התייעצות לגבי רכישת Skyrim - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי רכישת Skyrim

Animor

Recommended Posts

שלום,

יש עכשיו מבצע ב-steam ומוכרים את בהנחה. הגרסה הרגילה ב- 7.5$ וגרסת Legendary ב-20$.

שתי שאלות:

1. על מה אתם ממליצים? האם שווה לשלם כמעט פי 3 בשביל הלג'נדרי? הוא כולל דברים חשובים שלא קיימים בגרסה המקורית?

2. הבנתי שהמשחק מגיע עם גרפיקה קצת מיושנת, ושמי שרוצה ליהנות מגרפיקה יפה יותר, צריך להתקין כל מיני מודים באופן עצמאי. האם זה נכון?

אם כן, עד כמה זה מסובך וגוזל זמן להתעסק עם זה? כלומר, האם אני יכול להוריד קובץ, להכניס אותו לתיקיית המשחק ולקבל שיפור בגרפיקה, או שזה מצריך כל מיני כיולים וכיוונונים שגוזלים זמן?

תודה מראש לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסאות לגנדרי כוללת 3 הרחבות שיצאו למשחק ואם אני לא טועה גם חבילת טקסטורות למשחק, שאת האמת לא ראיתי יותר מידי שינוי. אבל יש אתר נהדר שנקרא חיפוש פשוט בגוגל יביא אותך אליו, ושם יש תוכנה שאתה מוריד ו התוכנה היא גם מנהל הורדות של מודים, כל המודים שאתה מוריד יורדים ישר לתוכנה ו התוכנה בקליק אחד מתקינה את המודים בקלות ובפשטות בלי התעסקות יותר מידי, אם הורדת מוד ו הוא לא עובד טוב אז בקליק אחד אתה מבטל אותו.

בהצלחה זה משחק נהדר והמודים הופכים אותו להרבה יותר יפה ונוח.

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הלג'נדרי כולל את שלושת ההרחבות, ש- 2 מהן הן הרחבות של 20 דולר כל אחת במחיר רגיל. שתי אלו מוסיפות כמות מכובדת של שעות משחק מעבר לאזורים חדשים, חפצים, נשקים וכו'... תעשה את השיקול שלך ;)

ההרחבה השלישית (hearthfire) לא מוסיפה הרבה מבחינת המשחק עצמו, אבל מביחנת role playing בהחלט שווה. היא מוסיפה אפשרות לבנות בית מותאם אישית באיזה איזור שתרצה (כמובן מכמה אזורים שנבחרו מראש), וכולל אפשרות לאמץ ילדים במשחק.

2. הגרפיקה במשחק לא גרועה. כמובן אל תצפה לגרפיקה של BF4, אבל היא לא נוראית.

מבחינת מודים זה תלוי בעיקר במוד, מודים פשוטים של טקסטורות זה רק לזרוק לתיקית המשחק וסיימת (או בשיטה היותר בטוחה להתקין דרך מנהל המודים mod manager).

מודים אחרים לדוגמה ENB צריכים יותר התעסקות כדי להתקין ובחלק מהמקרים גם קצת התאמה והתעסקות בקבצי הגדרות.

אם אתה רוצה עוד מידע על מודים אתה יכול לשאול כאן בפורום ויש פה מספיק אנשים שיוכלו לעזור לך,

ואם תרצה ללמוד קצת יותר, תצפה בסדרה הבאה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה על התשובות. 20$ זה מעבר למה שחשבתי להשקיע במשחק כרגע, אבל נשמע בהחלט מפתה ונראה כמו הזדמנות שאולי לא תחזור.

