Unban - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unban

Greg#

Recommended Posts

בנאדם ניהל :) והוריד לעצמו גישות ונתן לעצמו כבוד(אני), בזמן שעשו איתו מהלך מסריח, הייתי יכול לדפוק את הTS בשנייה אבל פעלתי בכבוד. נכון שקיללתי את פדידה, והגיע לו אין מה לעשות כי אפילו את הכבוד הורידו לי(לפני שקיללתי). אז הוא קילל את חברי ההנהלה שגם ככה עשו כמה מהלכים מלוכלכים שם. סה"כ רוצה שיורידו לי את הבאן. יורידו לא יורידו החלטה שלכם. אני סתם נמצא בBAN LIST.

בכל מקרה גיוס עוד שבוע ;)

Drinking till I throw up, I dont give a fuck

Not sure that I'll make it home depending on my luck

It won't be my first, nor will be my second

I do what I want, bitches calling me a legend

Drinking till I throw up, drinking till I die

All my life feels like I'm living in a lie

So I wont waste a minute, I wont waste a second

I do what I want so I'ma die a legend

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה אמיתי?

אתה לא ניהלת את הקהילה כמו שצריך אתה פשוט לא עשית כלום אז הורידו לך את הגישות ואתה כנראה סתם קיללת אותו במקום לכתוב שמגיע לו על זה שקיללת אותו תאמר סליחה ואולי הם יורידו לך את הבאן...:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס גרג בקהילה הזאת לפחות של COD אתה לא עשית שום דבר מיוחד אתה היית סתם עוד מישהו עם גישות שיש פה עוד כמה כאלה בקהילה שאני פשוט לא יגיד מי, אני בעד שיורידו לך את הבאן גם ככה אתה מתגייס עוד שבוע כמו שאתה אומר... בכל מקרה אל תגיד סתם הורידו לך גישות כי לא עשית כלום התעצבנת מיזה קללת וקיבלת באן זה כל הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפרע על הצ'יטים שלך נשמה.

עדיין חושב שאני צ'יטר? אוקיי,כי לפי הקריטריונים שלך אם ככה אז גם אח שלך היה צ'יטר אם אני לא טועה.

ואפילו אם הייתי,זה אומר שאין לי את הזכות להגיד שזה קורה לך כל פעם מחדש שמעיפים אותך ואתה מתחיל להתלונן או מה שזה לא יהיה?

לא רוצה לרדת לרמה הזאת,תודה.

עם הקהילה הקודמת היה לך בדיוק אותו סיפור, אבל אתה LEGEND,אז מותר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין חושב שאני צ'יטר? אוקיי,כי לפי הקריטריונים שלך אם ככה אז גם אח שלך היה צ'יטר אם אני לא טועה.

ואפילו אם הייתי,זה אומר שאין לי את הזכות להגיד שזה קורה לך כל פעם מחדש שמעיפים אותך ואתה מתחיל להתלונן או מה שזה לא יהיה?

לא רוצה לרדת לרמה הזאת,תודה.

עם הקהילה הקודמת היה לך בדיוק אותו סיפור, אבל אתה LEGEND,אז מותר לך.

קיבלת באן משני ANTI CHEATS.

דרך אגב ידידי. בלעדיי הקהילה הזו הייתה כלום כי בזמן שהיה את כל הדיבור עם HWZONE כולם ישבו בקהילה שלי.

נכון שבחודשים האחרונים לא עשיתי כלום. אבל בהתחלה עשיתי יותר מכל שאר הצוות. לא עשיתי כלום כי לא היה צריך לעשות כלום בדיוק כמו שפדידה ואנוביס "עשו" כל שהם עשו זה לחלק באנים לא היה באמת מה לעשות כי BO2 מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב ידידי. בלעדיי הקהילה הזו הייתה כלום כי בזמן שהיה את כל הדיבור עם HWZONE כולם ישבו בקהילה שלי.

נכון שבחודשים האחרונים לא עשיתי כלום. אבל בהתחלה עשיתי יותר מכל שאר הצוות. לא עשיתי כלום כי לא היה צריך לעשות כלום בדיוק כמו שפדידה ואנוביס "עשו" כל שהם עשו זה לחלק באנים לא היה באמת מה לעשות כי BO2 מת.

אין אתה בחיים לא תשתנה בקטעים האלה, מתי תבין גרג שאתה ממש לא קרוב להיות צודק ? זה אולי כואב לפעמים אבל במקרה הזה אתה כל כך טועה ואתה רושם שטויות, חוץ מלשלם מהכסף האישי שלהם הם עשו יותר ממך גם בטים ספיק הקודם ובמיוחד פה, "לחלק באנים" אין אתה בנאדם מיוחד אתה כל כך אוהב את עצמך ובטוח שאתה צודק ושכל מילה שיוצאת לך מהפה זה זהב אתה פשוט חי בסרט באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני anti cheats? עד כמה שאני יודע רק מאחד,כי עד היום אני משחק ורסוסים בESL.

אתה טועה בכל כך הרבה מובנים במה שאתה כותב,אתה פשוט זורק שטויות.

מציק שאתה חושב שאתה מעל כל הקהילה הזאת,שאתה "LEGEND",שאתה מתגייס ובוגר וכל השטויות האלה,שבלעדייך לא היה קהילה,בלה בלה בלה,אבל אחרי הכל אתה מתנהג כמו ילד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור איזה נסיך אתה!!!!

גרג תפסיק לבלבל את הביצים אור לא צ'יטר ואם כן אז המצב שלו קשה מאוד שהוא ברמה כזאת עם ציטים.

ותאמין לי ששחקתי איתו מספיק בשביל לכתוב פה את זה כי אני גם לא סובל ציטרים כמו כולם אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אתה בחיים לא תשתנה בקטעים האלה, מתי תבין גרג שאתה ממש לא קרוב להיות צודק ? זה אולי כואב לפעמים אבל במקרה הזה אתה כל כך טועה ואתה רושם שטויות, חוץ מלשלם מהכסף האישי שלהם הם עשו יותר ממך גם בטים ספיק הקודם ובמיוחד פה, "לחלק באנים" אין אתה בנאדם מיוחד אתה כל כך אוהב את עצמך ובטוח שאתה צודק ושכל מילה שיוצאת לך מהפה זה זהב אתה פשוט חי בסרט באמת.

אוי החנפן הגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...