ה-8800GTS שלי כנראה עומד ללכת - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-8800GTS שלי כנראה עומד ללכת

shmulik_miata

Recommended Posts

משנת 2008 יש לי את ה-GTS הוותיק והוא עבר פעמיים אפיה בתנור (הפעם השנייה התרחשה השבוע). כרגע הוא עובד אך ב-BF3 אני מתקשה לשחק כי הוא פתאום נהיה איטי מהרגיל (כנראה מתחמם מהר יותר מהרגיל).

חשבתי לשדרג את הכרטיס מסך בתקציב של עד 1500 ש"ח אך אני מפחד שהחומרה שיש לי לא תתמוך בכרטיס החדש.

המעבד שלי הוא Q9450, לוח P5K פרימיום, 8GB וכונן של וספק אנרמקס 550. האם הכרטיסים של הדור הנוכחי יעבדו טוב עם החומרה שלי?

בגדול התכנון הוא לרכוש את ה-BF4 (לא קשור לתקציב, אך אם יש דיל טוב בתקציב של 1500 לשני המוצרים, אני אשמח לבדוק), אז אני צריך כרטיס טוב.

תודה לעוזרים,

ערב טוב.

שמוליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה.

עם כרטיס של 1500 ש"ח, המעבד שלך יהווה צוואר בקבוק, זה בטוח. ודיי משמעותי (ארבע ליבתי ארכיטקטורה מיושנת, תדר נמוך יחסית)

ואם אינני טועה, הלוח שלך PCIE 1.1 (לא בטוח לגבי זה, באתר לא מצאתי איזכור לדור ה-PCIE) שמקביל ל-8X של 2.0 ו-4X של 3.0, וגם פה ייגזלו ממך ביצועים.

לדעתי, כדאי לך לחסוך עוד קצת כסף ולעשות שדרוג מקיף יותר למחשב שכולל מעבד + לוח אם (ובאופן בלתי נמנע גם , למרות ש-8GB זה די והותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגזלו זו מילה כבדה ל-3% הפוטנציאליים שהוא יאבד מ-1.1 ל-3.0 מלא.

הייתי מציע לבצע במעבד מ-2.66 לאיזור 3.4, ישפר משמעותית. במצב מומהר אפשר להצמיד כרטיסים ברמת GTX660 \ R9 270 ולקבל ביצועים מכובדים למדיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי לתת מידע שאני לא בטוח בו, אם זה רק 3% זה באמת לא נורא.

אם יש אפשרות להמהרה מבחינת , אז מעולה.

אפשר לקחת R9 270X שלא עולה הרבה יותר, אבל מגיע עם BF4, פותח הת'ראד ציין שהוא מעוניין במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה.

עם כרטיס של 1500 ש"ח, המעבד שלך יהווה צוואר בקבוק, זה בטוח. ודיי משמעותי (ארבע ליבתי ארכיטקטורה מיושנת, תדר נמוך יחסית)

ואם אינני טועה, הלוח שלך PCIE 1.1 (לא בטוח לגבי זה, באתר לא מצאתי איזכור לדור ה-PCIE) שמקביל ל-8X של 2.0 ו-4X של 3.0, וגם פה ייגזלו ממך ביצועים.

לדעתי, כדאי לך לחסוך עוד קצת כסף ולעשות שדרוג מקיף יותר למחשב שכולל מעבד + לוח אם (ובאופן בלתי נמנע גם , למרות ש-8GB זה די והותר)

אתה צודק , 2.0 PCI-E הגיע רק עם ציפסטים מסדרה 4X עד כמה שאני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

להמהיר את המעבד אני לא מעוניין, אין לי מושג איך ואת האמת נתנו לי אותו וכנראה שאחזיר אותו מתישהו. אני מניח שהפתרון הכי טוב הוא באמת לרכוש מחשב חדש.

נחכה למשכורת 13.

תודה חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה נורא להישאר עם המעבד הקיים - כמובן אם יש חבר שיכול לתת כמה בוסטים למעבד זה יעשה רק טוב :)

הייתי אומר ש 270X ישב טוב על מערכת כזו ..

לגבי 8800GTS עשה את שלו בטח שלא יסחוב יותר BF4 אולי ממש בקטנה , תמסגר אותו למזכרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז התשובה של "או במקומות הנכונים" היא הנכונה (מה עשית ממני, בן 70 ? סה"כ בן 35 (-: )

בכל אופן, אתמול קיבלתי כרטיס ישן אך יותר טוב מה-8800GTS. קיבלתי GTS250 פשוט וב-BF3 הוא רץ סבבה על הגדרות סבירות ברזולוציה 1920על 1080. סוף סוף אפשר לחזור לשחק.

(-:

תודה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...