הגברת האות ב dd wrt - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגברת האות ב dd wrt

שמואל דקל

Recommended Posts

הוא אמר שהוא הגדיל את ה-tx power וזה לא עזר. אם זה לא עזר, שום פתרון קסם לא יעזור.

אם יש לך כרטיס רשת התומך בתקן N לפחות, תחליף .

אמרת "מי שלא יודע על דרך כזאת שלא יגיב". זה לא שהוא לא יודע על דרך כזאת, הוא יודע שאין דרך כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני לא מבין איך החלטתם שהכרטיס במחשב הוא צוואר הבקבוק? במקום לעזור לבין אדם אתם יורדים עליו.
אכן אין לי שום תקלה! הלינקסיס הוא העסקה מהטובות ביותר שעשיתי בחיי! מגדירים אותו תוך שלשת רבעי דקה ואפשר לשכוח ממנו! רק הייתי רוצה לקבל את המקסימום שאפשר להפיק ממנו

לעזור במה בדיוק? ניסו להסביר לו למה הגדלת הטווח לא תעבוד והוא מגיב ב'אתה לא יודע'

אבל אני ינסה בכל זאת.

החוליה החלשה בשרשרת היא זאת שתקבע את הטווח. כלומר מבין הראוטר והמחשב מי שיש לו את הטווח הקצר ביותר הוא זה שקובע את הטווח.

לא משנה כמה תגדיל בראוטר, אם הטווח במחשב קצר יותר אז הוא קובע את הטווח שיהיה ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה מר "ירח אפל" על הנסיון לעזור. הייתי מכנה אותך "ירח זוהר" בתוך כל הכוכבים החשוכים.

אני ממש לא מתלונן על הנתב שלי! להפך. יש לו קליטה יותר חזקה מנתבים הרבה יותר חדשים, וזאת עובדה שבדקתי בעצמי!

כמו תלמיד שמצטיין בלימודים אז דורשים ממנו יותר, ככה גם אני מהנתב שלי. את האמת שעדיין לא מדדתי, אך אני מניח שאני יוכל לקלוט אותו במרחק של 40 עד 50 מטרים אם יהיה למחשב קשר עין עם הנתב. [ניסיתי מרחק של כ20 מטרים וקיבלתי אות מלא] הבעיה שהיות ואין לו טכנולוגיית מימו הוא ממש נבהל מקירות ואת זה אני מנסה לשפר לכן בגלל שיש לו את הקושחה עתירת האפשרויות של dd wrt אני רוצה לנסות לשפר ביצועים.

תודה לך! אשמח שרק אנשים כמוך יגיבו כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפילו אותך על הראש כשהיית תינוק או משהו?

לא מבין בכלל בשביל מה זה היה טוב לכתוב תגובה כזאת, ממש לא במקום. (נקודה)

בואו נסכם את הדיון, ממה שאני מבין אתם אומרים שאם אני אחזק את האות ואני יראה את הרשת שלי באייפון נגיד משלושה בתים אחרי הבית שלי אני לא יהיה יכול להתחבר עליו כי המכשיר עצמו לא מצליח לשדר לנתב את הבקשה ולקבל איפי למרות שהוא קולט את הרשת, נשמע מעניין שווה לעשות ניסיון בנושא...

בכל מקרה לפותח הדיון אם לא הבנת עד עכשיו אז לפעמים פתרון של הגברת האות לא מועילה, אם אתה בכל זאת רוצה ללכת בדרך הזאת אתה כנראה תצטרך גם לקנות אנטנה חזקה יותר לכרטיס רשת האלחוטי שלך שיכולה לשדר ולקלוט למרחקים יותר גדולים כדי שהגברת האות יהיה אפקטיבי אבל עם זאת טובים ממני כאן המליצו לך ולכן גם אני,

תקן G זה תקן ישן מאוד שהיום כבר הפך ללא רלוונטי והוא כבר נעלם מהשוק, הנתב הוא אולי מצוין עם קשוחה טובה אבל כל זה טוב ויפה אולי למטרה ללמוד ולא לשימוש בשותף, אמליץ לך לקנות חדש שתומך גם בתקן AC וגם בתקן N כדי שהתקשורת שלך בבית תהפוך למשהוא טוב ועדכני ולא כפי שהיא עכשיו (במידה וזה באמת התוצאה הסופית שעליה אתה מעוניין ורוצה להגיע)

המשך יום מקסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לא יעזור, שווה לו לנסות.

התגובות של multicore לאחרונה מאוד אגרסיביות וחסרות סבלנות. לפעמים עדיף לא לענות.

מסכים איתך לגמרי.

אולי כדאי שבעלי האתר יעשו משהו בקשר אליו.

אפשר להגדיל את עוצמת האות וזה כן יעזור באם ביחידה השניה יש גם DD WRT מוגבר. כך שני הצדדים שולחים אות מוגבר.

באם רק צד אחד שולח אות מוגבר, יתכן ולא תהיה השפעה חיובית. שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...