ממתי הטרדה מינית מהווה עילה לביטול "חף מפשע עד ש.."? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממתי הטרדה מינית מהווה עילה לביטול "חף מפשע עד ש.."?

DXM

Recommended Posts

מאותו העמוד בויקיפדיה, מר עמרי:

"עשה אדם מעשה שאדם סביר ונבון לא היה עושה באותן נסיבות, או לא עשה מעשה שאדם סביר ונבון היה עושה באותן נסיבות, או שבמשלח יד פלוני לא השתמש במיומנות, או לא נקט מידת זהירות, שאדם סביר ונבון וכשיר לפעול באותו משלח יד היה משתמש או נוקט באותן נסיבות - הרי זו התרשלות"

אף מילה על חוסר מודעות לטיב מעשיו. למעשה, עמרי השקרן כהרגלך, המילה "מודע" כלל לא מופיעה בעמוד הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא משקר, אתה פשוט (כרגיל) לא יודע על מה אתה מדבר מר ויקטור

שוב ושוב אתה זורק טיעונים לאויר שמבוססים על כלום בשילוב בורות וקורט טיפשות שאתה מוסיף.

אחרי "שהוכית" בת'רדים הקודמים וכל הטענות שלך הופרכו, מה שנשאר לך זה לקרוא לי "שקרן"?

בכל מקרה, אנחנו באמת סוטים.

לדעתך לבטח רופא מפני רשלנות מקצועית זה לא מוסרי? לדעתי ולדעת רוב העולם זה אכן מוסרי

יותר מזה, ללא ביטוח כזה רופאים לא היו מטפלים בך.

להבדיל מתביעה כנגד הטרדות מיניות.

כמו שאמרתי, הקשר בינך ובין מוסר (ויעידו על כך שלל השטויות שכתבת במשך השנים בפורום) הוא קלוש ביותר

ולכן הטענות שלך לגבי מוסריות מגוחכות בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל טענה מצוצה שהעלית קיבלה תשובה

הדבר היחיד שלא קיבל מענה הוא תיאוריות קונספירציה שמטבען אי אפשר להתמודד מולן.

אתה הרבה יותר גרוע מחלאה חסרת מוסר, ואין לי ספק שזה ירדוף אותך כל החיים.

למזלנו רוב האנשים מסוגך סגורים בבתי כלא/בתי חולים לחולי נפש ולא מסתובבים בין האנשים הנורמליים

מקווה מאוד שהזמן שלך באחד מהמוסדות האלו יגיע במהרה (הייתי מהמר על הראשון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אנשים מסוגי אכן נמצאים בכל מיני חורים (ובכללם אכן בתי כלא, ובעבר הלא רחוק במדינות מסויימות גם אכן בתי חולים לחולי נפש), אליהם הם הושלכו ע"י אנשים כמוך (שההבדל היחיד בינם ובינך הוא שהם נמצאים בעמדת כוח שמאפשרת להם לנהוג כרצונם) שרוצים להתנהל ללא הפרעות מהמטרד הזה שנקרא "שאר העם".

אתה, אני מניח, גדלת ונולדת פה. אני אמנם גדלתי פה, אך נולדתי במקום בו אנשים שהעזו להתלונן בקול רם מדי על כך שלא הכל ורוד במדינתם כפי שמנסים להציג ושהסיבה לכך אינה בעם עצמו אלא במי שלקח לעצמו את הזכות לנהל אותו (מכל בחינה שהיא - גם מדינית, גם חברתית, גם כלכלית), אכן היו מוצאים את עצמם בבית כלא, בבית משוגעים או בבית קברות. הורי, בצעירותם, הכירו היטב אנשים כמוך שם... הדמיון שלך לאלו שאמרו אז "אני יודע יותר טוב ממך מה טוב בשבילך, אתה טיפש אז אני אקבע את המדיניות - אז מה שאני ארוויח יותר ממך מהמדיניות הזו, תגיד תודה שאתה מקבל את המעט שאתה מקבל ותשתוק" רב בהרבה מההבדל הנובע מכך שאתה קפיטליסט בעיקרך והם היו קומוניסטים.

האם הגישה שלי תרדוף אותי כל החיים? סביר מאוד שכן. מה לעשות, העולם לא בדיוק משתפר, והחלאות שהזכרתי, בתחפושת זו או אחרת, נשארים בעמדות הכוח (או מוחלפים ע"י חלאות אחרות). תמיד מעטים ישלטו על רבים, שלא כנציגיהם הנבחרים, ותמיד החלאות המצחינות מצדקנות יחשבו באמת ובתמים שהנשלטים צריכים בכלל להכיר להם תודה.

אל תעז להגיד לי שאני צריך פשוט לקבל את זה ולשתוק. אחרי הכל, לפחות לדבר עדיין מותר פה, עד כמה שהיית שמח לסתום לי את הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת סטיתם מהדיון, במדינה שלנו כל מה שקשור ליחסים בין המינים, כל כך מופרז, כל כך עבר כל גבול הסביר שזה לא הגיוני. בשניה שחומרת העברה מעבירה את העם על דעתו והוא נוטה מתוך כעס לעבור על חוקיו הבסיסיים חייבים להבין שהגזמנו.

