רכישה דרך buy2usa נראה כאילו מורחים אותי או שלא? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה דרך buy2usa נראה כאילו מורחים אותי או שלא?

AvlK

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון: את מי שזה עניין או יעניין בעתיד , האוזניות הגיעו היום שזה יותר מוקדם מהצפי המגוחך שנתנו לי (28,12) אני מזכיר שאת הרכישה ביצעתי ב 24,11 ככה שזה עדיין באיחור.. ולמי שקרא את ההודעות הקודמות מי שרכש באותו תאריך מאותה החנות אבל לא השתמש בשירות: "קונים עבורך" קיבל את זה הרבה יותר מוקדם ממני..

ככה ש"קונים עבורך" עלול להיות איטי יותר או שרק אני סבלתי מהשירות הזה.. לא יודע.. אני רק מפרסם מה קרה איתי..

שכחתי לשאול... זה לא אמור להגיע עם שליח עד הבית? (ככה כתוב באתר) אליי לא הגיע הייתי צריך לאסוף מהדואר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר בוודאות שלא היה פה שליח שאולי ניסה לתפוס אותי.. אלא ישר הגיע לסניף הדואר אני גר ביישוב אז "סניף הדואר" פה הוא אנשים שהם לא זרים לי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין קבוע מקונים עבורך, לא היו לי תקלות למעט אחת. עיכובים גם כן לא ממש היו, כנראה תקופה של חגים.

אני גר בכפר והשליח מגיע עד הבית, הוא כבר זוכר את הבית קבוע ואומר לי פשוט לצאת החוצה.. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הזמנתי כמה חולצות דרכם הם קיבלו את החולצות באזור ה 7-8/12 ועד עצם היום הזה אין איזכור כלשהו לחולצות

באמת שכל פעם אני נופל איתם מחדש, אני מאשים את עצמי שבכלל הזמנתי דרכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...