חבילה מסין אמורה להתעכב כל כך? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילה מסין אמורה להתעכב כל כך?

Boris_yo

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דואר רגיל מסין נכנס למכולה ונוסע עם צים

מאחר וצים לא מגיעה לארץ פוחדים משביתה

המכולות נפרקות בפיראוס ואוניה אחרת מעבירה אותן לארץ

דואר אויר מסין הולך עם

swisspost

ומגיע לארץ תוך 7 ימים ומועבר לדואר נמל אשדוד לצילום רנטגן ורק אז מופץ ללקוח

בדואר נמל אשדוד זה בלגן אחרון נכנס ראשון יוצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי חליפת טרנינג (יפהפיה) מסין במשלוח אוויר ב-12 לאוקטובר ועדיין לא הגיע.

בדקתי עם המספר מעקב הסיני (china post) בדואר ורשום "אין נתונים על דבר הדואר מסוג רשום מחו"ל שמספרו בלה בלה בלה".

לפי הניסיון שלי, ברגע שהחבילה מגיעה, הנתון משתנה בהתאם ואמור להיות רשום משהו בסגנון "דבר הדואר האמור התקבל בסניף הקרוב למגוריך".

כבר עברו 41 יום. באסה.

זה מה שאני מקבל מ-צ'יינה פוסט:

[TABLE=width: 98%]

[TR]

[TD=width: 15%]Departured[/TD]

[TD=width: 10%]Beijing[/TD]

[TD=width: 25%]IL[/TD]

[TD=width: 30%]2013\10\19

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שמשלוח ECONOMY AIR SHIPPING מסין אינו באמת עובר במטוסים כל הדרך אליך, וגם אם כן הוא יושב בדרך במרכזי איסוף בהמתנה למיון ושליחה ליעד הבא.

כשרשום ECONOMY אתה יכול להיות בטוח שהסינים יעשו הכל כדי לצמצם עלות משלוח, וכשיעילות הוזלת העלות דורשת פגיעה ביעילות מהירות המשלוח, אתה יכול להיות בטוח שהסינים יבחרו באפשרות זו כשמדובר במשלוח ECONOMY זול.

כמו שאתה רוצה להגיע ממקום למקום בעולם ולפעמים אתה עובר כמה וכמה רכבות ומכוניות כדי להגיע לשם, כך לחבילות מסין יש לפעמים דרך ארוכה מאוד לעבור.

לא יודע מה רמת המורכבות בין סין לישראל מבחינת מסלול המשלוחים, אבל בהתחשב בכך שהזמן המוצהר לאירופה יכול להיות כפול מהזמן לאוסטרליה וארה"ב, יכול להיות שיש לא מעט HOPS בדרך.

ולפעמים גם יש טעויות ועיכובים לא צפויים, כמו כביש מלא רמזורים שאינם מסונכרנים ליצור גל ירוק, או אינם מסונכרנים ליצור גל ירוק במסלול הנסיעה הספציפי שלך!

ועומסים משתנים על הכביש שגורמים לעיכובים נוספים.

נהג אחד עובר את הכביש ב20 דקות, בעוד נהג אחר יעבור את אותו המסלול בפי 2 או אפילו פי 3 זמן.

כשאתה מזמין ECONOMY SHIPPING(וזה לא באמת משנה אם AIR אם SHIP) אתה צריך לקחת בחשבון מראש שהמוצר יכול להגיע בסוף תאריך היעד, ועם חוסר מזל גדול יותר גם מעבר לכך.

הבאסה האמיתית היא כשאתה מזמין PRIORITY SHIPPING והוא מגיע באיחור, אז אתה מרגיש ששילמת הרבה ומישהו בדרך שם עליך זין או עשה עליך קומבינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
אצלי היה די דומה, הייתי במקרה בדואר לשלם חשבונות,

ורגע לפני שאני יוצא הקופאי נותן לי חבילה שהזמנתי, אבל לא הגיע אלי עדיין הפתק ללכת לאסוף אותה.

נזכרו לשלוח לי את הפתק רק אחרי איזה שבוע מאז שאספתי את החבילה

איך הקופאי נתן לך לבילה ללא דרישת פתק ותעודת זהות, הרי בן אדם זר באותה הצלחה היה יכול לקבל חבילה שלך? בסניף שלי יש קופאים ויש מחלקי חבילות ובחיים לא קרה לי מה שקרה לך. נשמע כביכול אתם חברים והוא ממש חיכה אותך בסניף באותו יום...

הזמנתי חליפת טרנינג (יפהפיה) מסין במשלוח אוויר ב-12 לאוקטובר ועדיין לא הגיע.

זה מה שאני מקבל מ-צ'יינה פוסט:

[TABLE=width: 98%]

[TR]

[TD=width: 15%]Departured[/TD]

[TD=width: 10%]Beijing[/TD]

[TD=width: 25%]IL[/TD]

[TD=width: 30%]2013\10\19[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

אוקי 7 ימים מאז הזמנה עד שחבילה עזבה סין אבל מאז 19/10/13 שזה 46 ימים אין שום עדכון במעקב?! :cwm24:

חברה, אני לא יודע אם זה רק השנה אבל משהו לא בסדר כאן כי אני לא זוכר שככה היה בעבר...

לא יודע מה רמת המורכבות בין סין לישראל מבחינת מסלול המשלוחים, אבל בהתחשב בכך שהזמן המוצהר לאירופה יכול להיות כפול מהזמן לאוסטרליה וארה"ב, יכול להיות שיש לא מעט HOPS בדרך.

