בעיות בהשקה של הסוני 4, לקנות או לא? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בהשקה של הסוני 4, לקנות או לא?

Tals-

Recommended Posts

זה שסוני אומרים שזה רק 1% לא אומר הרבה. אני רואה שכל הזמן אנשים מתלוננים על בעיות אבל אי אפשר לכמת את זה.

תעיף מבט פה - http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=716732

יש שם אנשים שקיבלו קונוסולה שלא עבדה, פנו לאמזון להחזיר וקיבלו אחרי שבוע עוד קונוסולה שגם לא עובדת.

כמו שאמרתי, עדיף להמתין עם הקניה כמה חודשים ואם ממש לחוץ לכם, תזמינו מחנות מקומית ככה שיהיה פשוט לקבל תמיכה במידה וקורה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה שסוני אומרים שזה רק 1% לא אומר הרבה. אני רואה שכל הזמן אנשים מתלוננים על בעיות אבל אי אפשר לכמת את זה.

תעיף מבט פה - http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=716732

יש שם אנשים שקיבלו קונוסולה שלא עבדה, פנו לאמזון להחזיר וקיבלו אחרי שבוע עוד קונוסולה שגם לא עובדת.

כמו שאמרתי, עדיף להמתין עם הקניה כמה חודשים ואם ממש לחוץ לכם, תזמינו מחנות מקומית ככה שיהיה פשוט לקבל תמיכה במידה וקורה משהו.

תודה

אני ממתין :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם אני קונה עכשיו... ויש לי תקלה...

ועכשיו נגיד שסוני הבינה איך לתקן אותה, אז היא שולחת עדכון לכל המכשירים או רק מי שיקנה אחרי שהיא תעדכן יהנה ממכשיר ללא תקלות?

איך זה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה בארץ ויש לך אחריות, אם תהיה לך תקלה היבואן צריך לטפל בזה במסגרת האחריות.

אבל אם הם מייצרים גרסא משופרת עוד כמה חודשים עם פחות סיכויים לתקלות עתידיות אתה לא תקבל סתם ככה אחד חדש.

השאלה שלי היא: לא האם אני אקבל מכשיר משופר יותר אם הם ייצרו אחד כזה.. השאלה שלי היא :אם הם יוציאו עדכון שמשפר? כמו באפל נגיד כשהם מייצרים עדכון אז כל המכשירים יכולים לעדכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכוני תוכנה תקבל. אם יצא מכשיר מעודכן שמטפל בבעיות חומרה פוטנציאליות לא תקבל.

יש לי Premium Bundle שאמור להגיע אלי ב-24 לחודש. אני שוקל לבטל עקב פער המחירים הלא מאוד גדול מול הארץ.

מצד שני האספקה בארץ באמצע ינואר. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכוני תוכנה תקבל. אם יצא מכשיר מעודכן שמטפל בבעיות חומרה פוטנציאליות לא תקבל.

יש לי Premium Bundle שאמור להגיע אלי ב-24 לחודש. אני שוקל לבטל עקב פער המחירים הלא מאוד גדול מול הארץ.

מצד שני האספקה בארץ באמצע ינואר. :nixweiss:

מאיפה הזמנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...