הגברת טווח של TP-Link 1043ND - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגברת טווח של TP-Link 1043ND

Sven

Recommended Posts

אהלן,

לאחרונה עברתי דירה והדירה החדשה משמעותית גדולה יותר.

כמו כן, מטעמי נוחות הנתב נמצא בממ"ד.

מה ניתן לעשות על מנת להגדיל את טווח השידור/קליטה של הנתב? (ללא העברת כבלים וחיבור access points למיניהם)

חשבתי שאולי ניתן יהיה לשנות משהו בממשק שלו, אך הוא כבר היה על המקסימום.

האם מעבר לקושחת צד שלישי תהיה מסוגלת להוציא ממנו יותר?

כשאני קניתי את הנתב הוא הגיע עם 3 אנטנות של 3dBi, האם החלפתן באנטנות של 5 או 8 dBi יתן שיפור טווח משמעותי?

לדוגמא: קישור

(אני לא מקשר לעמוד של הנתב מכיוון שהם עדכנו את הדגם ושינו מספר דברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשורת היא דו כיוונית. גם אם אתה "פורץ" את המגבלות של השידור מהAP עד לתחנת קצה, איך השידור יחזור חזרה לAP?

אין פה קסמים כאשר מדובר על תוואי של קיר לממ"ד. יש סיבה שהAP שלך ישב דווקה שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז גם במידה ואני מחליף אנטנות - עצמת השידור אולי תגדל אבל למעשה זה לא יתן כלום? (או שהכוונה היתה רק לפתרון תוכנתי?)

המחשב הנייח היחיד נמצא בממ"ד, לכן, כדי לא לקדוח חורים בקירות ולהעביר כבלים גם הנתב נמצא בממד, ממש בכניסה לחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטנות שמחוברות לנתב מגבירות את השידור (ליתר דיוק ממקדות אותו) וגם את הקליטה כך שעוצמת האות אמורה לעלות גם בAP וגם בתחנת הקצה.

אני לא יודע כמובן מה התנאים המדוייקים בבית והאם זה יספיק להתגבר על הממ"ד. זה תלוי גם איפה אתה מנסה לקלוט, אם זה בנק' ספיציפית אחרת בבית אתה יכול לשחק עם האנטנה כדי למקסם את הקליטה שם. אם זה בכל רחבי הבית (במכשיר הסלולרי למשל) אז יהיה יותר קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפת אנטנות זה "פלסטר" לבעיה שלך, מגבירה את עוצמת הקרינה בתוך הבית ולא בטוח שיעזור בצורה משמעותית.

הפתרון הטוב והיעיל לבעיה עם ממ"ד הוא להעביר כבל רשת מהממ"ד אל מרכז הבית ואז או שמוסיפים נוסף

ומגדירים אותו כ AP או שמוציאים את הנתב למרכז הבית ומחברים את המחשב הקווי בממ"ד בצורה חוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...