קיט טאצ' למחשב נייד - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיט טאצ' למחשב נייד

Ash Binary

Recommended Posts

אני חושב לנסות להוסיף מסך מגע ל Thinkpad X60s (בסטוק למחשב יש מסך פשוט)

http://www.ebay.com/itm/12-1-4-3-USB-Touch-Screen-Kit-Set-For-Lenovo-ThinkPad-X60-X60s-X61s-DIY-Panel-/121021383995?pt=US_Laptop_Screens_LCD_Panels&hash=item1c2d6fc53b#

דעות כלשהן על המוצר עצמו ? מישהוא ניסה ? האם הוא מתאים לעבודה אם עט ? אם האצבע ? מתאים לציור על המסך אם עט ? גמיש ומתרחק מהמסך באיזור האמצע ? מפריע לצפייה במסך ? מאבד שקיפות בקלות ? ....

עכשו, שאלה של איך להתקין אותו בתוך המחשב. אני חושב להפוך את המאריך (כבל שטוח של 4 חוטים) לכבל עגול (לחתוך בין החוטים לאורך) ולהעביר אותו דרך ציר של המסך. בצירים אין הרבה מקום, וכרגע בכל 1 עובר חוט 1 לאנטנה של wifi. אם אני מעביר את החוטים של 2 האנטנות דרך אותו ציר (כדיי לפנות מקום לכבל של הטאצ' בציר השני), החוט ששיניתי הופך להיות קצר מידי ולא מגיע לכרטיס . עכשו, קיימים מאריכים לזה (חוט מאותו סוג שיש לו חיבורים מתאימים בקצוות), מישהוא מכיר דרך להעריך כמה ניחות נוצר כתוצאה מחיבור מאריך כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשתמש במאריך לחוט אנטנה. פשוט תסיר אותו לגמרי (הוא מולחם בסוף לאנטנה שזו חתיכת מתכת כלשהי במסך) ותמצא ממחשב ישן חוט ארוך יותר.

מעבר לזה, אני לא חושב שאתה צריך להעביר את האנטנה לצד השני. אם בצד אחד עובר חיבור המסך/מצלמה, וגם חוט אנטנה, לא תהייה לך בעיה להעביר את כבל הטאצ' בצד השני. הוא לא יותר עבה מזה. רק תלפף עליו יפה איזולירבנד, או אולי אפילו שרינק שלא ינזק בפתיחות/סגירות מרובות.

אפשרות נוספת זה להפטר מהמאריך הצבעוני שלהם, ולשים משהו דק, עדין וגמיש הרבה יותר, כמו כבל מגומי וכדומה.

לגבי שאר השאלות, יש סרטון הדגמה בלינק

נראה שלא איכותי כמו מסכי הסמארטפונים, יותר דומה לצגי המגע של כספומטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לפטופ 12in קטן, בצירים שלו יש מקום בדיוק ל 4 חוטים של הטאצ' (בשרינק) מצד 1 ו 2 אנטנות (כל אחת בשרינק) מצד 2. כלום מעבר לזה

עד כדיי כך המאריך יוצר ניחות ?

המסך הזה אמור להיות קשיח / גמיש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצלמה, יש את הקורא טביעת אצבע שאני דיי בטוח שהוא והוא בכל מקרה מיותר

מה שיותר מעניין אותי זה האיכות של המסך מגע הזה - האם הוא בהיר ואם השתקפות חזקה ? במידה שתפריע לראות על המסך בתנאי תאורה לא טובים ? - אם הוא הולך להיות בהיר ושרוט אחריי זמן מה אני אוותר על זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מעט נסיון עם הקיטים הללו. קודם כל הדיוק שלהם לא מוחלט כך שלצייר איתם כנראה לא תוכל. בנוסף הם מורידים מעט את השקיפות (אני מדבר על הקיטים שאני ראיתי).

קח בחשבון שיש להם עובי מסוים ויתכן שלא תוכל לסגור את המסגרת של המסך כמו שצריך.

איפה אתה מתכנן להניח את הבקר שלו בתוך ה X61 הפצפון שלך?

גם המגע שלו קצת פלסטיקי כזה ולא מתקרב למגע של סמארטפונים או .

בקיצור רק אם אתה מעוניין להשתמש בו לגלישה וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה העיקרית שלי היא כדיי לצייר. לא ילך ?

הורדת השקיפות - יותר מפריע לי אם הוא בהיר, כלומר אם אני נמצא אם המחשב בחוץ והוא יפריע לראות על המסך כי הוא מחזיר אור. עד כמה הוא בעייתי בקטע הזה ?

הבקר - בחלק התחתון, מתחת ללוח

מה העובי שלהם ? הפלסטיק של ה X60s צמוד למסך, מעל 0.5mm הוא עלול להפריע

אם תהיה בעיה להתקין אותו ב X60s יש לפטופ מועמד אחר D400 - אותו גודל מסך והוא לפטופ הרבה יותר גדול ומרווח מבפנים. במידה והלוח הזה יכול לשמש בתור ציור

הפאנל רזיסטיבי (מה ההבדל בין רזיסטיבי וקיבולי מבחינת יכולות/ביצועים ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...