רעיון לקנות שואב רובוטי דגם חדש קבוצתי IRobot Roomba 880 - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון לקנות שואב רובוטי דגם חדש קבוצתי IRobot Roomba 880

רונן

Recommended Posts

בתור אחד שמבין קצת בתחום (מכרתי כמה מאות שואבים כאלה) יש כמה נקודות שראוי להעלות:

1. החסרון הכי גדול של ה iRobot הוא באמת שאין לו מושג איכן הוא נמצא ועל כן השיטה הרנדומאלית לעומת מספרים שואבים רובטים מתחרים כגון הניטו, ה LG6270 והסמסונגים לסוגיהם אשר מצויידים במצלמה אשר ממפה את השטח ועובדת בצורה שיטתית, מה שמבטיח סיכויי כיסוי היקפי רבים יותר.

2. סוללה, מעטים היום השואבים הרובטים שמגיעים עם סוללת ליטיום, מה שיקצר את אורך החיים של השואב היקר שלכם אם הוא מגיע ללא אחת כזאת, מה גם שזה ישפר את זמני הטעינה וזמן העבודה (עד 100 דקות עבודה בסמסונג, מה גם שהוא יודע לחזור לעמדת הטעינה ולצאת שוב)

3.שקט, ה iRobot מאוד מרעיש לפי המון תלונות של לקוחות כך שצריך לקחת את זה בחשבון רב במידה ואתם מתכוונים להפעיל אותו כאשר אתם בבית, בניגוד למתחרים שמגיעים ל 60db אשר לא מורגשים כלל.

4. כיום לפי הניסיון שלי ה LG6270 הוא הטוב ביותר, הוא כולל 2 מצלמות אחת למיפוי השטח ואחת לכיסוי הריצפה, גם מבחינת אלגוריתם עבודה ואופי כיסוי השטח הוא היעיל ביותר, למרות שסמסונג לידיעכם מגיע עם מעבד כפול ליבה ומערכת הפעלה של ce.

5. מסנן HEPA, הדבר הזה אחראי על כך שהאבק שהשואב מכניס פנימה לא יצא החוצה, חשוב מאוד.

6. תחזוקה, זה לא חוכמה למכור מוצר עם בלאי מואץ ואז לזמבר את הלקוחות בתחזוקה והתיקונים השוטפים, ראה ערך רומבה.

7. אחריות, שימו לב שברומבה האחריות היא נורא מוגבלת (אאל"ט) עם חצי שנה בלבד על הסוללה (ראה סעיף 2 - סוללת ליטיום) פה חשדתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד כמה שאני יודע הניטו הוא המרעיש ביותר. כשבדקתי את הLG לא מצאתי עליו כמעט אף ביקורת בחו"ל מה שנותן תחושה שהביקורות המהללות הן תוצאה של שיווק אגרסיבי בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדחף פה עם ההתלבטות שלי-

חושב על לקנות אחד להורים כדי שאמא תסבול פחות.

בית של 120 מ"ר בערך, יש חתול "מידי פעם".

חשבתי על זה שהרומבה יסתדר פחות טוב עם שטחים גדולים בגלל האקראיות,

דעתכם המלומדת? (תוך כדי חופר בדיונים בנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואב אבק רובוטי מתאים (אולי) לדירות רווקים מטר על מטר שכמעט ולא נמצאים בבית ולכן לא מייצרים הרבה לכלוך. לא מבין למה שמישהו ישכיב 700$ לפני משלוח ומע"מ. ב1,200 ש"ח ניתן לקנות שואב אבק מקצועי תוצרת שוויץ ששואב פי כמה וכמה יותר טוב, יחזיק מעמד שנים על גבי שנים ונותן תמורה הרבה יותר טובה למחיר. השואב הרובוטי תוך שנתיים עף לפח אשפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השואב הרובוטי (רומבה 770 לצורך העניין) מתאים מצויין לדירת 4 חדרים עם כלב שמשיר הרבה שערות.

מפעילים פעם ביום כשלא בבית, והבית נקי משערות לכלוך וחול.

לפני כמה ימים הצטרף אליו גם הרומבה בראבה, שמעביר סמרטוט לח פעם ביום.

הופך את הניקיון היסודי ממשהו שצריך לעשות פעמיים בשבוע למשהו שצריך לעשות פעם בשלושה שבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואב אבק רובוטי מתאים (אולי) לדירות רווקים מטר על מטר שכמעט ולא נמצאים בבית ולכן לא מייצרים הרבה לכלוך. לא מבין למה שמישהו ישכיב 700$ לפני משלוח ומע"מ. ב1,200 ש"ח ניתן לקנות שואב אבק מקצועי תוצרת שוויץ ששואב פי כמה וכמה יותר טוב, יחזיק מעמד שנים על גבי שנים ונותן תמורה הרבה יותר טובה למחיר. השואב הרובוטי תוך שנתיים עף לפח אשפה.

זה כולל אותך שתבוא ותפעיל אותו פעם ביום? אתה מגיע גם בסופי שבוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי למינט, לא ניטו. טעות שלי :)

במצב שפשוף הוא מספיק ל-32 מ"ר. מנקה לי סלון פינת אוכל ומסדרונות (יש 2 שטיחים שהוא לא עולה עליהם).

באותה טעינה אני גם תוקע אותו באחד החדרים לאחר שהוא סיים בסלון והוא מנקה גם שם.

אם אתה מפעיל אותו במצב "טאטוא" עם סמרטוט רטוב, הוא עושה את כל הבית בכיף, אבל עובר רק פעם אחת בכל נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והניקיון הרטוב טוב? בזמנו שקלתי לקנות אותו לאמא שלי אבל הביקורות הצוננות הניאו אותי.

מנקה סבבה. אבל למשל אוכל דבוק לא ינקה. הביקורות באמאזון דווקא מצוינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...