רשת שהוגדרה בטעות כ"רשת ציבורית" ניתן לשנותה ל"ביתית"? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת שהוגדרה בטעות כ"רשת ציבורית" ניתן לשנותה ל"ביתית"?

נערי

Recommended Posts

התקנתי מערכת וירטואלית של VM והרצתי שם חלונות , ועל המחשב שלי יש וינ-7 אולטימייט 64 ביט, ואני לא מצליח להתחבר לרשת מהמערכת הוירטואלית. נראה לי כיון שבטעות הגדרתי את הרשת בעת ההתקנה כ- ציבורית במקום כביתית, האם אני טועה? ואם זו הסיבה, האם ניתן לשנות את ההגדרה של הרשת מציבורית לביתית?

להלן תמונה מן המחשב שלי, של הרשת הציבורית השייכת למערכת הוירטואלית של VM:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאיפה שרשום "רשת ציבורית" יהפוך לכחול ותוכל לבחור ברגע שתחובר לרשת בפועל.

בכל אופן, אם זה מאוד חשוב לך, אתה יכול לנסות להיכנס ל"חומת אש" (צד ימין בתמונה) וללחוץ על אפשרות "אפס הגדרות" (אצלי באנגלית, אז תהיה יצירתי) - זה אמור למחוק את הבחירה שלך, כשתתחבר לרשת, תצטרך לבחור מה שרצית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורוב הסיכויים שזה לא הבעיה ולכן לא יעזור לך.

מה שכן יוכל לעזור לך, זה אם במקום לנחש אקראית מה הבעיה, תתאר מה בדיוק אתה מנסה לעשות ומה קורה בפועל, כדי שיוכלו לעזור לך לגלות מה כן הבעיה.

למשל: כשאתה אומר שאתה "לא מצליח להתחבר לרשת", הכוונה לרשת מקומית (שיתוף תיקיות וכדומה) או שאין חיבור אינטרנט? מה הגדרות הרשת בתוך המערכת הוירטואלית? איך הגדרת את מתאם הרשת בתוכנת הVM, בתור NAT, Bridge, משהו אחר? האם ואיך הרשת הביתית שלך מחלקת IP? וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב שכתבת שאתה לא מצליח להתחבר לרשת (הכפתור "צטט" באתר הזה גולש על הטקסט אצלי).

אם לא התקנת את Vmware tools בתוך המערכת , אין לך סיכוי להתחבר, כי זה כולל את הדרייברים - יכול להיות שגם צריך להגדיר משהו על המערכת הוירטואלית עצמה בתוכנה VMWare שתאפשר לך להשתמש ברשת (פשוט מזמן לא נגעתי בזה, אני משתמש ב-virtual box).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב שכתבת שאתה לא מצליח להתחבר לרשת (הכפתור "צטט" באתר הזה גולש על הטקסט אצלי).

יש פיתרון לזה.

טען את הסקריפט הזה עם התוסף GREASE MONKEY או השני מה שמו.

// ==UserScript==
// @name BUGFIX
// @description FIX A BUG
// @version 1.0
// @include *hwzone.co.il/community/threads/*
// @grant none
// ==/UserScript==

$('head').append("<style>.addthis_toolbox{display:none!important}</style>");

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...