האם כדאי לעבור מנקסוס 5 לאייפון 5S? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לעבור מנקסוס 5 לאייפון 5S?

J S Bach

Recommended Posts

שלום,

ברשותי נקסוס 5. סה"כ טלפון טוב, אבל אני תוהה האם האייפון יענה על צרכיי טוב יותר. שהם:

1. האזנה למוסיקה עם אוזניות איכותיות אך קבצי 320KB/s.

2. צילום סטילס\וידאו

3. גלישה באינטרנט ובדיקת חדשות ותחבורה (יש לIOS MOOVIT וכד'?)

4. קריאת קבצי PDF (אם כי את רוב הקריאה אני עושה על או מחשב נייח בבית)

5. וכמובן חשוב לי שאיכות השמע בשיחה תהיה טובה כמו גם צלצול חזק. (סה"כ בנקסוס איכות השמע בשיחה בהחלט טובה, אבל הצלצול די חלש וקורה לעיתים די תכופות שאני בצד אחד של הבית, הנקסוס בשני ואני לא שם לב שהוא מצלצל)

6. צפייה בסרטים (לא לעיתים תכופות במיוחד. הנקסוס עושה פה עבודה טובה מבחינת טמפ' צבע מרשימה, בהירות טובה ורזו' גבוהה, אבל השחורים לא מרשימים והצבעים לעיתים מרגישים דהויים)

מה גם שבעוד שהנקסוס נוח למדי להקלדה וגלישה באינטרנט\צפייה ב-PDF, לא ממש נוח לקחת אותו בכיס ולהוציא\להכניס אותו לכיס. הוא מגושם למדי.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

ברשותי נקסוס 5. סה"כ טלפון טוב, אבל אני תוהה האם האייפון יענה על צרכיי טוב יותר. שהם:

1. האזנה למוסיקה עם אוזניות איכותיות אך קבצי 320KB/s. לא.

2. צילום סטילס\וידאו. לא.

3. גלישה באינטרנט ובדיקת חדשות ותחבורה (יש לIOS MOOVIT וכד'?). לא.

4. קריאת קבצי PDF (אם כי את רוב הקריאה אני עושה על או מחשב נייח בבית). לא.

5. וכמובן חשוב לי שאיכות השמע בשיחה תהיה טובה כמו גם צלצול חזק. (סה"כ בנקסוס איכות השמע בשיחה בהחלט טובה, אבל הצלצול די חלש וקורה לעיתים די תכופות שאני בצד אחד של הבית, הנקסוס בשני ואני לא שם לב שהוא מצלצל). לא

6. צפייה בסרטים (לא לעיתים תכופות במיוחד. הנקסוס עושה פה עבודה טובה מבחינת טמפ' צבע מרשימה, בהירות טובה ורזו' גבוהה, אבל השחורים לא מרשימים והצבעים לעיתים מרגישים דהויים). לאלא

מה גם שבעוד שהנקסוס נוח למדי להקלדה וגלישה באינטרנט\צפייה ב-PDF, לא ממש נוח לקחת אותו בכיס ולהוציא\להכניס אותו לכיס. הוא מגושם למדי.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי להתנסות בשניהם.

איכות השמע בנקסוס 5 נחשבת לטובה מאוד (יש אותו לבוס שלי). לא הבנתי למה החלטת שישנו יתרון כלשהו באייפון 5S. אני לא אמרתי שהאיכות פחות טובה, פשוט טענתי שאין סיבה להניח שהיא יותר טובה.

צילום - לכל אחת מהמצלמות החוזקות שלה. לנקסוס 5 יש מנגנון יצוב אופטי, משהו שאי אפשר לחקות גם עם מליארד אופטימיזציות תוכנה בעלות אלגוריתמים מתוחכמים אשר יהיו. גם המצלמה של ה 5S סה"כ לא רעה, עם חיישן יחסית סביר (פיקסלים גדולים) ופלאש חזק. יכול להיות שבמצבים מסויימים יהיה יתרון ל 5S - אך במצבים אחרים בהחלט לא. שוב - למה החלטת שיש לו יתרון?

האזנה למוזיקה - שוב, למה החלטת של 5S יתרון? מאיפה הבאת את זה?

לגבי כמות אפליקציות (אפליקציות תחבורה הן חלק מזה), היתרון של נעלם מזמן. להרבה יותר אנשים יש וההפרש רק יגדל בעתיד. באופן כללי - עוברים לאט לאט לאתרי HTML5. לנקסוס 5 תמיכה מעולה בתקן הזה. אולי גם האייפון, לא יודע - אבל שוב, למה לעזאזל החלטת שצריך להיות לו יתרון?!

לגבי - אתה משווה מסך FHD למסך עם רז' לא תקנית ועלובה כמו של האייפון? אין לי מה להוסיף על זה.

(שלא נדבר על זה שפשוט נוח בהרבה לצפות בסרטון על גבי מסך 5" מאשר 4".... זה אולי הפרמטר הכי חשוב בקטע הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

1. האזנה למוסיקה עם אוזניות איכותיות אך קבצי 320KB/s.

2. צילום סטילס\וידאו

3. גלישה באינטרנט ובדיקת חדשות ותחבורה (יש לIOS MOOVIT וכד'?)

4. קריאת קבצי PDF (אם כי את רוב הקריאה אני עושה על טאבלט או מחשב נייח בבית)

5. וכמובן חשוב לי שאיכות השמע בשיחה תהיה טובה כמו גם צלצול חזק. (סה"כ בנקסוס איכות השמע בשיחה בהחלט טובה, אבל הצלצול די חלש וקורה לעיתים די תכופות שאני בצד אחד של הבית, הנקסוס בשני ואני לא שם לב שהוא מצלצל)

6. צפייה בסרטים (לא לעיתים תכופות במיוחד. הנקסוס עושה פה עבודה טובה מבחינת טמפ' צבע מרשימה, בהירות טובה ורזו' גבוהה, אבל השחורים לא מרשימים והצבעים לעיתים מרגישים דהויים)

בתודה מראש.

המענה של שני המכשירים לדרישות שלך דיי זהה למרות שאני חושב שלאייפון יש מגבר יותר טוב לבשקע וישמעו יותר צלול ויותר חזק, אני גם דיי בטוח שהרמקול שלו יותר חזק משל הנקסוס 5.

המצלמה של הנקסוס נותנת לא רעות ולמשתמש הממוצע זה מספיק, חוץ מזה שמדובר על חיישן טוב ובעזרת שיפורי תוכנה שגוגל יתנו בעתיד הקרוב הוא ייתן טובות עוד יותר.

זה לא נראה שאתה מאוד מבואס מהמכשיר, זה נראה שאתה מחפש בכוח סיבה טובה מספיק לעבור לאייפון.

אגב לIOS יש moovit אבל בנקסוס אתה בכלל לא צריך אותו כי יש לך את זה בgoogle now וב maps באופן מובנה ונוח יותר, כנ"ל לקבצי PDF, אם לא היה לך נוח מצורה כלשהי תנסה לבדוק תוכנה אחרת שתפתח לך את הקובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוויזיות החדשות של הנקסוס הרמקול משמעותית יותר חזק. הגדילו את הפתחים של הרמקולים.

כמו כן, יש דיווחים שב4.4.1 הרמקול חזק יותר גם כן.

אגב, גם המצלמה השתפרה מאוד אחרי העדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...