חייב לקנות עכבר חדש - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לקנות עכבר חדש

sanchouz

Recommended Posts

שלום

אני לפני כשנה קניתי את העכבר Logitech Marathon Mouse M705

בהתחלה מאוד התלהבתי מימנו, כי זה היה העכבר הארגונומי הראשון שלי והיה לא יותר מ3 כפתורים וכו'. כי עד אז השתמשתי בעכברים הכי פשוטים אלחוטיים. עכשיו הוא פשוט הורג אותי. הוא לא מדוייק בכלל(חלק אומרים בגלל שהחיישן לא ממוקם במרכז), הגלגלת לא נוחה לשימוש. לפעמים אני מגלגל קליק אחד בגלגלת והוא מעביר לי כאילו עשיתי כמה קליקים. האחיזה לא נוחה-מסתבר לי שיש לי אחיזה GRIP. כמובן שיש לו גם יתרונות-כמו כפתורים לקדימה אחורה ושהבטריה מחזיקה הרבה זמן , אבל זה הכל בעיקרון.

טוב אז ככה, זה מה שאני מחפש בעכבר:

1) אחיזה GRIP או FINGERTIP GRIP

2) אלחוטי

3) שמחזיקה הרבה זמן

4) לא גדול כי היד שלי לא גדולה אבל לא פצפון כמו עברים למחשבים , גודל בינוני

5) מדוייק

6) גלגלת חזקה , מעצורים חזקים כדי שאני ירגיש שגלגלתי(עם קליקים חזקים) לא ידוע איך בדיוק להסביר את זה:)

7) לא כבד

8) אם יש כפתורים לקדימה\אחורה זה יתרון-לא חובה

9) זה יתרון כי כבר יש לה מקלדת שלהם חדשה אז אפשר להשתמש באותו UNIFYING RECEIVER, אבל לא חובה

אם זה עכבר שעונה על כל הקטגוריות אני מוכן להשקיע אפילו 500 ש''ח , אבל לא ניראה לי שיש צורך

ניסיתי לחפש ברשת עכברים לפי אחיזה ומצאתי רק באתר של RAZER. יש שם עכבר שמתאים לי אבל הוא לא אלחוטי:embarrassed:

אני כמעט ולא משחק במשחקים

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אי דיוק ובעיות בגלגלת, היה קורה לי כאשר setpoint פועל

כשהתוכנה סגורה הכל עובד כמו שצריך

אם אתה לא משתמש בפיצרים של התוכנה, סגור אותה ותגדיר שלא תעלה אוטומטית כל הפעלה מחדש

אם אתה כן משתמש אז תנסה לעדכן/להחליף גרסא

או שתצור קשר עם לוגיטק העולמית, בטוח הם מכירים את הבעיה ויעזרו לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avilavi

תודה

אני אנסה בערב בבית

- - - תגובה אוחדה: - - -

Splashy

קראתי אליה ביקורות ,הרבה מאוד אנשים לא מרוצים ממנו, וגם רשום שכפטור אמצעי לא עובד שם כי הוא מפעיל את הפיצ'ר של גלגלת ללא מעצורים, שזה בשבילי לא טוב כי אני משתמש המון הכפטור אמצעי והפיצ'ר הזה לא שימושי בשבילי בכלל. וגם אין לי צורך לעבוד עם העכבר על זכוכית.

מה את אומרת אל עכברים אלו: , M505, M510 , M515, M525, M560

הם מתאימים לאחיזה שלי? מישהו שהתנסה בהם יכול לתת תגובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תתכנת את הכפתור שמתחת לגלגלת.

בשביל מה הכפתור הזה בכלל בעכבר הזה? אם הכפתור האמצעי עושה את הפיצ'ר של גלילה ללא מעצורים.

לך יש אחיזה כמו שלי? ובכל זאת מה את אומרת על עכברים שרשמתי למעלה? את מכירה אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחיזה שלי היא Palm. העכברים שהזכרת למעלה גם טובים אבל לא בטוח שיהיו נוחים לאחיזה שלך.

אם יש לך אפשרות לנסות אותם בחנות, אפילו מבעד לאריזה אם ניתן, זה עדיף, כדי שלא יהיה מצב שתקנה את העכבר ואחרי השימוש תגלה שהוא לא נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחיזה שלי היא Palm. העכברים שהזכרת למעלה גם טובים אבל לא בטוח שיהיו נוחים לאחיזה שלך.

אם יש לך אפשרות לנסות אותם בחנות, אפילו מבעד לאריזה אם ניתן, זה עדיף, כדי שלא יהיה מצב שתקנה את העכבר ואחרי השימוש תגלה שהוא לא נוח לך.

אז למה את ממליצה לי את העבר הזה אם אני צריכה אחיזה שונה משלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא לא לצטט הודעה מעליך.

אני משתמשת בו כבר כמה חודשים טובים. עבורי הוא נוח לשימוש למרות שהוא לא אופטימלי לאחיזת Palm אבל עדיין הוא נוח לי.

הכי טוב שתיגש לחנות ותשים יד על העכבר מעל האריזה השקופה ותראה איך הוא מתאים ליד שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...