הדיון הראשי על הדרייבר-AM​​D Catalyst (שוחרר AMD Catalyst™ 15.3 beta) - עמוד 18 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר-AM​​D Catalyst (שוחרר AMD Catalyst™ 15.3 beta)

idanmal

Recommended Posts

מה אתם אומרים לעדכן לדרייבר החדש או לא?

ולא ממש הבנתי על איזה גרסה אני, שאני נכנס לחלון הראשי של הCATALIST ללשונית INFORMETION -> SOFTWARE זה רושם שאני על גרסה 14.4 וקצת לא הגיוני בהתחשב בזה שעכשיו הגרסה החדשה היא 14.12

:S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 303
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כתוב 14.4 אז לא עדכנת דרייבר יותר מחצי שנה, אני לא זוכר אפילו מתי היה הדרייבר האחרון שלהם שהיה עם חתימה, אני דיי בטוח שהיה משהו בין 14.4 ל 14.12. בכל מקרה כל חודש הם מוציאים דרייבר, בדרך כלל זה "BETA", פה ושם מוציאים משהו שעבר את הבדיקות של מייקרוסופט כמו הדרייבר הזה.

מישהו מצא מקום שכתוב בו את כל השינויים? יש משהו שקשור לבעיות כלליות ולא ספציפית לכרטיסים חדשים? אולי סוף סוף סידרו את הבעיות עם הסמן של העכבר או המסך הכחול שקשור לפלאש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שיפור כזה גדול מבחינת FPS, לפחות לא לפי techpowerup. כן יש שיפור ב frame pacing והרבה אפשרויות חדשות

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Catalyst_14.12_Performance/

בכל מקרה היו בעבר שהביאו שיפור מורגש בביצועים ו techpowerup הזכירו את זה בכתבה וגם קישרו לבדיקות שלהם. בקשר למה זה אומר על הדרייברים שלהם, זה לא אומר שום דבר, שיפורי תוכנה יוצאים כל הזמן. זה כמו שתגיד ש WIN 7 גרועה כי יש דברים ש WIN 8 עושה בצורה יעילה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אל תשכח crossfire, לצורך העניין לא הייתי מגדיר מערך 2x 7970 חלש מדי.

מצד שני מדובר בשחרור ראשוני של VSR, אני מאמין שבהמשך יוסרו הגבלות ויתמכו יותר כרטיסים. גם DSR תמך בהתחלה רק ב 970 ו-980.

NVIDIA כרגע תומכים פרמי (סדרה 400) ומעלה עבור DSR, שמאפשר תוספת של עד 7 רזולוציות (בתצורת מכפלות מ-1.20% עד 4%), ללא תלות\הגבלת קצבי רענון.

ברשימת הכרטיסים באתר הם מציגים gtx470 ומעלה, gtx560 ומעלה, gtx650 ומעלה, gtx740 ומעלה.

אז מצב שזה לא כולל low-end (לא שזה משנה ממש) אבל ס"ה הרבה כרטיסים נתמכים כרגע, והסיפור עדיין בפיתוח.

תכל'ס גם בלי DSR כבר שנים שניתן ליצור איזה custom resolution שרוצים לטובת downsampling בדריבר NV (ללא היתרונות של תמיכה רשמית בפיצ'ר יעודי).

אם אני לא טועה זה היה אפשרי גם עם עד שהם חסמו או שברו את זה. בכל אופן זה עדיין אפשרי עם GeDoSato.

------------

אגב יש כאן בדיקת ביצועים של hardwarecanucks עבור 290x בהשוואה לבטא אחרונה. חבל רק שלא בדקו מינימום fps.

OMEGA-19.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כתוב 14.4 אז לא עדכנת דרייבר יותר מחצי שנה, אני לא זוכר אפילו מתי היה הדרייבר האחרון שלהם שהיה עם חתימה, אני דיי בטוח שהיה משהו בין 14.4 ל 14.12. בכל מקרה כל חודש הם מוציאים דרייבר, בדרך כלל זה "BETA", פה ושם מוציאים משהו שעבר את הבדיקות של מייקרוסופט כמו הדרייבר הזה.

מישהו מצא מקום שכתוב בו את כל השינויים? יש משהו שקשור לבעיות כלליות ולא ספציפית לכרטיסים חדשים? אולי סוף סוף סידרו את הבעיות עם הסמן של העכבר או המסך הכחול שקשור לפלאש...

כן... האמת שיש לי עוד טראומה מהכרטיס הישן שלי הGT220, הדרייברים לא באמת תמכו בו כמו שצריך וכל פעם שניסיתי לעדכן הייתי צריך לפרמט מחדש את המחשב ולהתקין עליו איזה גרסה ישנה של דרייבר אחד שרק היה עובד איתו כמו שצריך, אני אפילו לא זוכר איזה גרסה זאת הייתה.

וגם שהסתכלתי פה בעדכונים קודמים הרבה דיווחו על באגים ודברים כאלה אז העדפתי להישאר עם שלי, שהבעיה היחידה שהייתה איתו זה מסכים כחולים פה ושם מיוטיוב וכאלה.

אתה ממליץ לעדכן לגרסה החדשה הזאת? ל14.12?

יש לי R9 290 של הגרסה עם הOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש באגים ותמיד יהיו, מרשימת תיקוני הבאגים נראה כאילו 2 הבאגים שמפריעים לי לא תוקנו...

בקשר ללשדרג, כדאי כי הדרייברים הקודמים גם כללו שיפורי ביצועים למשחקים שונים (בדגש על משחקים אחרונים של EA ו UBISOFT).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו חברים, תמיד כדי לעדכן דרייבר לכרטיס מסך, אפילו אם "השידרוגים" לא תואמים לכרטיס אשר בשימוש נכון?

אפילו אם העידכונים קשורים ל- CrossFire וכו'...

משתמש ב R9 280X הוא לא מושפע מהעידכון החדש של הדייבר, כן? (מבאס)

ממליצים לעדכן בכל זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק Enemy Front עם הדרייבר החדש יש בתחילת כל שלב מסכים שחורים לחלקיק השנייה ואז חוזר למשחק, אותו הדבר היה לי עם דרייבר 14.4 וששיניתי לבטא 14.7 אז זה נעלם , תבדקו זאת גם אתם.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...