אני שמעתי שלחבילה מארה''ב לוקח 7 ימים להגיע למדינה ושבועיים היא שוכבת במכס עד שמפנים אותה לתחנה הבאה. לא ידוע לי על סין אבל יתכן שיש בדרך יותר HOPS כפי שציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הקופאי נתן לך לבילה ללא דרישת פתק ותעודת זהות, הרי בן אדם זר באותה הצלחה היה יכול לקבל חבילה שלך? בסניף שלי יש קופאים ויש מחלקי חבילות ובחיים לא קרה לי מה שקרה לך. נשמע כביכול אתם חברים והוא ממש חיכה אותך בסניף באותו יום...

עם הכמות שאני מבקר שם חסר להם שלא יכירו אותי :P

אבל כן, מדובר בסניף קטן, הקופאים עובדים שם כבר מעל ל 15 שנה ומכירים בערך את כל מי שגר באזור, אז כן, אפשר לומר שהקופאי מכיר אותי...

ובגלל שמדובר בסניף מאוד קטן, אז אותם קופאים גם מחלקים חבילות ועושים הכל שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי 7 ימים מאז הזמנה עד שחבילה עזבה סין אבל מאז 19/10/13 שזה 46 ימים אין שום עדכון במעקב?! :cwm24:

חברה, אני לא יודע אם זה רק השנה אבל משהו לא בסדר כאן כי אני לא זוכר שככה היה בעבר...

קיבלתי את החבילה לפני שבוע.

כרגע אני ממתין לחבילה נוספת, יחסית יקרה (מעל 300 דולר), שנשלחה עם DHL GLOBAL MAIL ששוקלת 10 ק"ג.

היא בארץ כבר מה-13.11.2013

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיא המהירות שקיבלתי חבילה היה תוך 24 שעות מהודו. (כמה ברגים קטנים)

נשלח עם DHL.

הייתי בשוק.

נעלים מאוסטרליה, פעמיים, הגיעו תוך 3 ימים עם פדקס.

ומסין? חודשיים זה נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי שלחבילה מארה''ב לוקח 7 ימים להגיע למדינה ושבועיים היא שוכבת במכס עד שמפנים אותה לתחנה הבאה. לא ידוע לי על סין אבל יתכן שיש בדרך יותר HOPS כפי שציינת.

הנה חבילה שהזמנתי מארה"ב.

Untitled.png

כבר יומיים תקוע לא קורה שום דבר.

לך תדע כמה זמן זה יקח.

מדובר על חבילה גדולה.

בדף המוצר היה רשום:

Fri. Nov. 29 - Wed. Dec. 11

yeah right...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לתאריך המינימום.

קשה לי לראות אותו מתממש.

באתר של USPS כתוב 7-10 ימים לסוג המשלוח הזה לחו"ל, והזמנים נתונים לשינוי ביחס למרחק.

זאת אומרת שלישראל שהיא די תקועה בצד השני של העולם, ולא מקושרת במשלוחים גדולים ישירים כמו יפן/סין/אירופה/אוסטרליה וכל האיזור הקרוב לארה"ב, אמור לקחת(וככה נראה על פי הלוג) יותר זמן מאותם 7-10 ימים.

וגם אז מבחינת המוכר הוא בסדר גמור.

גם את USPS אפשר להבין.

אבל למה זה צריך לשבת סתם במכס ישראל?

מה זאת העצלנות/חוסר יעילות/חוסר איכפתיות הזאת?

אולי עוד טיפ טיפה מוקדם לרדת על המכס ושירות הדואר בארץ, אבל מספיק לקרוא מה שאחרים כותבים, ולהסתכל בלוג מעקבים של משלוחי חבילות כדי להבין שמדינת בולטת באופן שלילי באותם לוגים כגורם מעכב ואיטי יותר מכל הגורמים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה יכולה לשבת במכס שבועות..למעשה החבילה מארצות הברית מגיע תוך כמה ימים לפה.

יש לי ניסיון עם משלוחים גדולים יחסית מארצות הברית.

חבילות קטנות (בלי מספר מעקב) שבוע וחצי+-.

משלוחים מאירופה הם בדרך כלל הכי מהירים..בעיקר אנגליה וגרמניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, משלוחים מארצות הברית מגיעים תוך 7-9 ימים (לא עסקים) מהרגע שנשלחו ארצה. אלה יחסית טיסות ישירות וזה תענוג.

פעם אחת חבילה מארה"ב לא הגיעה תוך 10 ימים וכבר חשדתי ואחרי כמה ימים התברר שהפקידה בדואר שכחה לשלוח לי פתק על החבילה.

עד הרמה הזו אני רגיל לקבל חבילות מארה"ב תוך שבוע בממוצע.

פעם אחרת הזמנתי חלק לרכב מצרפת, הגיע תוך 3 ימים. משלוח עם מספר מעקב, לא אקספרס או משהו כזה. הייתי בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לתאריך המינימום.

קשה לי לראות אותו מתממש.

בשביל זה הוא תאריך מינימום ולא מקסימום.

לא מבין על מה אתה מתלונן.

כשנותנים לך טווח זמן להגעה במסגרת זמן של שבועיים, להתלונן על זה שהמוצר לא הגיע בזמן המינימלי זה מטופש ואידיוטי לחלוטין. הוא לא "אמור" להגיע בזמן הזה. תתבגר. כל עוד הוא מגיע בטווח הזמן שהובטח - זה תקין ב-100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...