אגב, האם יש חבילת מודים "סגורה" שאפשר להתקין לשיפור הגרפיקה? כלומר קבצים שכבר נוסו והוגדרו כמו שצריך למשחק? עד כמה שזה מעניין ומאתגר, אני כרגע מעוניין לנצל את הזמן הפנוי (הלא רב) שלי לטובת משחק פרופר, ולא בהתעסקות וניסויים עם מודים שונים במשך שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות את המשחק הבסיס עכשיו במבצע, ובעתיד לקנות את ההרחבות. המשחק הבסיסי יספק לך מעל ומעבר שעות משחק וההרחבות עוד יהיו בעתיד בהנחות דומות.

אין חבילות מודים שראיתי. אבל מישהו כאן כתב בעבר שראה כמה חבילות כאלו ב- steam workshop. אני לא משתמש בוורקשופ, אז אני לא יודע לאמת את זה, אני משתמש באופן כמעט אקסקלוסיבי ב- skyrim nexus (יש לי כמה מודים מהוורקשופ, אבל הרוב המוחלט אני מתקין מהנקסוס)

אבל אם תרצה אני אוכל לתת לך רשימה של המודים שאני משתמש בהם.

למרות שמומלץ מאוד לשחק קודם כל פעם ראשונה בלי מודים בכלל, לחוות את המשחק כמו שהוא לפני שאתה מתחיל לשנות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני אשמע לעצתך ואקנה כרגע רק את הבסיס.

זה אולי נשמע ילדותי, אבל אני אוהב משחקים עם גרפיקה יפה ונעימה לעין... לכן אני מברר מראש על המודים האלה.

אני אתרשם מהמשחק כמו שהוא במהלך השבוע, ואחר כך אתייעץ לגבי מודים.

תודה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. בינתיים שיחקתי רבע שעה ושעתיים התעסקתי עם מודים...

אגב, הסתכלתי בכל מיני סרטונים ומדריכים, והחלטתי לא ללכת על ENB, אלא על Ultra Realistic World Lighting. אני חושב שהתוצאה שהוא נותן מרשימה יותר מאשר ENB + Climates of Tamrial, וגם אין ירידת FPS אז זה בכלל יתרון.

לגבי ה-specs, אין לי מושג עדיין מה זה אפילו. אני משהו שנקרא wooden elf...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

specs יעני חלקי מחשב

אבל לא משנה,אם אתה מחפש מודים lore friendly או bugs patch וכאלה (כי אני בטוח שתצטרך) אז תגיד כי אני יכול להמליץ

אה, זה. המפרט שלי מופיע בצד ימין, מתחת לאווטאר. פשוט תעמוד עם העכבר על "מפרט מחשב".

אני אשמח להמלצות למודים. בינתיים צפיתי בכל הסדרה של גופר והתקנתי הרבה מודים שהוא המליץ עליהם שם.

החלטתי רק ללכת "נגד" ההמלצה שלו על ENB, כי באחד הסרטונים שלו הוא הציג אותם ואת האמת - לא ראיתי הבדל משמעותי בין

Ultra Realistic World Lighting לבין השילוב של ENB + Climates of Tamrial. ואם אין הבדל גרפי, אז עדיף מבחינתי לחסוך FPS.

יש לי שאלה כללית לגבי התמחות: במעט ששיחקתי קיבלתי גרזן, חרב, קשת, שני קסמי התקפה וקסם ריפוי. האם אני אמור להשתמש בכולם יחד או להתמחות במשהו מסוים? המקום היחידי בו הייתי צריך לבחור ולתת עדיפות למשהו, היה מקום עם 3 עמודי אבן, שאני יכול להפעיל רק אחד מהם. הפעלתי את העמוד שאמור לתת לי בונוס כלשהו לקסמים. אבל בניגוד למשחקי RPG אחרים (שיחקתי לא מעט ב-WOW), אני יכול ללבוש מה שאני רוצה ולהשתמש באיזה שאני רוצה.

