי שרתים - יש מעט רשמיים והרוב מנוהלים על ידי קבוצות כאלה ואחרות. הם קובעים את החוקים והחוקים יכולים להיות מספיק קיצוניים עד לרמת זה שאי אפשר להרוג אף אחד וזה רק תפיסת דגלים למשל. החוקים מצויינים בדרך כלל בכותרת כל שרת, אם אין צלפים בדרך כלל ירשמו NO SNIPERS בכותרת שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שרתים - יש מעט רשמיים והרוב מנוהלים על ידי קבוצות כאלה ואחרות. הם קובעים את החוקים והחוקים יכולים להיות מספיק קיצוניים עד לרמת זה שאי אפשר להרוג אף אחד וזה רק תפיסת דגלים למשל. החוקים מצויינים בדרך כלל בכותרת כל שרת, אם אין צלפים בדרך כלל ירשמו NO SNIPERS בכותרת שלו

בנוסף לזה, ברגע שאתה מתחבר לשרת כלשהו, בד"כ יופיעו החוקים בצ'אט, אז שים לב. לפעמים גם מופיעה בקשה לכתוב בצ'אט משהו בסגנון !rules כדי לראות את החוקים המלאים.

ועוד כמה טיפים כללים:

כוון תמיד לראש - כל הנשקים (חוץ משוטגאנים) עושים אקסטרה נזק בהד שוט.

recoil compensation -

(אמנם ל- planetside 2, אבל תקף גם כאן ובעוד משחקים)

תשתדל לירות צרורות ולא full auto

לגבי תוספות לנשק, כמו שליאור אמר זה די אישי, אבל אני מעדיף את התוספות שמורידות muzzle drift. יותר קל לי לנטרל רתע אנכי מאשר אופקי.

ואגב SAR-21 שליטעעעע!!11! לא יודע מה יש לכולם מה- ACE 23, ממש לא אהבתי אותו...

ואגב 2 - ממש לא קשה לעלות רמות

3 ימים, עליתי מ- 19 אל 29 וממש לא חרשתי על המשחק. למרות שככל הנראה האחראי היה האירוע דאבל + כמה BOOSTS שהרצתי באותו הזמן :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל הרבה בMINIMAP, גם אם אתה לא השחקן הכי טוב עם הרפלקסים הכי מטורפים.. אתה תוכל להשיג הריגות

אבל הקטע הוא לא ללכת דוך לאויבים, כשאתה רואה אותם במפה תבוא להם מהצד בהפתעה..

כי כמעט תמיד הם לא לבד ויש איתם חברים שלא מסומנים במפה, אז ברגע שאתה יורה על אחד מוריד אותך אחד מהצד שלא ראית.

אם יש לך זמן פנוי תראה קצת סרטונים ביוטיוב, אתה לא חייב להקשיב לשטויות שהם מדברים פשוט תנסה ללמוד מהדרך משחק שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

בוא נאמר כך - בימים הטובים של COD (עד COD4) הייתי רץ כמו משוגע ימינה שמאלה והורג בדיי קלות הייתי אומר.

בBF צריך לשחק באופן יותר מתון... אל תנסה להיות גיבור, קח חצי שניה לחשוב לאן אתה הולך ותנסה לתכנן קצת יותר... לא להיות פזיז וקופצני כמו במשחקי FPS אחרים. אלו לפחות החוקים שעזרו לי כשהתחלתי בBF2 בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שרשמו אל תנסה להיות גיבור ולהסתער קדימה.

נסה לירות בצרורות, יריב רחוק 2-3 כדורים, יריב קרוב 7-10 כדורים לכיוון הראש.

הנשק שאני משתמש בו והוא מדוייק וללא הרבה רתע הוא M416.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב תמיד לחיים שלך ותעצור כשאתה ללא חיים, תתחבא מאחורי מחסה או חפש medic bag כדי להבריא כמה שיותר מהר.

במעברים צרים תמיד תמתיד להפוגה מהיריות של היריב ואז תפרוץ תוך חיפוי של הצוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ישנם כמה טיפים למידה ואתה עוד כאן, לא ראיתי אותו מגיב לאחרונה ואני מקווה שהוא לא נטש את המשחק.

בהמשך לשיחתנו כאן בפורום, רציתי לתת לך כמה טיפים:

קרובת במצבים קרובים וצמודים עם אויב:

1. כשאינך רוצה להיראות ולהראות השתמש בכלי מושתקים - אקדחים ורובי סער\צלפים בעלי משתיקי קול ומסתירי רשף.

2. במידה ואתה רוצה להיראות אך לפגוע במטרה, ישנן כמה אפשרויות,

א.כשהאויב קרוב אתה יכול להשתמש ב"מפצה" (Compensator) הוא מאפשר לגז הנפלט מהנשק לעלות כלפי מעלה מה שגורם לרשף להיראות כאש העולה כלפי מעלה מהקנה ונותן לך אפשרות לרסס ללא תנועה חדה מדי של הכוונת, בשביל זה הוא "מפצה" על מהירות הלוע שאמורה לכאורה להזיז לך את הנשק לימין ושמאל וכלפי מעלה. הוא משאיר אותו מיוצב.

ב. סתרש"ף - מסתיר רשף - או באנגלית Flash Hider נותן לך יציבות ל 1-4 כדורים ראשונים אך לא מונע רתע לנשק בהמשך העברת הכדורים במצב אוטומט, במידהו אתה רוצה להפתיע תשתמש בזה אך ורק לצרורות ולא לאוטומט - מדוע? מכיוון שהוא לא מסוגל לשחרר את הרשף וליצב את הנשק בזמן הירי האוטומטי באופן שוטף אך ורק לכדורים הראשונים ועדיף להשתמש בו בנשקים כמו - M16-A4 או רובי הצלפים חצי האוטומטים.

ג. חוסם הדף לוע - Muzzle Break הוא אינו מסתיר רשף ואינו מאפשר לך לשלוט בנשק בזמן שהוא עולה ויורד, אך הוא מונע רתע חזק מכלי שבהם המכלול עובד מהר מאוד, עדיף לשימוש בעיקר ב PDW ובכלי בעלי רטע גבוה - STABILITY זה מה שאתה צריך לחפש במקרה הספציפי הזה.

לתנאים כשהאויב רחוק ממך:

במידה והאויב רחוק שימוש בכלי מושתקים\COMPENSATOR ו MUZZLE BREAK לא יתנו לך הרבה, הדבר העיקרי בו תרצה להשתמש הוא FLASH HIDER ו HEAVY BARREL מכיוון שהכדורים צריכים לנוע במקבץ זהה אל המטרה ולא לסוט ממסלולם, מה שקורה למרחקים ארוכים באמצעות שימוש בעזרים שרשמתי בהתחלה.

נניח שנשתמש בנשק -HK-M416 לצורך העניין נשק יציב מאוד

נשתמש בגריפ - STUBBY ונשתמש ב HEAVY BARREL - לפגיעה באוייבים בטווח רחוק נוכל לסמן מטרות ואפילו להוריד אותן, במידה והטווח נע לבינוני עד רחוק יש כדאיות גדולה יותר ל FLASH HIDER.

עד כאן אני חייב להמשיך לעבוד אבל אשמח לשתף את המידע הזה עם כל אחד ולענות עוד על הסוגייות השונות של העזרים השונים שבמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...