אשמח לסיוע ממומחי הפורום לגבי מפרט למחשב לילד בן 8 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לסיוע ממומחי הפורום לגבי מפרט למחשב לילד בן 8

megamozes

Recommended Posts

זה המחשב שבניתי לבן דוד כדי שישחק crysis 3 אתה מוזמן להזמין גם. הבחירה בamd כי הוא עדיף על אינטל ויותר מהיר במשחקים מרובי ליבות וגם יותר זול כולל לוח אם ומארז usb 3. אני לא יודע איך המארז אבל תשאל פה בפורום בכל מקרה זה המחשב שקניתי לו כי הוא אמר שלא מפריע לו רעש.

http://www.tms.co.il/preview/spec/zb5q3ae1

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

AMD Athlon II X4 750K 3.4Ghz (4.0Ghz Turbo) BOX - FM2 Socket

כמות: 1 - מחיר: ₪396

לוח אם:

Gigabyte GA-F2A88XM-HD3

כמות: 1 - מחיר: ₪312

מארז:

באנדל - Silverstone Presicion PS08 USB3 + FSP 500W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪399

זיכרון:

Crucial 4GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪180

כרטיס מסך:

Sparkle GTX660 2GB OC DUAL-FAN GDDR5 HDMI RETAIL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪799

קשיח למחשב שולחני:

WD 1TB Sata3 Caviar Blue 1TB Platter

כמות: 1 - מחיר: ₪300

מקלדת:

Wired Keyboard 200 Microsoft

כמות: 1 - מחיר: ₪41

עכבר:

Logitech B110 Optical Mouse USB

כמות: 1 - מחיר: ₪31

מסך:

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

כמות: 1 - מחיר: ₪825

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3283

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3218 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/zb5q3ae1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתה סתם מטעה?

http://www.tomshardware.com/preview/preview,2-3584.html?key=9fd4302a1310033cc10f50e16fef07170a0dfcbe

צודק עדיף להוסיף עוד 300 שקל על מעבד של בלי קירור שעולה עוד 60 שקל בשביל 2 הליבות ה"וירטואליות" המפגרות של . סה"כ אתה יוצא בהפסד של 400 שקל בשביל ה"וירטואליות" הטפשית של .

54.5 fps בממוצע לcrysis 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שאתה יכולת לקנות מעבד אחר שעדיף עליו ומגיע בתושבת עדכנית עם פיצ'רים מתאימים.

וכן, זה חבל, אתה מפסיד הרבה מאוד בקנייה שלו, בעיקר עדכניות, דבר שלא תמיד משמעותי, אבל במקרה הזה יש לך אופציה לקנות גם מעבדים עדכניים של , למרות שלדרישות של פותח הדיון יש עדיפות לליבות חזקות על פני ביצועים כוללים, דבר שבו חלשה בו בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להפוך את זה לויכוח אבל איפה בדיוק המחשב יקרוס לו בגלישה בפיירפוקס? ודרך אגב המעבד הזה הוא trintiy בלי ליבה גרפית אז הוא לא ישן.

בכלל קראת את הקישור שלtomshardware או שאתה סתם שונא את amd?

התקציב שלו לחוץ ולא הייתי ממליץ לו על i5, לפני שאתה מגיב אולי תיכנס לקישור של tomshardware.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים של steamroller אמורים לתמוך בתושבת הזאת בנוסף לכך הfx6300 עולה 715 בtms. עשיתי מספיק בדיקות לפני שהזמנתי לבן דוד שלי בכל מקרה כל מעבד שמתמודד עם crysis בצורה כזאת יחזיק לכמה שנים הקרובות. אולי חוץ מwatch dogs אבל זה גם לא בטוח.

כדי לסיים את הויכוח תן לי שילוב מtms יותר משתלם ואז אני אודה שצדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נמאס לך להספים? i3 עולה עוד 400 שקל. אתה מוזמן לתת שילוב עדיף במקום להמשיך ולהספים. בכוח אתה מנסה להגיע ל10200 הודעות. תביא לי שילוב של עדיף כולל מאוורר ואודה שטעיתי כמובן שזה צריך להריץ crysis 3. או שתפסיק להיות פאנבוי של . אם לא שמת לב מאז 2007 הם לא שיחררו מעבד עם יותר מ4 ליבות (במחיר שפוי) מה שאמור לרמוז לך שלא צריך יותר מזה.

בכל מקרה אני כותב שוב אתה מוזמן להראות לי צירוף עדיף במחיר דומה ואודה שטעיתי במקום להספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם קירור? או שהוא ינשוף עליו עם הפה. ומי אמר שהוא עדיף לcrysis 3. טוב יודע מה אין לי כוח להתווכח אתה צודק אני טעיתי.

לפותח הדיון הכרטיס מסך ששמתי לך מאד חזק, הכל שם יריץ לך כל משחק שיש היום על high אולי בbattlefield 4 עם 64 שחקנים אונליין תהיה לך בעיה אבל לא ביקשת לשחק בזה.

ואם כבר מדברים על אפשרויות שידרוג התושבת הזאת של כבר מתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כן קראתי לא כתוב שהוא לא צריך קשיח בהודעה הראשית. לכל שימוש המפרט שלי טוב אולי חוץ מתוכנות מקצועיות. ואם כבר לטפס אז ללכת לכיוון הi5 חוץ מזה שהמפרט שלי כבר חורג כמעט ב300 שקל ותמיד אפשר לטפס, אפשר גם להגיע ל10k אבל המחשב הזה לא בשבילך והוא שם דגש על 2014.

חוץ מזה כבר אמרתי לך שאתה צודק (בציניות), מה עוד אתה רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי i3 זה בזבוז אם כבר לעשות שדרוג אז i5. ועוד פעם זה תמיד עוד קצת כסף והמחשב יהיה יותר טוב השאלה מה אנשים מבקשים בכל מקרה בלי קשר לדיון אשמח לראות בנצ'מרק שמראה משהו אחר. אני לא כמוך עם הראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...