Firefox איטי וכבד - במיוחד אם משאירים פתוח לכמה שעות - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox איטי וכבד - במיוחד אם משאירים פתוח לכמה שעות

Splashy

Recommended Posts

יש בעיות עם דברים כמו התקנת תוספים וכו'? האמת שFF באמת התנפחה לאחרונה.

לא נתקלתי מעולם באף תוסף שעבד בFF ולא עבד בגרסת הPale Moon המקבילה.

כמובן אם יש דברים מאוד ספציפיים שמתבססים על חלקים ספציפיים שהוסרו, מן הסתם הם לא יעבדו. אבל כאמור, לא מכיר כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי את פיירפוקס והתקנתי מחדש ובינתיים יש שיפור, כמובן שאעקוב אחרי זה לאורך זמן.

בשביל מה להשאיר את הדפדפן פתוח לכל הלילה? הרי גם ככה תצטרכי לרענן את כל העמודים הפתוחים בבוקר.

אין בFF אופציית 'Save Session' כמון באופרה?

יש וגם יש תוסף Tab Mix Plus, פשוט הרגל מגונה, להבא אסגור את ה-FF בסיום השימוש או לפחות לפני השינה.

לא נתקלתי מעולם באף תוסף שעבד בFF ולא עבד בגרסת הPale Moon המקבילה.

כמובן אם יש דברים מאוד ספציפיים שמתבססים על חלקים ספציפיים שהוסרו, מן הסתם הם לא יעבדו. אבל כאמור, לא מכיר כאלה.

ניסיתי להתקין את Pale Moon ושני תוספים שאני צריכה לא עובדים עליו - 1Password ו-Roboform.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להתקין את Pale Moon ושני תוספים שאני צריכה לא עובדים עליו - 1Password ו-Roboform.

הייתי צריך להוסיף למשפט הקודם שלי "או תוספים שנכתבו ע"י חברות קקיוניות שמחליטות לא לתמוך בדפדפן רק משום שהשם שלו הוא לא Firefox". :)

בכל אופן, אם זה המצב ואת באמת תלויה בהם - זה המצב. :(

הייתי מציע לך, כדרך אגב, לבטל את התוספים (אלה וגם אחרים) זמנית ולראות - אולי הבעיות שאת חווה נובעות מהתוספים ולא מהדפדפן עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...