בחוברת הוראות רשום לי שאם אפתח את המחשב האחריות תוסר, מה אני עושה ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחוברת הוראות רשום לי שאם אפתח את המחשב האחריות תוסר, מה אני עושה ?

SPONER

Recommended Posts

נגיד להגדיל זיכרון?

להחליף SSD?

במידה והסוללה תקולה ,לשלוח רק את הסוללה ולאל את כל המחשב ..?

רשום לי במפורש ,בחוברת של היבואן במידה והאפתח את המחשב האחריות תוסר , אז איך כל העולם ואישתו מחליפים HDD ומוסיפים ראם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ במחשבים יש "מכסים" קטנים מלמטה שאם פותחים אותם יש גישה ישירות לזכרונות או לקשיח לצורך שדרוג. מן הסתם שפתיחת המכסים הנ"ל לא תחשב לפתיחת המחשב לצורך אחריות. כנ"ל , אין שום סיבה שהסרת הסוללה תגרום לאיבוד אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום YONIZAF , המחשב שיש ברשותי בעל פאנל אחורי לכל תחתית המחשב , אחרי שפותחים רואים את כל החומרה .(לא פתחתי עדיין אבל ראיתי סרטונים)

בכל זאת אני יכול ?

CHEVY, פעולה כמו החלפת והוספת /החלפת כונן נראת פעולה פשוטה למדי . לא נראה לי שאצליח לשבור משהו במקרה של דבר כזה .

אחי האם מנסיון אפשר לחליף ? כי החשש שלי במידה וקניתי או הוספתי ראם , ובמעבדה רשום שהמחשב שלי הגיעה עם HDD ופתאום יש לי והם יסרבו לתת לי שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירות על מה? אם לתקלה אין קשר לזה שהחלפת דיסק קשיח- אז אין קשר.

ואתה תמיד יכול להחזיר את הכונן לפני שאתה מוסר אותו לאחריות בגין X Y Z

טוב סבבה ,

ועם אסור לשלוח , הבנתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשלוח, הם לא יאמרו לך כלום על זה.

סתם לדוגמא - אם המחשב מתחמם או המסך פתאום מציג פסים על התצוגה או כל תקלה אחרת שיכולה להיות, הם צריכים לטפל בה. אין קשר לדיסק קשיח / .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי , מקווה שאתה צודק , איזה חרא זה אם אני שולח מחשב לתקיון והוא מופיעה עם ואז הם לא מתכונים לתת שירות ואז מסמנים אותי שאני פתחתי את המחשב והאחריות הוסרה ואין לי אחריות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...