איך הולך הקטע של התמחויות? האם יש "בילדים" כמו ב-WOW, בהם אני בוחר עץ עם כישורים בתחום מסוים? האם יש השפעה של בגזע שבחרתי בתחילת המשחק על הדברים האלה?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמה שלך עם כל דבר עולה על פי השימוש. בסופו של דבר אתה יכול ליהיות jack of all trades כשכל הסקילים שלך מעל 100 אם תקדיש לזה מספיק זמן.

אבל, אתה לא יכול בשום אופן לקבל את כל ה- perks בזה אתה תיהיה חייב להתפשר על פי הבילד שאתה רוצה (זה טיפה השתנה מאז שהמשחק יצא עם העדכון של ה- legendary, יש לך אפשרות לאפס סקילים [הסקיל חוזר לרמה התחלתית - 15, הפרקים נשארים אצלך] כדי להמשיך להעלות אותם רמות ולהרוויח עוד perkים, אבל זה גם בסופו של דבר כמות מוגבלת)

המקום היחיד שנותן לך בחירה פיזית איפה לשים נקודות זה כשאתה עולה רמה, יש לך בחירה אם לשים נקודה ב- health, stamina או magica + בחירת perk על פי הבילד שאתה מתכנן

מבחינת הגזע יש השפעה, אמנם המשחק לא מציג אותה כמו במשחקים קודמים בסדרה, אבל כן יש השפעה. לדוגמה ל- nord יש תוספת של frost resistance, ל- khajiit יש תוספת ל- unarmed וכו' אתה יכול לראות הכל בעמוד הבא: http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Races_(Skyrim)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

אז אני מבין שבחרתי את הגזע הלא נכון. רציתי גזע עם יתרון בקסמים ואני מבין שעדיף לקחת high elf. נראה לי שאני אתחיל מחדש ואבחר הפעם גזע אחר.

האם ברמות הגבוהות משתלם להתמחות בקסמים? כלומר, זה מאוזן פחות או יותר? כי אם למשל יתברר לי בסופו של דבר שעדיף היה להתמקצע בחרב דו ידנית כי היא חזקה יותר מכל השאר, זה יהיה קצת מבאס.

האם יש בילדים מומלצים איפשהו, כדי לדעת אלו perks לבחור כדי למקסם את הביצועים של הדמות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לפחות לא משנה כל כך הגזע, אני לא מחפשים למקסם את היכולות והסקילים שלי, אלא משחק איך שאני חושב שהכי מתאים לדמות לי.

במשחק הבסיסי ללא מודים קסמים לא ממש מאוזנים, באמות נמוכות הם די op ובגבוהות הם נהפכים ליחסית חלשים. אני לא יודע אם סדרו את זה עם הפאטצים כי אני משחק עם מודים שמשנים לגמרי את כל הסקילים והיכולות.

אני אגיע הביתה ואבדוק, אבל היה איזה אתר שמרכז בילדים מומלצים. אתה יכול לחפש build guide ובטוח תמצא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה להתקין את המודים האלה וכן לשחק כקוסם? או שלוותר על זה ולבחור איזו חרב?

אני לא רוצה מודים שיחלישו יותר מדי ויעשו את המשחק לקשה מדי או לא מאוזן בכיוון אחר. למה המפתחים לא איזנו את זה כמו שצריך...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתקין אותם לדעתי זה רק אחרי שעשית כמה משחקים ללא מודים...

תשחק מה שמתאים לך, אל תתן לבעיות במשחק להכתיב לך עם איזה דמות או קלאס לשחק, מה שזה לא יהיה אתה עדיין תהנה מהמשחק.

אחרי שעשיתי משחק עם קוסם עד רמה מקסימאלית ואחרי שעשיתי איתו כל דבר אפשרי ללא מודים, אני יכול לומר לך שזה עדיין כיף

אבל הקסמים של הרמות הגבוהות הם די מיותרים. כל הקסמים ברמת ה- master די גרועים, רובם הם קסמי ritual - לוקח להם 3-4 שניות להטען שבהם אתה לא יכול לזוז ואתה פגיע למתקפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...