Black Friday 2013 - איגוד מבצעים מחו"ל - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday 2013 - איגוד מבצעים מחו"ל

tmpusr

Recommended Posts

דרך mustop זה יוצא 15 דולר משלוח ( 25 - 10 למשלוח מאמזון )

כן אבל הבטרייה שלו זוועתית ממש לא בא לי להתעסק כל היום בהטענות שזה אומר לחבר אותו חוטית למחשב ואז מה עשינו בזה? ושוב אני לא רציני ככה שאני לא באמת יהנה מההיתרונות שלו :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לו יתרונות מעבר למשחקים.

אני לא חושב שתצטרך להטעין אותו יותר מפעמיים בשבוע (תלוי בשימוש שלך) , ותוכל להטעין אותו בלילה , ככה שזה לא ישפיע עליך.

הבטריה של m705 מחזיקה יותר זמן מהעכבר עצמו (בערך שנתיים).

את הmx גם תצטרך להטעין , ואני לא רואה מזה משנה אם אתה מטעין כל שבוע או כל 4 ימים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי תגובות של אנשים ברשת עליו, הם מטעינים אותו כמעט כל יום ..

ואת הMX בערך פעם בשבוע שבוע וחצי .. ואילו יתרונות יש לו מעבר למשחקים ? הוא דיי מכוער שזה גם קצת מפריע לי אבל זה כבר עניין של טעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הg700s הוא ארגונומי , מותאם ליד ימין , וגם הmx כזה.

לg700s אין לאגים בכלל!

שבוע של שימוש אלחוטי בין טעינות זה סביר.

הרבה כפתורים לתכנות , שבשבילי זה טוב גם אם לא מדובר במשחקים.

אני גם לא שחקן כבד , אבל אם כבר אני קונה עכבר אני מעדיף שיהיה הכי טוב שאני יכול להרשות לעצמי , ושיהיו כמה שיותר אפשרויות שימוש ואני אחליט במה אני רוצה להשתמש.

לפי מה שאני רואה , היתרון היחיד של הmx הוא שאפשר להשתמש בו על כל משטח , אבל זה שימושי לך רק אם אתה הולך להשתמש מדיי פעם על משטח זכוכית (כי אם זה קבוע אז כבר עדיף pad שיעבוד טוב בהרבה).

UPDATE: If you install the software from the Logitech website, you can access "Pointer Options" and choose the "Power Saver" mode [i didn't see this option when I first got my mouse; have a look at a picture link posted by William Pearce in the comments section of this review if you can't find the option]. I get about a week's worth of usage on that setting without any noticeable difference in performance [in day-to-day mousing tasks]. It's not nearly as good as my old MX, but it's better than the default setting. I understand that mice tend to have short battery lives, so using the Power Saver option when you're not is a decent compromise.)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה האפשרויות לקנות הלכה למעשהמחול

נגיד פה יש מסך מעולה ב 1400 שקל

http://www.gadgetar.com/dell-ultrasharp-u2913wm/

בארץ הוא עולה 2700 שקל

נגיד אני יכול לשלוח אותו למחסנים של החברה הזאת ששולחת בשבילי לארץ

כמה כסף אני יוסיף מעבר ל 1400 ?

משלוח אווירי לפי משקל או גודל

ואז מיסים מכס וכו

מישהו יכול לתת מחיר סופי?

עריכה"

עשיתי חישוב מהיר יוצא לי איזה 130-150 דולר משלוח שמביא את הסכום ל 1950 שח

ולא חישבתי עוד מכס וכו בסוף כנראה יצא הפרש קטן מהמחיר המוצע בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה בול כמו בארץ

לפחות זה אומר שהחנויות פה עושות מאמץ מסויים ובשוטף מביאות את המוצרים במחירים המבצע שרואים כרגע

אחרת לא היה להם בכלל רווח

אגב מסכים מסך שככה עולה 7000 שקל ב 3000

http://www.gadgetar.com/dell-ultrasharp-u3014-30-led-ips-monitor/

אם הייתי בחול הייתי קונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה בול כמו בארץ

לפחות זה אומר שהחנויות פה עושות מאמץ מסויים ובשוטף מביאות את המוצרים במחירים המבצע שרואים כרגע

אחרת לא היה להם בכלל רווח

הם עושים רווח מהמשלוחים(מאוד יקר למוצרים בגודל/משקל הזה ליחידה אחת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שכבר הזמין ככה יכול לעזור?

אני מעוניין במספר רכיבי חומרה יקרים (בהנחה גדולה) שמצאתי דרך הגאג'דר (מעבד i7 6 ליבות, 32 gb 2400 של קרוסייר ועוד) .

הפער הכללי לקניה בארץ הוא כמעט כפול.

אבל איך אני מביא את זה לארץ ?

נכנסתי לחברת משלוחים שמישהו הציג את הקישור בתחילת הת'רד והמחירים לא הגיוניים בעליל.

יש שיטה מעודכנת קצת יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי קריאה חוזרת של האותיות הקטנות של המבצע של buy2usa לא באמת מקבלים 10 דולר הנחה, זה מותנה בכך שמחיר השילוח לאחר ההנחה לא ירד מ25$ בקיצור המבצע הזה הוא רק לחבילות גדולות וכבדות .. ככה שבסופו של דבר המחיר של הG700 יוצא 73.5 דולר שזה 261 ש"ח עדיין משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הנחות נחמדות (כל המחירים הם בחישוב משלוח חינם של אמאזון + מס מקומי + חישוב מיסים ומע"מ של b2u + משלוח הכי זול של b2u):

WD My Passport Ultra 2TB Portable - ב170$ (הכי זול בזאפ 670 שקל)

Datacolor Spyder4Pro S4P100 - כ175$ (הכי זול בזאפ 950 שקל)

Garmin Forerunner 210 - כ240$ (הכי זול בזאפ 1040 שקל)

Sennheiser IE80 Headphone - כ370$ (הכי זול בזאפ 1690 שקל)

כמובן שיכול לצאת הרבה יותר זול אם במקרה יש לכם אח\אחות\חבר קרוב שבדיוק טס לארה"ב השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...