מחשב נייד לא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לא עולה

coperl

Recommended Posts

יש לי מחשב נייד של HP מסדרת pavilion entertainment pc, אתמול בערב עבדתי איתו והיה תקין לגמרי, ועכשיו הוא לא עולה בכלל.

בהתחלה הוא הדליק את האורות של המקלדת וכיבה מיד. ואחרי שלחצתי על כפתור ההתחל ברצף הוא עכשיו הדליק את אורות המקלדת, ואפי' עושה את הקולות של כפתורי המגע למעלה, אבל הוא לא זז.

אני הוצאתי והכנסתי את הסוללה, וכן חיברתי לו צג חיצוני כלום לא עזר. לא ידוע לי על מכה שקיבל, והדיסק קשיח לא עושה קולות לא רגילים.

הוא הריץ וינדוס 7 אולטימייט אם זה משנה, והוא מחשב מבוסס וניבידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בגדם הזה של שורה של כפתורי מגע מוארים בכחול מעל המקלדת, לשליטה בווליום ובשירים ובדיוידי. וזה נדלק ומשמיע את הקולות הרגילים שלוחצים עליו.

נדלקת נורה של הוויפי ונורת בקרה של המשטח מגע, ונורת החיווי של מצב מחשב דלוק. נורת הדיסק קשיח לא עובדת, אבל בדקתי את הדיסק במחשב חיצוני, והוא תקין, כמו כן ניסיתי אם דיסק אחר שיש לי בבית וזה לא עוזר. נסיתי להעלות את הביוס כדי להעלות לייב סידי, אבל הוא לא מגיע אפי' לביוס.

ניסיתי לחבר מסך חיצוני, אבל עדיין לא היה כלום.

יש מדבקה על המחשב שכתוב שם AND TURION 64*2 MOBILE TECHNOLOGY וNVIDIA GRAPHICS וBROADCM לא כתוב איזה דגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שום דבר בצג החיצוני שחיברתי, אני חיברתי אותו במטרה לפתוח את הביוס, כדי להריץ לייב סידי מאון קי.

לפני שהלכתי לעבודה הוצאתי את הדיסק וחיברתי למחשב אחר בשביל סריקת שגיאות עמוקה יותר. הוא מצא 3 שגיאות ונתן אזהרה על מצב הדיסק (את הסריקה צקדיסק של ווינדוס ביצע ואת האזהרה נתנה התוכנה speccy). אבל לא היה בעיה לגשת לנתונים. ובנוסף הביוס לא עלה גם כשלא היה קשיח בפנים בכלל, וגם כששמתי קשיח אחר תקין לגמרי.

מה זה יכול להיות??? עם זה היה ברמת העיבוד זה לא היה מונע את האורות של הפאנל העליון?

אגב כאן http://images03.olx.com.pk/ui/15/28/33/1361675400_485192533_3-Hp-Pavilion-dv6500-Entertainment-PC-Computers-Hardware.jpg תוכלו לראות את הפאנל המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...