רעיון לקנות שואב רובוטי דגם חדש קבוצתי IRobot Roomba 880 - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון לקנות שואב רובוטי דגם חדש קבוצתי IRobot Roomba 880

רונן

Recommended Posts

אני מכיר אנשים שיש להם את המוצר (780 - הקודם) והוא מנקה להם את כל הבית

הקביעה ההחלטית שלך לגבי מוצר שאתה באמת לא ממש מכיר (אולי קראת עליו קצת לפני שקנית את הניטו) פשוט מגוחכת.

אתה רוצה להרגיש שיש לך מוצר עדיף טכנולוגית? תפ'אדל

אולי תפתח אפילו ת'רד בנושא

אבל לקבוע פה קביעות מטופשות כאלו זה קצת מיותר.

במקרים מסויימים בבתים ממש גדולים הוא אכן עשוי לא להספיק

ברוב הבתים (בעלי מפלס אחד) הוא בהחלט יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה כותב כביכול "עובדות"

כאילו הIROBOT לא מסיים עבודה בגלל צורת העבודה שלו/לא מנקה את כל הבית.

בפועל, מנסיון של אנשים שאני מכיר ומביקורות של המון משתמשים הוא בהחלט מסיים

אז אני ממש מצטער שזה לא מסתדר לך עם התיאוריה שבנית לעצמך בראש כדי להצדיק רכישה של מוצר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבית שלך בגודל המתאים זה תלוי אם האלוגריתם מכסה אותו בצורה אופטימלית. אם לא אז הבית לא ינוקה כולו.

אתה מוכן להסביר לי מה הקשר בין שתי ההודעות הקודמות שלך למה שכתבתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך להסביר יותר ממה שכתבתי. אם עדיין לא הבנת, אני מציע לך לעבוד על כישורי הבנת הנקרא.

אני גם לא מבין מה האינטרס שלך בת'רד הזה לאור העובדה שכבר קנית מוצר מקביל ובבירור המוצר הזה לא מעניין אותך (הרי הוא לא מנקה את כל הבית להבדיל מהמוצר המקביל, לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אסביר: רנדומלי פירושו אקראי, ז"א ש irobot מטייל בבית מבלי שיודע איפה היה ואיפה לא היה. שיטת כיסוי רנדומלית היא שיטת כיסוי עם מגבלות של 2 תנאים:

1. גודל הבית- ככל ששטח הבית גדל כך יורד גודל שטח הכיסוי מכיוון שזמן העבודה קבוע. בפועל בניסוי שנערך לקח ל irobot לנקות לחלוטין שטח של כ 25 מ"ר 45 דקות מתוך שעת העבודה שלו. המשמעות ברורה לחלוטין כאשר מפעילים אותו על בית מעט גדול יותר. לא עבר את כל הבית? לכלוך נשאר שוכב על הרצפה.

2. זמן עבודה:- ככל שיעבוד יותר יספיק יותר, אבל מה לעשות שזמן העבודה מוגבל? ועוד יותר מזה, ככל שזמן הסוללה מתקצר עם הזמן באופן טבעי, כך יורד שטח כיסוי שטח הבית, ושוב המשמעות שעם הזמן הבית פחות ופחות נשאר נקי.

אלו עובדות שפועלות בברור לרעת irobot בכל הדגמים כולל החדש, ועד שלא יפתחו מערכת ניווט irobot הוא מוצר מוגבל שלא נותן פתרון טוב.

אגב בניגוד למה שנכתב ל irobot יש עוצמת שאיבה חלשה ביותר כאשר אני רואה עם שאיבה חזקה פי כמה. גם שאיבה חלשה וגם כיסוי שטח גרוע לא מצדיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, שמי אמיר עציון, מנהל השיווק ואחד הבעלים של חברת אפקטיב רובוטיקס בע”מ אותה הקמתי עם יוחאי בן סלע. ב-15 השנים האחרונות חקרתי, למדתי ועסקתי בתחום המרתק של רובוטים לשימוש ביתי – החל בפיתוח רובוטים ביתיים לכיסוח דשא בחברה מובילה, ועד לפיתוח שואב אבק בשיתוף חברת הובר העולמית. את אפקטיב רובוטיקס הקמתי יחד עם יוחאי מתוך מומחיות, ניסיון רב ואהבה גדולה לתחום הרובוטיקה הביתית וליכולות הרובוט לסייע לנו בחיי היום יום. כיבואנית הבלעדית של שואב אבק רובוטי - ניטו רובוטיקס בישראל – מספקת היום אפקטיב רובוטיקס את המוצר הטוב ביותר בעולם בתחום שואבי האבק הביתיים, ומעניקה שירות מקצועי בלתי מתפשר ויחס אישי ואדיב ללקוחותיה. כמו כן, מעניקה אפקטיב רובוטיקס ללקוחותיה, אחריות לשנתיים ושירות טכני זמין ומהיר. הניסיון העצום והייחודי שצברנו, הידע וההכרות העמוקה עם עולם הרובוטיקה – מאפשרים לנו לתת מענה מלא לשאלות הצרכנים והתאמה מדויקת לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...