מבקש עזרה. קצת מיואש. error 0xc00000e9. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה. קצת מיואש. error 0xc00000e9.

undav

Recommended Posts

[[ערכתי: יש תוספת בסוף ההודעה]]

ההודעה המקורית:

windows 7 x64 הותקנה על מחשב לא חדש, לאחר פרמוט.

לאחר ההתקנה של מערכת ההפעלה, בין שאר התוכנות שהתקנתי עליו, הייתה התוכנה hard disk sentinel והכונן הקשיח(הוא כבר לא חדש) היה עם V ירוק וחמוד שאומר שהכל עובד בסדר.

ה- health היה על בערך 52 אחוזים וה- performance על 100 אחוז.

היה רק דבר שהוא מעט בעייתי וזה ה- current pending sector count שלידו יש משולש צהוב עם סימן קריאה, אבל ה- status הוא OK.

כל השאר היו בסדר גמור ובסה"כ הוא אמר שהדיסק עדיין בסדר ושאפשר להשתמש בו(כמו שאמרתי, היה V ירוק שאומר שהכל (עדיין) עובד).

לאחר שהתקנתי את כל התוכנות שרציתי והרצתי defrag, החלטתי שאני רוצה להעתיק את המחיצה, כדי שאולי, אם ארצה אי פעם לפרמט המחשב, אוכל לקחת את ה- image הזה שיצרתי ולשפוך הכל פנימה והמחשב כמו חדש, ללא התעסקות יתר.

התוכנה שבחרתי כדי לעשות זאת, הייתה clonezilla.

בצעתי את ההוראות והתקנתי את התוכנה על דיסקונקי(:-)).

בביוס סידרתי הפעלה מ- והתוכנה עלתה.

הסתבכתי איתה.

היא לא מצאה את הכוננים שלי על המחשב, או שאני לא הבנתי אותה עד הסוף ובכל מקרה, נפרדנו כידידים, עשיתי ריסטרט ומאז המחשב נהיה שונה.

(יש לציין שלא נעשתה שום פעולה בתוכנה, אלא רק משחק עם התפריטים וקבלת שגיאה מדי פעם, מה שייאש אותי ולכן נעשה restart).

כשאני מפעיל את המחשב, הוא נותן לי את הקוד הרשום בכותרת + שורה שאומרת Unexpected I/O error has occurred

יש בדף הזה גם הסברים שהשגיאה יכולה להיווצר בגלל דיסק שנותק כשהמחשב משתמש בו, או כונן CD או סתם כונן קשיח פנימי שיותר לא מתפקדים היטב.

כמו כן, ואני לא זוכר אם זה לפני השגיאה, או לאחריה, אני מקבל שתי אפשרויות של boot.

אחת רגילה והשנייה של תיקון המערכת וכתוב ליד זה recommended.

לא משנה מה אני בוחר, אני שוב מגיע אל השגיאה הזו שלמעלה וחוזר חלילה.

ולפני שתגידו שהבעיה כניראה בכונן שעליו מותקנת מערכת ההפעלה(כפי שאפשר להבין מחיפושים בגוגל), אני יכול לספר לכם שממש עכשיו, בזמן שאני כותב את הדברים הללו, מערכת ההפעלה עלתה נורמלי!.

יש desktop רגיל ואפשר לעבוד על המחשב.

זה כבר קרה לי כמה פעמים, אבל זה משהו שאני לא מבין ואני לא יכול לשים עליו את האצבע.

אין כאן דפוס כלשהו שאני יכול לבודד בעזרתו את הבעיה.

עד עכשיו זה קרה, רק כאשר הכנסתי שוב את הדיסקונקי של clonezilla לתוך החור שלו והפעלתי מחדש את המחשב.

כמובן שבביוס סידרתי שהמחשב לא יעלה מהדיסקונקי ואז המחשב עלה פחות או יותר רגיל, אל ווינדווז 7.

למה פחות או יותר?

כי העלייה שלו לא הייתה נורמלית.

היה שם קו שמתמלא ומתרוקן או שסתם הקו המקווקו עבר מצד לצד(אני כבר לא זוכר בדיוק איך זה היה, אבל זה די דומה למה שקורה בעלייה של XP) למשך זמן רב, דבר שלא קשור לעלייה רגילה של 7 ואז, לאחר בערך שתי דקות של הגרפיקה המרגשת הזו, ווינדווז 7 עלתה.

כשניסיתי להפעיל את המחשב ללא הדיסקונקי מחובר אליו, הגעתי לשגיאה הנ"ל ו-ווינדווז לא עלתה.

הבעיה היא שפעם אחת (בגלל הניסיונות, עשיתי restart הרבה פעמים) הפעלתי את המחשב עם הדיסקונקי מחובר אליו, אבל ווינדווז 7 לא עלתה ושוב הגעתי לשגיאה הנ"ל.

ברגע זה הדיסקונקי בפנים.