ברור לכל שהטרדה מינית היא עבירה, אך כך גם גניבה ורצח, ובכל זאת עד אשר אדם לא נמצא אשם במשפט, או לחלופין הודה בכך (חוזר שנית) במישרין. הוא בחזקת חף מפשע. ולכן אין כל סיבה לנקוט סנקציות כנגדו או להגביל אותו. מוסרי או לא, זה לא רלוונטי, אפשר לומר שגם ביטוח נגד תאונה הוא לא מוסרי כי הוא מאפשר לאדם פוגע שפצע ואולי אף הרג, לעשות ככל העולה על רוחו.

כאשר מידת ההרתעה נגד בני אדם הי על נדבך הכסף, ולא העונש, עולה הסבירות כי הוא ינוצל על בסיס בצע כסף. לכן סביר להניח כי אם ברצון הקורבן בעונשו של זה שפגע בו לא תיהיה עסקה שבה יודע בעבריינתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה שלנו כל מה שקשור ליחסים בין המינים, כל כך מופרז, כל כך עבר כל גבול הסביר שזה לא הגיוני

בדיוק.

לדעתי אחת הסיבות לכך נובע מהשימוש בהטרדה\תקיפה מינית, יכול לתאר כל דבר החל מנדנוד מילולי אדיוטי של עוזר הירקן וכלה בחפינות פיזיות של הבוס בעבודה.

- וכן גם באונס החל מחלאות אדם שאונסים אישה בכח ועד אדם שקיים יחסים מבלי לבקש תעודת זהות.

זה כמו שלצעוק למישהו 'בן-זונה' ולהרוג אותו יכללו בהגדרה 'אלימות' ואז ברור שהדעה הציבורית תהיה בעד מאסרי עולם לאלימים מכל הסוגים,עם שלל סיסמאות של 'היום זה כך מחר כך' וכו'.

מבלי להצדיק או להוריד מהחומרה הרבה שיש לכל מעשה כזה או אחר, ברגע שנזכור את זה, ונבדוק קודם כל מה הסיטואציה, ובנוסף כמובן למה שdxm כתב בהתחלה (לפני המריבה...:()שאדם מוגדר כזכאי כל עוד לא הוכח אחרת ניכנס לפופורציה.

וגם בקשר לפרשת הזמר המפורסם (עכשיו כבר אפשר לכתוב אייל גולן אבל זה שם יותר מסחרי...) אותו דבר.

נכון שצדק זה חיובי. אבל גם לימוד זכות זה לא מילה גסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה ציטוט מnrg שמחזק את מה שדיברנו עליו:

...הרי נגד גולן הוגש לאחרונה כתב אישום בחשד להעלמות מס. זה כמובן לא הפריע לזכיינית, והנאשם המשיך לשעשע את המוני בית ישראל בחסותה. כמה גמישה היא, המדיניות. היא החזיקה מעמד מול חשד לעבירות מס ונשברה מול עבירות המין. או אולי, חלילה, אלה הם הרייטינג והתדמית הציבורית שמהבהבים בעצבנות ומנחים את מי להדיח ומתי? ...

(קישור לכתבה)

אתם מבינים. כתב אישום לא מהווה עילה, חקירה ראשונית כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד בעניין דומה -

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4455474,00.html

הפרקליטות ניסתה למנוע מנאשם בעבירות מין (או מעורך דינו) את הזכות לחקירה נגדית של אחד מהמתלוננים נגדו, שכפי הנראה בעצמו בכלל אינו "קורבן", אף לא לכאורה, של אותן העבירות לכאורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשים תבעו אדם לביהמ"ש בטענה שאנס אותם, וכשבית המשפט הורה לחקור עדותם וויתרו על התביעה בטענה ש'זה יפגע בהם רגשית' - הנתבע בתגובה: להכניס אדם חף מפשע לכלא ולהכפיש את שמו בטענות על עבירות מין זה 'פגיעה' שאינה פחותה'

רק תחשבו מה היו עושים להם כאו במדינה ובאירגוני נשים אם הכותרת היתה כנזכר.

על אף שכאמור יש להניח שאדם זכאי כל עוד לא הוכח אחרת וכו'

ועוד מעצבן בידיעה הזו היא העובדה שהיא כתובה באופן חד צדדי וההפך מחדשותי, מביאים ציטוט ממתלוננת שלא נחקרה או העידה במשפט (ולכן אין לראות בטענותיה אמת- לא לחיוב ולא לשלילה) בצירוף קלוז-אפ של אישה בוכה, מביאים את דעת האגודה ההיא, שאינה רלוונטית למקרה הספציפי הנ"ל ודעתה מתוקף תפקידה ברור וידוע. מוסיפים 'עוגות' גרפיות על כמה מסכנות הנשים שנאנסו , ושוב מתעלמים מהעובדה שלא ידוע מבחינה משפטית מה באמת היה.

בקיצור 'בית משפט ynet' .

למעשה פחות מכך,כי בבית משפט לפחות את כותרת הדיון לא מטים מראש, ולא מזמנים עדים שאינם נוגעים בדבר ודעתם נגועה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב מחפיר לא פחות היא העובדה שהשבוע זוכה ה'חרדי היורק' מפרשת בית שמש לאחר שהתברר שלא ברור אם בכלל הייתה יריקה וכל שכן אם היא פגע בה.

נכון לא קראתם על זה בעמוד הראשון בynet ? ומה עם יאיר לפיד שעשה על החרדים ופרשת בית שמש הון פוליטי (בלי קשר לחובתם בשירות צבאי - אני מדבר על ההסתה)

שמעתם אותו מתנצל? מישהו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...