בעיה בקרוספייר - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בקרוספייר

leahd3

Recommended Posts

שלום.

יש לי שתי כרטיסי צסך ספיר 7870 בקרוספייר בשבוע האחרון שצתי לב לכך שהכרטיס השני רץ על 100% במשחקים בעוד הכרטיס הראשון נע בין 30-60% אוסיף לציין שהכל התחיל עקב תקיעה של המחשב שלי.

שמתי לב ב gpu-z בהתחלה שמתי שאני נמצע בדסקטופ שהפרצטרים על מקסימום 1050/1250 על שני הכרטיסים

התקנתי את הדרייבר האחרון אך הבעיה של הכרטיס השני ב-100% הופיעה

אוסיף לציין שכרגע בגיפיו זד את הכרטיס הראשון רואים במלואו אך את השני רואים לשנייה(מבחינת פרמטרים) ו אז רק צהירות מאוור נוכחת. בכל אופן לא שמתי לב לשינויים במשחקים ובשאר הדברים.

אני ממש לפני סף התקנת מחדש אך רציתי לדעת אם זה בעיה שניתן לתקן כי ממש ניסיתי הכל.

קצת נתונים

gigabytez77-d3h

cordair 2*4g memory

corsairt-750 ספק

intel i5 3550

במידה והפתרון שיוצע לי ימנע ממני לפרמט אני אשמח מאוד.

תודה מראש לעוזרים ןסליחה על המגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא הבנת...

אולי זה יבהיר את הבעיה לעומק

הכרטיסים שלי במאמץ מלא גם על הדסקטופ.

אחרי שאני מבטל את הקרוספייר ומחזיר הכרטיסים עושים downclock למצב מנוחה

הכרטיס השני הרבה פעמים לא מראה את הנתונים clock mhg ולפעמים מראה

אוסיף לומר שבגרסה של ווינדוס נוספת עם דרייבר קודם הכל תקין

אך כל המידע שלי על הווינדוס "הבעייתי" וממש לא מעוניין בפירמוט

הסרתי את הדרייבר החדש במלואו עם דרייבר סויפר והתקנתי גרסא ישנה יותר..(אני ממש מצטער על זה שאני עדכנתי את הדרייבר)

בכל אופן בזמן משחק הכרטיס השני מראה ניצול של 100% ואילו הראשון 30-40 לצערי ab לא מראה בבטלפילד 4 את הנתונים של הכרטיס.

בכל אופן אם יש איזה פתרון אני יותר מאשמח כי אני ממש רגע לפני פרמוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב דסקטופ, מה טוחן את הכרטיסים ? יש פרוסס מסויים שעושה את זה ? TASKMANAGER הכל תקין ?

גם לי יש בעיה עם תצוגת מאורר/טמפ של הכרטיס השני אבל תוצאות בנצים מראות שהכל תקין, FURMARK והבנצ של AFTERBURNER מראים תקין בזמן עומס.

תבדוק איתם. תגיד מה התוצאות. וBF4 ? :) תגיד תודה שעובד לך ....MSI AB לא עובדת תקין במשחק. יש נדמה לי עידכון לRIVATUNER לטובת המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון להסיר את הדרייבר לפי המדריך:

http://hwzone.co.il/community/threads/526511-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%A1%D7%A8%D7%AA-%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8-%D7%9C%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-%D7%91%D7%A6%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%99%D7%A2%D7%99%D7%9C%D7%94#.Ur6idvRdXMs

אחרי שהסרת את הדרייבר, להוריד דרייבר עדכני מאתר החברה(AMD).

רק לידיעה אם מאפשרים CF אחרי ש- AB עובד הנתונים של שני הכרטיסים לא יתקבלו, אחרי איפשור CF יש להפעיל מחדש את AB.

יש דבר אחד שלא בדקת ויכול מאוד להיות, המעבד שלך ככל הנראה נחנק תחת משחק כמו BF4 עקב ניצול גבוה ויוצר צוואר בקבוק שמונע משני הכרטיסים

לעבוד ב-100%.

פתח תוך כדי משחק את מנהל המשימות ובדוק על כמה ניצול עומד המעבד, סביר להניח שהוא על 100%, CF מגביר ניצול מעבד עקב הסנכרון בין שני הכרטיסים.

בקשר לעניין שהכרטיסים עובדים על 100% בשולחן העבודה ללא שום משחק, בדיקה פשוטה: פתח את AB וראה אם ניצוך ה-GPU עומד על אחוזים גבוהים,

אם כן, נתק את כבל הרשת מהמחשב והמתן כמה שניות, אם הניצול של ה-GPU ירד תדע שנדבקת בוירוס ביטקויין(כנראה התקנת משחק פרוץ שהכניס את הוירוס).

בקשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...