נחיתה יותר רכה מIPHONE לHTC ONE? טיפים ופתרונות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחיתה יותר רכה מIPHONE לHTC ONE? טיפים ופתרונות?

rozroz

Recommended Posts

לאחר זמן מה עם הHTC ONE, אני מעלה כמה דברים שמאוד מציקים ועדיין לא מצאתי פתרונות, או שיש פתרונות צולעים.

אשמח להצעות לשיפור שאולי אני לא מודע אליהם (הכל חוץ מROOT כמובן).

- אין עוד אופציה להדליק את המסך חוץ מהכפתור היחיד למעלה זה די סיוט. בזה הG2 לקח בסיבוב.

ואין דרך יעילה לפתור את זה. לעשות את הכפתור ווליום דורש ROOT, ואפלקציות של מגע אן GESTURES סתם מסבכות את העניינים. באסה.

(המשך יבוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה רוט יא היסטרי, זאת לא "פריצה" ולא "שינוי / התעסקות" ולא שום דבר.

זאת בסך הכל הרשאה בטלפון שנותנת לך גישה מלאה יותר. בדיוק כמו שב-Windows יש אפשרות לעשות כפתור ימני ו-Run as administrator.

חוץ מזה, בשביל להדליק את המסך בצורה נוחה תשתמש ב-Gravity Screen.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plexnor.gravityscreenofffree

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה רוט יא היסטרי, זאת לא "פריצה" ולא "שינוי / התעסקות" ולא שום דבר.

זאת בסך הכל הרשאה בטלפון שנותנת לך גישה מלאה יותר. בדיוק כמו שב-Windows יש אפשרות לעשות כפתור ימני ו-Run as administrator.

חוץ מזה, בשביל להדליק את המסך בצורה נוחה תשתמש ב-Gravity Screen.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plexnor.gravityscreenofffree

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rozroz אתה יכול להישאר עם הממשק ורק לעשות רוט.

אגב, מה ההתרשמות שלך מהסלולרי? מאנדרואיד בכלל?

מעניין לשמוע את דעתך דווקא בגלל כל החששות שהיו לך.

אני יכול? וזה בטוח 100%? לא אתחיל להסתבך עם כל מיני תקלות? כי אם יש סיכוי לתקלות אז מעדיף לא לגעת.

לגבי התרשמות? ממש סבבה, לא היו יותר מדי סיבות לחששות מעבר להתרגלות הדרגתית. הכל פועל יפה ולא מסובך.

עדיין, זה לדעתי בגלל הממשק SENSE שהכי קרוב לחוויית . יש כמובן כל מיני דברים קטנים פה ושם שעובדים פחות חלק, אבל זה נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא בטוח במאה אחוז.

למען האמת מההתנסות היחידה שהייתה לי עם סלולרי של (של אחי) זה גם מעצבן בצורה בלתי-רגילה לעשות לו רוט (ולפתוח לו בוטלואדר ו- S-off).

אם בכל זאת אחרי תקופה עם הסלולרי שלך תפסיק לפחד מהאפשרויות הבלתי מוגבלות של ותלמד לאהוב אותן אז אני ממליץ להיכנס ל-XDA.

בין היתר יש שם מדריכים לביצוע רוט (ואם קצת מזל אולי גם יש שם toolkit לכאלה שלא אוהבים/חוששים מההתעסקות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...