במסך הבחירה בין תיקון המערכת להפעלה רגילה, בחרתי הפעלה רגילה והווינדווס עלתה, גם לא כרגיל.

היא הייתה במסך של starting די הרבה זמן ואז לפתע המסך כבה ולאחר זמן נוסף, הוא נדלק והגעתי ל-desktop הרגיל של ווינדווז 7.

הבלאגן הזה התחיל רק לאחר שהתעסקתי עם clonezilla, וגם לא עשיתי שם שום דבר כפי שהסברתי מקודם.

כמו כן, נכנסתי ל- recovery ושם ניסיתי לתקן את המערכת(startup repair).

לאחר הרבה זמן של ניסיון, הוא לא הצליח ונתן שגיאה שלא כתבתי אותה ואני לא זוכר מה היא הייתה.

גם לחזור ל- restore point קודמת(שוב, מה- recovery ) הוא לא הצליח בגלל שגיאה נוספת(אני לא זוכר אם הייתה דומה לשגיאה שלפני זה).

אני די תקוע ולא יודע מה לעשות.

יש בעיה, אבל לפעמים הווינדווס כן מצליח לעלות(כמו בדקות אלו), אבל עדיין הבעיה קיימת, כי הרבה פעמים אחרות הוא לא מצליח לעלות.

אשמח לעזרה.

[[התוספת החדשה]]

לאחר שהמחשב עלה, חשבתי לנסות להוציא את הדיסקונקי, לא באופן אלים, כלומר הוצאה החוצה, ללא הכנה מוקדמת, אלא להוציא אותו הוצאה בטוחה, ע"י לחצן ימני ואז eject ואז לקבל את ההודעה שזה בטוח להוציא את הדיסקונקי החוצה.

עשיתי זאת, הוצאתי את הדיסקונקי מחורו ואז restart למחשב.

המחשב עלה הפעם ללא שגיאה, די כרגיל.

יש רק דבר אחד מוזר וזה שלפני שהמחשב מגיע לשולחן העבודה, המסך שלו נהיה שחור לבערך 20-30 שניות ואז מגיע המסך הרגיל של ווינדווס.

כמו כן, ניראה שהווינדווס נתקע מדי פעם.

המערכת קופאת לכמה שניות(נניח 20-40 שניות) בהן אי אפשר לעשות כלום.

הכל תקוע.

לאחר הזמן הזה, הכל חוזר למקומו ואפשר לעבוד שוב על המערכת.

זה קרה לי פעמיים במהלך דקות ספורות.

עכשיו גם נזכרתי שמלבד clonezilla, בצעתי defrag עם תוכנות שונות.

אחת מהן הייתה ultradefrag ונדמה לי שהיא פעם אחת זרקה אותי מווינדווס ויכול להיות שכל הבלאגן הזה קרה בגללה.

עוד דבר חשוב הוא שמדי פעם(לא תמיד) לאחר שאני עושה ריסטרט, אני מקבל הודעה שאני צריך לחבר boot device למחשב.

בחיי שאין לי מושג מה הוא רוצה מנפשי.

זה קרה עכשיו פעמיים(לאחר שבצעתי ריסט חומרתי(הכפתור), הוא שוב הגיע לזה שאין לו boot device ושאספק לו אחד כזה.

סגרתי המחשב(ממש. לא ריבוט) ופתחתי בחזרה וקיבלתי שגיאה אחרת מזו שלמעלה.

שגיאה שאומרת שווינדווס לא נסגר כהלכה, או משהו בסגנון ושוב יש שתי אפשרויות:

אחת, להעלות את המחשב רגיל והשנייה, לנסות לתקן אותו.

בחרתי ברגיל והמחשב שוב עלה כרגיל.

מישהו מבין משהו מכל הבלאגן הזה?

ראוי לציין שעכשיו ממש, לאחר כיבוי המחשב והפעלתו מחדש, הווינדווס מתחיל לעלות, אבל אז הוא עובר למסך אחר וכותב שהוא מתחיל לטעון קבצים(כמו לפני ההתקנה של ווינדווס) ואז מגיעים שוב למסך השגיאה הרגילה של למעלה(בכותרת).

ואז שוב יש שתי אפשרויות, אחת של עלייה רגילה והשנייה של תיקון המערכת.

הרגילה לא עובדת ושוב מגיעים לאותה שגיאה שבכותרת.

גם תיקון המערכת לא עובד ומגיעים לאותה שגיעה.

אני תקוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן.

אני מעדכן שהצלחתי להסתדר לבסוף(כך ניראה מלפחות שתי הפעלות מחדש ושני כיבויים והפעלה מחדש).

בסופו של דבר, כשהווינדווס כן עלה, באופן נורמלי, הלכתי ל- system restore ומשם כן הצלחתי לשחזר לנקודה קודמת שלמזלי הייתה שם.

אחרי הביצוע הזה, המערכת עובדת נורמלי, ללא שגיאות משונות בהפעלת המחשב.

ווינדווז 7 עולה רגיל סוף סוף :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...