האם ניתן לדעת איזה קבצים נמצאים על סקטור פגום ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לדעת איזה קבצים נמצאים על סקטור פגום ?

NI4NI

Recommended Posts

שלום

יש לי דיסק חדש שקניתי וככל הנראה הוא תקול פיזית. לא גיליתי את זה עד שניסיתי לבצע לו גיבוי ותוכנת הגיבוי לא הצליחה לקרוא מספר סקטורים. ביצעתי בדיקה לדיסק עם תיקון של bad sectors וזה לא עזר. אני שוקל להחזיר את הדיסק ולהפעיל את האחריות אבל חושש לאבד את המידע (שוב, הגיבוי מסתיים עם הודעות שגיאה, כך שלא ברור לי אם ניתן יהיה לשחזר).

יש לציין שבשימוש יומיומי לא נתקלתי עדיין בבעיות.

השאלה שלי היא, האם ואיך אפשר לדעת ממספרי הסקטורים הפגומים איזה קבצים נפגעו (איזה קבצים יושבים על הסקטורים הפגומים) ?. כמובן שאני אהיה הרבה יותר רגוע אם אלו קבצים זניחים שלא אכפת לי לאבד.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את checkdisk. בוא אני אנסח את זה אחרת. אם אני יודע את מספר הסקטור, האם יש דרך לדעת איזה קובץ נמצא שם ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

מצאתי פה משהו מעניין, עדיין לא ניסיתי את זה אבל אני מתכוון לנסות:

http://superuser.com/questions/97823/how-do-i-determine-what-file-occupies-a-given-sector

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה spinrite מפורסמת בזה שהיא עקשנית במיוחד ומנסה לקרוא סקטור פגום מאות פעמים ואת המידע שכן אפשר להוציא ממנו היא גם מוציאה לסקטור חלופי.

שווה לנסות אותה.

רק שאני לא יודע אם זה לא עלול לגרום לך לנזק נוסף.

ממליץ להעתיק כמה שיותר מהמידע ידנית לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

בסוף פעלתי לפי הלינק ששלחתי ובעזרת תוכנת winHex הצלחתי למצוא שיש רק קובץ אחד פגום, איזה סרט שיש לי במחשב ולא במיוחד חשוב. התוכנה מומלצת ועובדת יפה.

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...